Ogrody Mindfulness (Warszawa)

location icon
Tai Chi Studio Belwederska 26/30, 00-594, Warszawa
calendar icon
Od 11 wrz 18:30 do 11 wrz 18:30

Ogrody Mindfulness - wieczorne spotkanie w Warszawie z KARO TASHI

piątek, 11.09.2020, w godzinach 18:30 - 21:30

Co przygotowałam dla Ciebie?

  • Otrzymasz wiedzę o medytacji i jej korzyściach, popartą psychologicznymi badaniami.
  • Doświadczysz medytacji Mindfulness oraz medytacji Compassion stabilizującej umysł i ciało, kultywując życzliwość, łatwą w zastosowaniu w życiu codziennym.
  • Dowiesz się, jak kultywując praktyki życzliwości, zredukować stres a przede wszystkim stać się swoim najlepszym przyjacielem i niezawodnym wsparciem.

Spotkanie ma charakter zapoznawczy. Skierowane jest do osób zarówno z doświadczeniem jak i bez.

Podczas wieczoru poznasz Karo Tashi i jej styl pracy z grupą. 

_____________________________________________________________________________

Jeśli masz ochotę możesz również wziąć udział w weekendowych warsztatach 

Mindfulness Start (sobota 12.09.20) 

Dojrzewalnia Mindfulness (niedziela 13.09.20). 

Możesz wziąć udział w obydwu warsztatach (sobota i niedziela) lub tylko w jednym. 

Mindfulness Start (sobota) jest skierowany dla osób poszukujących solidnych podstaw, by rozpocząć lub ustabilizować swoja praktykę medytacji i technik Mindfulness, LINK.

Dojrzewalnia Mindfulness (niedziela) jest skierowana do osób z doświadczeniem medytacyjnym lub po odbytych kursach Mindfulness MBLC / MBSR lub innych, lub kursach autorskich Karo Tashi (minimum to udział w jednodniowy warsztatach Mindfulness START), LINK

_______________________________________________________________________________

Co wyróżnia autorskie programy treningowe Karo Tashi od innych obecnych na rynku:⭐


⭐ Nie da się ukryć, że autorka tego kursu Karo Tashi jest jego dużym atutem. Z feedbacku poprzednich edycji jasne jest, że Karo zaraża entuzjazmem do medytacji i świeżej eksploracji umysłu oraz swoim radosnym, zdystansowanym podejściem do siebie i do świata. O wieloletnim doświadczeniu Karo Tashi i zażyłej relacji z jej mentorami i mistrzami medytacji poczytaj na www.karo-tashi.com


⭐ Wyróżniającym elementem są prowadzone na żywo poranne medytacje z trzema jakościami:bezruch, cisza, przestrzeń (tybetańska szkoła). Mają one głęboko uzdrawiające działanie na nasz system nerwowy i pogłębiają zdolność spoczywania w medytacji.


⭐ Z czasem wyłania się poczucie wewnętrznej przestrzeni, autentycznej życzliwości oraz zdolność regeneracji i spoczywania w przestrzeni wewnętrznej ciszy. Będziemy czerpać wzajemną inspirację z dojrzewania życzliwej Uważności w nas.

Opinie:

''Piszę, bo chciałam podzielić się tą ogromną wdzięcznością...Każdego dnia widzę, jak wiele praktyka uważności i regularna medytacja prostej formy, zmieniła w moim życiu. Wiele miałam lat praktyki rozmaitych form medytacji, jednak nie były one w stanie sprostać w codziennym życiu...w którym mierzę się z nieidealnymi rozwiązaniami. Zanim trafiłam na Ogrody Mindfulness (a obecnie jestem na kursie Mindfulness START), miałam wrażenie, że moje życie zmierza ku obłędowi, nie byłam w stanie wylogować się z myślenia, bólu i cierpienia. Nie potrafiłam się pogodzić z ogromną stratą... miałam wrażenie, że moje życie nie jest już życiem, tylko pasmem rozmyślania, co by mogło być gdyby... złością... na innych i siebie przede wszystkim. Dziękuję, wniosłaś w moje życie jakość o jakiej mogłam tylko śnić. - Noa Eriu, nauczycielka Jogi.


"Wielkie serce, oddanie, otwartość, cierpliwość, radość dzielenia się doświadczeniem, życzliwość, a przede wszystkim szacunek do drugiego człowieka. Tym charakteryzuje się Karo Tashi i jej podejście do pracy indywidualnie i w grupie. A do tego wielki dystans do siebie i poczucie humoru. Jeśli szukasz prostych nauk, które działają (pod warunkiem, że je stosujesz, na co dzień), to praca z Karo jest dla Ciebie!"- Marta Trojanowska, lektor języka japońskiego, UW, praktyk medytacji od 20 lat

O prowadzącej:

Jestem z wykształcenia psychologiem, z pasji - eksploratorem umysłu. Moi nauczyciele (Buddyjscy Mistrzowie medytacji), nazywają mnie Tashi, czyli pomyślny znak po Tybetańsku.

Studiowałam w międzynarodowo uznanych szkołach empirycznej pracy z umysłem, poprzez medytacje.

Łącznie 5 lat podyplomowych studiów formalnych, ponad 10 lat zaangażowanej praktyki medytacyjnej i regularnych świeckich odosobnień medytacyjnych oraz odosobnień Buddyjskich.

Miałam również ogromne szczęście być nauczana bezpośrednio od Tybetańskich Buddyjskich Mistrzów oraz pionierów naukowo opracowanej metody - Medytacji Mindfulness, czyli treningu Uważnej Obecności.

Po ukończeniu dyplomu z Psychologii w Edynburgu ponad 10 lat temu, dostałam się do The Three Doores Academy. Tam przeszłam solidny kilkuletni trening. Po 5 latach zdyscyplinowanej praktyki medytacyjnej, zostałam zaproszona bezpośrednio na trening nauczycielski, przez Fay Adams (jedna z kilku pierwszych uczniów prof. Roba Narin, współzałożycielkę Brytyjskiego Mindfulness Association).

Każdy dzień zaczynam medytacją. Jeżdżę regularnie na samotne i grupowe odosobnienia medytacyjne. Prowadzę treningi online oraz wyjazdowe już od 2013 roku.

Największą radość sprawia mi dzielenie się moim doświadczeniem w sposób lekki i zorientowany na zabawę z uczestnikami kursów.

Podstawą mojej praktyki jest życzliwość (Compassion). Cieszy mnie przekazywanie uczestnikom moich kursów, to jak w lekki, a jednak głęboki i autentyczny sposób mogą zajrzeć w siebie i zaprzyjaźnić się ze swoim umysłem, z jego ciemnymi i jasnymi stronami.

www.karo-tashi.comDodaj do kalendarza

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  bilet wstępu
już niedostępne 50,00 zł -