Mindfulness START (Warszawa)

location icon
Tai Chi Studio Belwederska 26/30, 00-594, Warszawa
calendar icon
Od 12 wrz 11:00 do 12 wrz 16:00

Jednodniowe warsztaty Mindfulness START - dla początkujących, jak również osób z doświadczeniem, które poszukują solidnych instrukcji medytacyjnych.

Warsztaty te pomogą Ci zrozumieć, jak w prosty sposób możesz efektywnie stabilizować swój umysł poprzez medytację i ćwiczenia Mindfulness.

Podczas tych 5-godzinnych warsztatów:

  • Dowiesz się, skąd biorą się myśli i emocje i jak sobie z nimi radzić.
  • Doświadczysz praktyk medytacyjnych Mindfulness i Compassion (współczucia / życzliwości).
  • Dowiesz się, jak radzić sobie z samo-sabotażującymi mechanizmami ego.
  • Nauczysz się prostych medytacji, które możesz samodzielnie stosować w domu.

Jeśli zechcesz, możesz przyłączyć również do niedzielnych warsztatów Dojrzewalnia Mindfulness (13.09.20) skierowanych do osób z doświadczeniem medytacyjnym lub po odbytych kursach Mindfulness MBLC / MBSR, lub podobnych oraz po kursach autorskich Karo Tashi (minimum to udział w jednodniowy warsztatach Mindfulness START), LINK do wydarzenia.

Jeśli nie znasz jeszcze Karo Tashi ani metody medytacji Mindfulness, przyjdź na wieczór zapoznawczy (piątek 11.09.20), LINK do wydarzenia.

 

Opinie:

''Jeśli szukacie narzędzi do samoregulacji własnych emocji to jest to kurs dla Was! Kurs u Karo był dla mnie jedną z najlepszych inwestycji w siebie. W co dziennych sytuacjach i tych szczególnie trudnych nie odkryłam lepszego sposobu na zadbanie o siebie i własne emocje!''Bożena Kafka

''Piszę, bo chciałam podzielić się tą ogromną wdzięcznością...Każdego dnia widzę, jak wiele praktyka uważności i regularna medytacja prostej formy, zmieniła w moim życiu. Wiele miałam lat praktyki rozmaitych form medytacji, jednak nie były one w stanie sprostać w codziennym życiu...w którym mierzę się z nieidealnymi rozwiązaniami. Zanim trafiłam na Ogrody Mindfulness (a obecnie jestem na kursie Mindfulness START), miałam wrażenie, że moje życie zmierza ku obłędowi, nie byłam w stanie wylogować się z myślenia, bólu i cierpienia. Nie potrafiłam się pogodzić z ogromną stratą... miałam wrażenie, że moje życie nie jest już życiem, tylko pasmem rozmyślania, co by mogło być gdyby... złością... na innych i siebie przede wszystkim. Dziękuję, wniosłaś w moje życie jakość o jakiej mogłam tylko śnić. - Noa Eriu, nauczycielka Jogi.

"Wielkie serce, oddanie, otwartość, cierpliwość, radość dzielenia się doświadczeniem, życzliwość, a przede wszystkim szacunek do drugiego człowieka. Tym charakteryzuje się Karo Tashi i jej podejście do pracy indywidualnie i w grupie. A do tego wielki dystans do siebie i poczucie humoru. Jeśli szukasz prostych nauk, które działają (pod warunkiem, że je stosujesz, na co dzień), to praca z Karo jest dla Ciebie!"- Marta Trojanowska, lektor języka japońskiego, UW, praktyk medytacji od 20 lat


O prowadzącej:

Jestem z wykształcenia psychologiem, z pasji - eksploratorem umysłu. Moi nauczyciele (Buddyjscy Mistrzowie medytacji), nazywają mnie Tashi, czyli pomyślny znak po Tybetańsku.

Studiowałam w międzynarodowo uznanych szkołach empirycznej pracy z umysłem, poprzez medytacje.

Łącznie 5 lat podyplomowych studiów formalnych, ponad 10 lat zaangażowanej praktyki medytacyjnej i regularnych świeckich odosobnień medytacyjnych oraz odosobnień Buddyjskich.

Miałam również ogromne szczęście być nauczana bezpośrednio od Tybetańskich Buddyjskich Mistrzów oraz pionierów naukowo opracowanej metody - Medytacji Mindfulness, czyli treningu Uważnej Obecności.

Po ukończeniu dyplomu z Psychologii w Edynburgu ponad 10 lat temu, dostałam się do The Three Doores Academy. Tam przeszłam solidny kilkuletni trening. Po 5 latach zdyscyplinowanej praktyki medytacyjnej, zostałam zaproszona bezpośrednio na trening nauczycielski, przez Fay Adams (jedna z kilku pierwszych uczniów prof. Roba Narin, współzałożycielkę Brytyjskiego Mindfulness Association).

Każdy dzień zaczynam medytacją. Jeżdżę regularnie na samotne i grupowe odosobnienia medytacyjne. Prowadzę treningi online, oraz wyjazdowe już od 2013 roku.

Największą radość sprawia mi dzielenie się moim doświadczeniem w sposób lekki i zorientowany na zabawę z uczestnikami kursów.

Podstawą mojej praktyki jest życzliwość (Compassion). Cieszy mnie, przekazywanie uczestnikom moich kursów, to jak w lekki, a jednak głęboki i autentyczny sposób mogą zajrzeć w siebie i zaprzyjaźnić się ze swoim umysłem, z jego ciemnymi i jasnymi stronami.

www.karo-tashi.com


Co wyróżnia autorskie programy treningowe Karo Tashi od innych obecnych na rynku:⭐


⭐ Nie da się ukryć, że autorka tego kursu Karo Tashi jest jego dużym atutem. Z feedbackupoprzednich edycji jasne jest, że Karo zaraża entuzjazmem do medytacji i świeżej eksploracjiumysłu oraz swoim radosnym, zdystansowanym podejściem do siebie i do świata. O wieloletnim doświadczeniu Karo Tashi i zażyłej relacji z jej mentorami i mistrzami medytacjipoczytaj na www.karo-tashi.com


⭐ Wyróżniającym elementem są prowadzone na żywo poranne medytacje z trzema jakościami:bezruch, cisza, przestrzeń (tybetańska szkoła). Mają one głęboko uzdrawiające działanie nanasz system nerwowy i pogłębiają zdolność spoczywania w medytacji.Dodaj do kalendarza

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Sobota (tylko) udział w 5 godz warsztatach Mindfulness START
już niedostępne 150,00 zł -
  Sobota i niedziela (Mindfulness START i Dojrzewalnia Mindfulness)
już niedostępne 250,00 zł -
  Spotkanie zapoznawcze (Ogrody Mindfulness) piątek 11.09.20
już niedostępne 50,00 zł -