Dzień Uważności / Dojrzewalnia Mindfulness (Warszawa)

location icon
Tai Chi Studio Belwederska 26/30, 00-594, Warszawa
calendar icon
Od 13 wrz 11:00 do 13 wrz 16:00
ticket icon
Od 150,00 zł

Jednodniowe warsztaty Dzień Uważności / Dojrzewalnia Mindfulness (Warszawa) to głębsze zanurzenie w praktykę medytacyjną.

  • Dedykowane dla osób z doświadczeniem medytacyjnym, po kurach MBSR, MBLC czy autorskich kursach Karo Tashi. 

       Osoby, które nie mają jeszcze doświadczenia, zapraszamy do wzięcia udziału w warsztacie Mindfulness START dzień wcześniej.

  • Nauczysz się medytacji RAIN, dzięki której wybudzisz się z fałszywych przekonań o samej sobie: niskie poczucie wartości, przekonanie 'coś jest ze mną jest nie tak', 'nie zasługuje na szczęście, 'nie zasługuje na szczęśliwy związek'. To uleczający deszcz życzliwości. Przepracowanie trudnych emocji pomoże Ci nawiązać prawdziwy kontakt ze Sobą i zgłębiać go każdego dnia. Jestem akredytowanym nauczycielem tej techniki.
  • Nauczysz się Techniki 9 Oddechów Oczyszczających. To metoda przygotowująca ciało i umysł do rozpoczęcia sesji medytacyjnej. Jednak technika ta sprawdza się również na co dzień, gdy zalewa cię fala emocji lub masz przed sobą ważne spotkanie, 9 Oddechów ustabilizuje Twój umysł i emocje, wprowadzi równowagę do Twojego ciała. Możesz nią również rozpoczynać każdy swój dzień, co pozytywnie wpłynie na kontakt ze sobą i utrzymanie wewnętrznego spokoju w ciągu dnia. 

Ważne jest dla mnie to, że po 9 latach praktyki tej metody 9 oddechów oczyszczających, otrzymałam pozwolenie na nauczanie tej techniki w sposób świecki od Mistrzyni z tradycji Tybetańskiej Lamy Kuznang Chodron.________________________________________________________________________

Możesz wziąć udział w całym cyklu lub tylko w jednej, wybranej części:

Piątek: 11.09.20 Spotkanie zapoznawcze Ogrody Mindfulness, LINK do wydarzenia.

Sobota: 12.09.20 Mindfulness START (warsztaty wprowadzające), LINK do wydarzenia.

Niedziela: 13.09.20 Dojrzewalnia Mindfulness 


Podczas spotkań dowiesz się także więcej o rozpoczynających się w drugiej połowie października autorskich kursach online, prowadzonych przez Karo Tashi.


Opinie:

''Piszę bo chciałam podzielić się tą ogromną wdzięcznością...Każdego dnia widzę, jak wiele praktyka uważności i regularna medytacja prostej formy, zmieniła w moim życiu. Wiele miałam lat praktyki rozmaitych form medytacji, jednak nie były one w stanie sprostać w codziennym życiu...w którym mierzę się z nieidealnymi rozwiązaniami. Zanim trafiłam na Ogrody Mindfulness (a obecnie jestem na kursie Mindfulness START), miałam wrażenie, że moje życie zmierza ku obłędowi, nie byłam w stanie wylogować się z myślenia, bólu i cierpienia. Nie potrafiłam się pogodzić z ogromną stratą... miałam wrażenie, że moje życie nie jest już życiem, tylko pasmem rozmyślania, co by mogło być gdyby... złością... na innych i siebie przede wszystkim. Dziękuję, wniosłaś w moje życie jakość o jakiej mogłam tylko śnić. - Noa Eriu, nauczycielka Jogi.


"Wielkie serce, oddanie, otwartość, cierpliwość, radość dzielenia się doświadczeniem, życzliwość, a przede wszystkim szacunek do drugiego człowieka. Tym charakteryzuje się Karo Tashi i jej podejście do pracy indywidualnie i w grupie. A do tego wielki dystans do siebie i poczucie humoru. Jeśli szukasz prostych nauk, które działają (pod warunkiem, że je stosujesz, na co dzień), to praca z Karo jest dla Ciebie!"- Marta Trojanowska, lektor języka japońskiego, UW, praktyk medytacji od 20 lat.
O prowadzącej:

Jestem z wykształcenia psychologiem, z pasji - eksploratorem umysłu. Moi nauczyciele (Buddyjscy Mistrzowie medytacji), nazywają mnie Tashi, czyli pomyślny znak po Tybetańsku.

Studiowałam w międzynarodowo uznanych szkołach empirycznej pracy z umysłem, poprzez medytacje.

Łącznie 5 lat podyplomowych studiów formalnych, ponad 10 lat zaangażowanej praktyki medytacyjnej i regularnych świeckich odosobnień medytacyjnych oraz odosobnień Buddyjskich.

Miałam również ogromne szczęście być nauczana bezpośrednio od Tybetańskich Buddyjskich Mistrzów oraz pionierów naukowo opracowanej metody - Medytacji Mindfulness, czyli treningu Uważnej Obecności.

Po ukończeniu dyplomu z Psychologii w Edynburgu ponad 10 lat temu, dostałam się do The Three Doores Academy. Tam przeszłam solidny kilkuletni trening. Po 5 latach zdyscyplinowanej praktyki medytacyjnej, zostałam zaproszona bezpośrednio na trening nauczycielski, przez Fay Adams (jedna z kilku pierwszych uczniów prof. Roba Narin, współzałożycielkę Brytyjskiego Mindfulness Association).

Każdy dzień zaczynam medytacją. Jeżdżę regularnie na samotne i grupowe odosobnienia medytacyjne. Prowadzę treningi online, oraz wyjazdowe już od 2013 roku.

Największą radość sprawia mi dzielenie się moim doświadczeniem w sposób lekki i zorientowany na zabawę z uczestnikami kursów.

Podstawą mojej praktyki jest życzliwość (Compassion). Cieszy mnie, przekazywanie uczestnikom moich kursów, to jak w lekki, a jednak głęboki i autentyczny sposób mogą zajrzeć w siebie i zaprzyjaźnić się ze swoim umysłem, z jego ciemnymi i jasnymi stronami.

www.karo-tashi.com


Co wyróżnia autorskie programy treningowe Karo Tashi od innych obecnych na rynku:⭐


⭐ Nie da się ukryć, że autorka tego kursu Karo Tashi jest jego dużym atutem. Z feedbackupoprzednich edycji jasne jest, że Karo zaraża entuzjazmem do medytacji i świeżej eksploracjiumysłu oraz swoim radosnym, zdystansowanym podejściem do siebie i do świata. O wieloletnim doświadczeniu Karo Tashi i zażyłej relacji z jej mentorami i mistrzami medytacjipoczytaj na www.karo-tashi.com


⭐ Wyróżniającym elementem są prowadzone na żywo poranne medytacje z trzema jakościami:bezruch, cisza, przestrzeń (tybetańska szkoła). Mają one głęboko uzdrawiające działanie nanasz system nerwowy i pogłębiają zdolność spoczywania w medytacji.

www.karo-tashi.comDodaj do kalendarza

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Niedziela (tylko) udział w 5 godz warsztatach Dojrzewalnia Mindfulness
już niedostępne 150,00 zł -
  Sobota i niedziela (Mindfulness START i Dojrzewalnia Mindfulness)
już niedostępne 250,00 zł -
  Spotkanie zapoznawcze (Ogrody Mindfulness) piątek 11.09.20
już niedostępne 50,00 zł -