Rozwój osobisty Kultura i Sztuka Koncerty, Festiwale, Rozrywka Rodzina i relacje międzyludzkie

BUGI: od słowa do akcji. Wspólnie stworzymy nietypowe książki - warsztat dla dzieci (4-7 lat)

location icon
Klubokawiarnia Lemoniadowy Joe ul. Sokratesa 13d, Warszawa
calendar icon
Od 8 lip 17:00 do 8 lip 18:30


Jak zrobić książkę, w której można coś wcisnąć, przyczepić, przekręcić, otworzyć, odgadnąć? Sprawdźmy to! Podczas zajęć dzieci stworzą własne dzieła. Instruktor pomoże przenieść dziecięce opowieści w ciekawe formy graficzne lub twory przestrzenne wydobywające się z książeczki. Dzieci same wymyślą fabułę i zagadki, wybiorą kolory. Korzystać będą z niestandardowych materiałów: drewna, filcu, brokatowych arkuszy, tekturowych ramek na zdjęcia, piórek, mchu dekoracyjnego, słomianych plecionek, farb w sztyfcie. Co się będzie liczyć? Proces twórczy, samodzielność i dobra zabawa!

Uwaga: warsztat jest rozszerzeniem projektu BUGI, którego celem jest rozbudzenie kreatywności dzieci i samodzielnego myślenia. Dlatego po zakończeniu spotkania uczestnik otrzyma zeszyt kreatywny "Otwórz oczy na dźwięk z Bugim" - dzięki któremu w domu we własnym tempie odkryje m.in. dźwięki w ciele, w świecie wokoło, podsłucha sąsiada, zagra w grę i odkryje tajemnicze słuchowisko.

SKĄD WZIĄŁ SIĘ BUGI?
Z życia - towarzyszymy dzieciom w edukacji oraz zabawie zawodowo i prywatnie, jako rodzice. Koncepcję Bugiego opracowała Ania Chyckowska, następnie zaprosiła do współpracy Martynę Skrednów oraz Grzegorza Polańskiego. Potem dołączyli praktycy - dorośli i dzieci, którzy recenzowali, testowali, opiniowali przygotowane materiały, za co bardzo dziękujemy. Połączyliśmy doświadczenia, by stworzyć dla dzieciaków i opiekunów wciągający świat. Oferujemy materiały i warsztaty, byście w domach i placówkach mogli wspierać dzieci w procesie naturalnego uczenia się i w zabawie. Niech złapią bakcyla bugowania.
Więcej o projekcie 👇
Bugi - Chcę Robię Mam (chcerobiemam.pl)

Do udziału w warsztatach zapraszamy dzieci w wieku 4-7 lat. W zależności od swoich potrzeb i gotowości dziecko może uczestniczyć w zajęciach z rodzicem lub samodzielnie.

Czas trwania zajęć: 1,5h

Miejsce spotkania: Klubokawiarnia Lemoniadowy Joe na Bielanach (Sokratesa 13d)

Koszt zajęć: 40 zł

W przypadku niezebrania się grupy spotkanie zostanie odwołane, a opłata za bilety zwrócona w całości.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet dla dziecka w wieku 4-7 lat. Opiekun może uczestniczyć w zajęciach z dzieckiem i nie potrzebuje do tego drugiego biletu. Bilet dla dziecka

Bilet dla dziecka w wieku 4-7 lat. Opiekun może uczestniczyć w zajęciach z dzieckiem i nie potrzebuje do tego drugiego biletu.

dostępnych: 12

już niedostępne 40,00 zł -