Rozwój osobisty Kultura i Sztuka Koncerty, Festiwale, Rozrywka Rodzina i relacje międzyludzkie

BUGI: jak stworzyć instrumenty - warsztat dla dzieci (4-7 lat)

location icon
Klubokawiarnia Lemoniadowy Joe ul. Sokratesa 13d, Warszawa
calendar icon
Od 22 lip 17:00 do 22 lip 18:30

Jak stworzyć instrumenty muzyczne? Sprawdźmy to! Podczas zajęć dzieci z materiałów zaproponowanych przez instruktora stworzą instrumenty (gitary, marakasy, cymbałki). Otrzymają możliwość pracy w grupie lub indywidualnie, doświadczą tworzenia dźwiękowych instalacji przestrzennych lub pojedynczych instrumentów muzycznych. Na zakończenie zajęć wspólnie odegramy minikoncert.

Uwaga: warsztat jest rozszerzeniem projektu BUGI, którego celem jest rozbudzenie kreatywności dzieci i samodzielnego myślenia. Dlatego po zakończeniu spotkania uczestnik otrzyma zeszyt kreatywny "Otwórz oczy na dźwięk z Bugim" - dzięki któremu w domu we własnym tempie odkryje m.in. dźwięki w ciele, w świecie wokoło, podsłucha sąsiada, zagra w grę i odkryje tajemnicze słuchowisko.

SKĄD WZIĄŁ SIĘ BUGI?
Z życia - towarzyszymy dzieciom w edukacji oraz zabawie zawodowo i prywatnie, jako rodzice. Koncepcję Bugiego opracowała Ania Chyckowska, następnie zaprosiła do współpracy Martynę Skrednów oraz Grzegorza Polańskiego. Potem dołączyli praktycy - dorośli i dzieci, którzy recenzowali, testowali, opiniowali przygotowane materiały, za co bardzo dziękujemy. Połączyliśmy doświadczenia, by stworzyć dla dzieciaków i opiekunów wciągający świat. Oferujemy materiały i warsztaty, byście w domach i placówkach mogli wspierać dzieci w procesie naturalnego uczenia się i w zabawie. Niech złapią bakcyla bugowania.
Więcej o projekcie 👇
Bugi - Chcę Robię Mam (chcerobiemam.pl)

Do udziału w warsztatach zapraszamy dzieci w wieku 4-7 lat. W zależności od swoich potrzeb i gotowości dziecko może uczestniczyć w zajęciach z rodzicem lub samodzielnie.

Czas trwania zajęć: 1,5h

Miejsce spotkania: Klubokawiarnia Lemoniadowy Joe na Bielanach (Sokratesa 13d)

Koszt zajęć: 40 zł

W przypadku niezebrania się grupy spotkanie zostanie odwołane, a opłata za bilety zwrócona w całości.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet dla dziecka w wieku 4-7 lat. Opiekun może uczestniczyć w zajęciach z dzieckiem i nie potrzebuje do tego drugiego biletu. Bilet dla dziecka

Bilet dla dziecka w wieku 4-7 lat. Opiekun może uczestniczyć w zajęciach z dzieckiem i nie potrzebuje do tego drugiego biletu.

dostępnych: 12

już niedostępne 40,00 zł -