Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Bilet na FRISowe spotkanie duetów
25 Października 2019 40,00 zł

Zastanawiasz się czasami nad niewykrywalnymi przez współczesne metody kryminalistyczne sposobami unieszkodliwienia osobistego współmałżonka? A może ręce Ci czasem opadają, bo masz wrażenie, że mówisz do swojego nastolatka po chińsku (taki jest poziom zrozumienia)? A może jest dokładnie odrwotnie, czyli świetnie uzupełniacie się jako partnerzy (np. biznesowi), bo znacie swoje słabe i mocne strony, korzystając z nich z pełną premedytacją?

Jeżeli jesteś w relacji, którą chcesz pielęgnować, dbać i rozwijać, to zapraszamy Cię ze swoją parą na warsztat w ramach Festiwalu FRIS®, dedykowany właśnie wam. Niezależnie od tego, czy przychodzi Ci do głowy związek intymny, z przyjacielem, wspólnikiem czy wspólpracownikiem, dzieckiem czy rodzicem, zaproś na piątkowy wieczór tę osobę na "randkę", podczas której poznacie bliżej mechanizmy, które rządzą naszym widzeniem świata. Dowiecie się, co tak naprawdę każdy z was rozumie w rozmowie i dlaczego. Opowiemy wam o absurdalnych kłótniach, które mogą nie mieć miejsca, jeżeli nauczymy się "języka umysłu" tej drugiej osoby - wystarczy poziom komunikatywny ;).

Warsztat przeznaczony jest dla duetów, tak będzie wam się lepiej pracowało. Nie będziemy teoretyzować, tylko od razu wdrażać w praktykę, to co nauka wie już od jakiegoś czasu. Nie jest to terapia małżeńska, jeżeli przyszły Ci do głowy takie wątpliwości. Celem warsztatów jest podniesienie poziomu zaawansowania w waszym dialogu.

Czego się dowiesz / nauczysz na szkoleniu?

  • jak bardzo się między sobą pięknie różnimy i co z tego najczęściej wynika
  • jak nie wpadać w podstawowe pułapki
  • jak komunikować się efektywniej, przyjemniej i mieć częściej usmiech na twarzy niż smutek i złość w sercu
  • poniżej nasze bio, ale nie po to, żeby się chwalić, ale pokazać skąd  czerpiemy wiedzę i doświadczenie, którym będziemy się z Tobą dzielić.

Kto poprowadzi szkolenie?

Kamila Pępiak - Kowalska (Wizjoner, Humanista)

Kamila ma ponad 10 lat doświadczenia w roli coacha, trenera w biznesie, konsultanta i doradcy tak w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Od 2009 roku prowadzi własną firmę zapewniającą wsparcie w obszarze budowania przewagi konkurencyjnej w oparciu o kapitał intelektualny. Pracuje dla wielu branż, co celowo wykorzystuje w transferze wiedzy i dobrych praktyk. Doskonale rozumie wyzwania współczesnego biznesu.

Jako profesjonalny coach, certyfikowany mentor, superwizor i trener, Kamila wspiera swoich klientów już przeszło przez 10 000 godzin na terenie całej Europy. Jest również edukatorem dla trenerów, doradców i coachów.

Zdecydowana większość klientów Kamili to Liderzy zorientowani na osiągnięcia, produktywność i efektywność. Decydują się na współpracę, ponieważ chcą podnosić poziom integralności w życiu (tak zawodowym, jak i prywatnym) i pracować w stylu prowokującym do myślenia i działania.

Kamila współpracowała z dziesiątkami liderów w organizacjach takich jak Volkswagen, Fujitsu, Molex, Netguru, DGS, Kongsberg, inProjects, Deloitte, PMI, IPMA, Action for Happiness, ICF, British Council, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza. Jest Certyfikowana w Mentor Coaching (MCC), Trenerem i Partnerem Style Myślenia i Działania FRIS®, Akredytowanym Trenerem Thomas International TEIQ®, Associated Coach przy Center for Creative Leadership, British Council (Academic Teaching Excellence).

Kamila wspiera liderów w podnoszeniu kompetencji w zakresie krytycznego myślenia, dostarczania informacji zwrotnej oraz budowania funkcjonalnych zespołów w oparciu o ich potencjał.

Elżbieta Stelmach (Wizjoner, Entuzjasta)

Twórca i właściciel Centrum Szkoleniowo-Rozwojowego Sapientia w Szczecinie, Certyfikowany Trener i Partner FRIS, Praktyk Analizy Transakcyjnej, trener biznesu z ponad 20 - letnim doświadczeniem, konsultant, dyplomowany coach i doradca zawodowy, coach kryzysowy, pedagog, socjoterapeuta, przedsiębiorca.

Współpracuje z uczelniami wyższymi jako wykładowca na studiach podyplomowych, m.in. PUM, WSB, US, ALK MBA.

Od ponad 20 lat pracuje jako trener, szkoląc, m.in. z zakresu efektywnej komunikacji, negocjacji, autoprezentacji i wystąpień publicznych, budowania i zarządzania zespołem, asertywności, analizy transakcyjnej w biznesie, stresu i wypalenia zawodowego, coachingu, itp. dla różnych grup zawodowych: przedsiębiorców i ich pracowników, urzędników, sędziów, nauczycieli, dyrektorów, uczniów, studentów.

Pracuje też jako konsultant, mentor, coach, trener w firmach biznesowych (m.in. IT, usługowych, produkcyjnych, handlowych) tworząc programy rozwojowe, budując strategie rozwoju pracowników i menedżerów, oraz kompetencje społeczne na różnych szczeblach organizacyjnych. Pomaga kształtować wizerunek przedsiębiorcy.

Twórca Centrum Szkoleniowo-Rozwojowego Sapientia, które prowadzi od 1996r., ukierunkowanego na wspieranie rozwoju osobistego i kompetencji zawodowych kadry menedżerskiej oraz pracowników organizacji biznesowych, instytucji publicznych (sądów, urzędów), szkół i uczelni. Dodatkowo, Centrum zajmuje się diagnozowaniem potencjału i predyspozycji zawodowych młodzieży i dorosłych. Budując ich świadomość pomaga kształtować drogę edukacyjną i zawodową.

Absolwentka Szkoły Analizy Transakcyjnej w Poznaniu, oraz uczestnik "Education via Autonomy", część II szkoleń zaawansowanych i superwizji z zakresu zastosowania Analizy Transakcyjnej. Ukończyła też Akademię Coachingu Kryzysowego, Studia Podyplomowe "Coaching" na WSB w Poznaniu, "Psychologiczne Doradztwo Zawodowe i Personalne" na UAM, "Psychologię w zarządzaniu" na UAM, "Socjoterapia i profilaktyka uzależnień" na US oraz kilku innych kierunków z obszaru kompetencji miękkich.

W ostatnich latach prowadziła szkolenia, doradztwo i consulting, m.in. dla: PGNiG, Kongsberg, Sąd Apelacyjny, Sąd Okręgowy, Sądy Rejonowe, Urząd Marszałkowski, Urząd Miejski, inProjects, Technopark, Avida, PUM, WSB, UAM, US, PFP, SIG, SARL, PIG, CSP, WORD, OPEN MIND, WFOŚiGW, Auchen, GDDKiA.

Informacje organizacyjne:

  • Warsztat odbędzie się 25.10.2019 (piątkowy wieczór) - dokładne miejsce zostanie podane w późniejszym terminie - na pewno będzie to Szczecin.
  • Nie musisz mieć swojej analizy FRIS, nie musisz mieć żadnej wiedzy na temat FRIS - po prostu zabierz ze sobą kogoś, z kim chcesz miło spędzić piątkowy wieczór pogłębiając waszą relację w oparciu o badania naukowe.
  • Jeden bilet jest dla jednej osoby.

    To szkolenie jest częścią "Festiwalu FRIS®" - akcji, w ramach której 25 i 26 października 2019 r. są organizowane szkolenia FRIS® w miejscowościach na terenie całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Szczecinie wydarzenia Szczecin