FEST MUZA 2024 / NABÓR

location icon
MIejski Ośrodek Kultury w Olsztynie ul. Dąbrowszczaków 3, Olsztyn
calendar icon
Od 2 maj 8:00 do 31 maj 15:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Rusza nabór do Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Zespołów FEST MUZA 2024! Chcemy realnie pomóc Ci w rozkręceniu kariery muzycznej. Być może masz już graty, wiesz, co chcesz grać i nawet dobrze Ci to wychodzi, tylko ciągle nie możesz się przebić w paskudnych realiach rynkowych. W takim razie FEST MUZA jest właśnie dla Ciebie!Zgłoszenie do konkursu to doskonała szansa dla artystów, którzy dopiero zaczynają. Wygrana w FEST MUZIE nie tylko pozwoli przytulić konkretną kasę i zacne nagrody rzeczowe, ale przede wszystkim da możliwość wypromowania swojej sztuki na szerszej arenie!
ZGŁOŚ SIĘ DO FEST MUZY!!!
MOK Olsztyn kolejny raz zaprasza Już-Zdolnych-A-Jeszcze-Niezbyt-Znanych do udziału w konkursie, który może stać się trampoliną przyszłej kariery!
📣 Oferujemy m.in.:
🔥 5.000, 3.000 i 1.500 biletów Narodowego Banku Polskiego;
🔥 promocję na antenie radiowej;
🔥 przydatne nagrody rzeczowe.
Pozwól nam sobie pomóc. Prześlij do MOK Olsztyn próbkę swojej twórczości. Pokaż się na dużej scenie olsztyńskiego Amfiteatru. Wypromuj swoją muzykę naszymi kanałami. Wejdź do Wielkiego Finału FEST MUZY!
📣 Regulamin, formularz konkursowy i wszystkie szczegóły znajdziesz na 👉 https://www.mok.olsztyn.pl/projekty/fest-muza
📣 Uwaga, na zgłoszenia (wyłącznie przez formularz!) czekamy 👉 tylko do 31 maja 2024❗
Wyniki eliminacji zostaną ogłoszone 14 czerwca.Wielki Finał w Amfiteatrze im. Czesława Niemena w Olsztynie odbędzie się 7 lipca.
Grasz w kapeli? Świat jeszcze o Was nie usłyszał?
W takim razie FEST MUZA jest właśnie dla Ciebie! 🔥🔥🔥
Patronat Honorowy nad Ogólnopolskim Konkursem Młodych Zespołów FEST MUZA 2024 sprawuje Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Marcin Kuchciński.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  wypełnić formularz
Wyprzedane Brak wolnych miejsc