10-12.05.2024 - 4 PORY ROKU Z KOBIECOŚCIĄ - EDYCJA WIOSNA - W POSZUKIWANIU RÓWNOWAGI & HARMONII Zmysłowość & Kobiecość & Pewność Siebie

location icon
TALARIA RESORT & SPA Trojanów
calendar icon
Od 10 maj 16:00 do 12 maj 14:00
ticket icon
Od 3 075,00 zł

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba

4 PORY ROKU Z KOBIECOŚCIĄ - EDYCJA WIOSNA


O takim wyjeździe marzy każda kobieta ...

Każda z nas pragnie czuć się piękna i doceniana, każda z nas pragnie mieć czas tylko dla siebie by zdjąć z siebie stres z dnia codziennego, marzy by choć na chwilę oderwać się od pełnionych ról, uwolnić się od licznych obowiązków i wyzwań, jakie stawia przed nami życie. Każda z nas pragnie poddać się swoim potrzebom i pozwolić innym zadbać o siebie.

Oderwij się od codzienności, zapomnij o obowiązkach i pozwól  zadbać O SIEBIE  ! Zapraszam Cię do prawdziwej Krainy Kobiecości !

ZMYSŁOWOŚĆ & KOBIECOŚĆ & PEWNOŚĆ SIEBIE - to hasła fantastycznego projektu, który powstał z Miłości do Kobiecości oraz z ogromnej pasji, jaką są cykliczne spotkania z Kobietami


💃CZTERY PORY ROKU Z KOBIECOŚCI TO :
💃 Połączenie Odpoczynku & Relaksu & Rozwijania Kobiecości💃 Okazja do NAŁADOWANIA SWOICH AKUMULATORÓW PRZED WIOSENNYM DZIAŁANIEM !

To holistyczny programu aktywizacji kobiet i propagowania KOBIECOŚCI, w oparciu o świadome rozwijanie  swojej kobiecości .
To idealne miejsce do pozbycia się lęków i ograniczających PRZEKONAŃ, sprecyzowania swoich POTRZEB, zwiększenia samoświadomości, wzmacniania swojej PEWNOŚCI SIEBIE ale przede wszystkim do życia w zgodzie ze sobą ( ze swoimi potrzebami )
Misją wyjazdów 4 PORY ROKU Z KOBIECOŚCIĄ jest rozwijanie samoświadomości kobiecości w oparciu o wiedzę o sobie poprzez doświadczanie, próbowanie i odkrywanie siebie i różnych odcieni swojej kobiecości.

💃ZMYSŁOWOŚĆ & 💃KOBIECOŚĆ & 💃PEWNOŚĆ SIEBIE - to hasła fantastycznego projektu " 4 Pory Roku z Kobiecością "który powstał z Miłości do Kobiecości oraz z ogromnej pasji, jaką są cykliczne spotkania z kobietami. 💕

💃CZTERY PORY ROKU Z KOBIECOŚCIĄ to :
💎 Autorski cykl kameralnych wyjazdów zaprojektowany z myślą o Kobietach, inspirowany 4 porami roku i biografią wyjątkowej Kobiety Coco Chanel.
💎Celebrowanie kobiecości NA FUNDAMENTACH wzmacniania PEWNOŚCI SIEBIE i odpoczynku - odpoczynku od pełnionych ról, od obowiązków, od powinności.
💎Bogaty program i mnóstwo okazji do tego, żeby poczuć się pięknie, odważnie i zmysłowo.
💎 Potęga różnorodności ubrana w trochę szaleństwa, trochę relaksu, trochę zmysłowości, trochę sportu i rozwoju, którą docenisz i zapamiętasz na długo. To okazja do doświadczania, próbowania, do przeżywania !
💎 Fantastyczna okazja do integracji i networkingu wyjątkowych Kobiet (również do budowania relacji biznesowych)
💎 Zastrzyk energii w zjawiskowym miejscu, ale też spektrum możliwości do celebrowania Twojej Kobiecości, docenienia swojego piękna i zachwytu sobą.

💃 JAK WYGLĄDA PROGRAM WYJAZDU? CO BĘDZIEMY ROBIĆ?
➡ Filozofia tych wyjazdów opiera się na 3 filarach :
💕ZMYSŁOWOŚĆ & 💕KOBIECOŚĆ & 💕PEWNOŚĆ SIEBIE

💃 ZMYSŁOWOŚĆ - czyli poczucie atrakcyjności, rozbudzenie zmysłowości, sensualności - inaczej mówiąc: KOBIECOŚĆ W TAŃCU 💕
Dobrze wiemy, że świadomość własnej kobiecości, atrakcyjności pozytywnie wpływa na różne strefy życia, w tym również na nasze relacje.
Piękno to nie tylko nasze ciało ! To kobieca wrażliwość, kokieteryjność, sposób poruszania się , odwaga, czułość, duma i pewność siebie, którą możemy odnaleźć właśnie poprzez TANIEC, który uruchomi serię Twoich przemian! 💕 To będzie niezwykłe doświadczenie, które rozbudzi Twoją Kobiecość.
Bo...TANIEC to nie tylko ruch ! To energia ,to sposób, w jaki się poruszasz, to Twoje gesty, spojrzenie, subtelność, którą wyrażasz poprzez świadomy ruch. Taniec ma niesamowitą moc sprawczą ! Niesamowicie wpływa na naszą Kobiecość. To nie tylko choreografia - to Twoja postawa, która wyraża więcej niż tysiąc słów Zajęcia prowadzone będą w kameralnej grupie, w fantastycznej atmosferze pod okiem cudownej Tancerki. W programie również inspirująca relaksacja, dzięki której rozluźnisz swoje ciało )
Uwaga ! Poziom zaawansowania nie ma znaczenia !

💃 KOBIECOŚĆ
Dla każdej z nas KOBIECOŚĆ oznacza coś innego, bo różnimy się od siebie, różnią się nasze wyobrażenia na swój temat, pragnienia czy aspiracje.
💕Kobiecość to nasza siła napędowa, motywacja do podejmowania odważnych decyzji i działań, to wiara w siebie.
To stan UMYSŁU, odczucie w sobie, rodzaj bliskości, intymności, subtelność - którą wyrażamy w osobisty sposób poprzez wygląd, zachowanie, mowę ciała.
To OGIEŃ, który masz w sobie ! To świadomość siebie i swojego wyglądu !Jak go w sobie wskrzesić ? Najprościej jest popatrzeć na Siebie z innej niż dotychczas perspektywy ! Bez oceny, bez porównań, bez oczekiwań ! Przyglądać się sobie oczami innych Kobiet 💕 Doświadczać, próbować, przełamywać schematy - to nasz sposób na odkrywanie Kobiecości !
Podczas edycji wiosennej będziemy odkrywać SEKRET KOBIECOŚCI spełniając marzenia o pięknej figurze !TALIA OSY OD ZARAZ ?To możliwe ! Bo nic nas tak nie motywuje jak silne pożądanie wyglądu, którego pragniemy !💃 PEWNOŚĆ SIEBIE

To największy kapitał każdej kobiety! Pewność Siebie to przekonanie, że wszystko czego pragniesz jest w zasięgu Twoich możliwości, to wiara w siebie i w swoje marzenia ! 

Jeśli chcesz w swoim życiu spełniać marzenia i osiągnąć cele będziesz potrzebować PEWNOŚCI SIEBIE. 

Pewność Siebie ma wpływ na Twoje życie. To potężna siła, dzięki której czujesz się dobrze, będąc tym KIM JESTEŚ !
To cecha dzięki której zmienisz swoje pragnienia w rzeczywistość i będziesz mieć TO CO CHCESZ!
🔹 Jak możesz wzmocnić swoją pewność Siebie ?Proponuję Ci udział w autorskim warsztacie "Odcienie Kobiecości ".
To będzie subtelna, głęboka, ale też bardzo bezpieczna podróż w głąb siebie - w głąb Twojej duszy, Twojej Kobiecości, zmysłowości i najbardziej wrażliwych zakamarków Twojego serca, żeby odkrywać w Tobie różne ODCIENIE KOBIECOŚCI.
To okazja do odkrywania Twojej siły w kruchości i delikatności na fundamentach zaufania do Siebie i akceptacji. To rozwijanie samoświadomości Twojej Kobiecości, to budowanie relacji z samą sobą. 
Warsztaty będą oparte o narzędzia i światową metodę POINTS OF YOU® - to będzie idealny pretekst do spotkania z samą sobą, do zatrzymania, do przyjrzenia się sobie z dystansu, poszukania nowych punktów widzenia i różnych odcieni Twojej Kobiecości poprzez pracę z obrazem i metaforą w kameralnej grupie, w atmosferze bliskości i otwartości, pod okiem Experta tej światowej metody 
To będzie doświadczenie, które z pewnością zapamiętasz na długo. ❤

ALE TO JESZCZE NIE KONIEC...

PONADTO DLA CIEBIE :

✅ Bogaty program aktywności sportowych

✅ Nieograniczony dostęp do bogatej strefy Wellness (basen z podwodną muzyką i przeciwprądem, jacuzzi, sauny: infrared, młyńska, kamienna i parowa, domek ziołowy, sala cardio, strefa relaksu z widokiem na ogród i fontannę), w której wyciszysz hałas myśli, zredukujesz stres i uwolnisz swoje emocje.
✅ Relaks w klimatycznej Świątyni dumania- Domku Ziołowym, w której odpoczniesz od codzienności
✅ Randka z własnymi myślami na zjawiskowej wieży marzeń
✅ Wieczorny serwis "Dobrego Snu" w tym miękkie kimono polarowe, w którym możesz chodzić przez cały dzień !
✅ Bajeczne ogrody, które zachwycą Cię swoim pięknem, w których odpoczniesz od pełnionych ról

A GDZIE ? 💃
W zjawiskowym miejscu...w przepięknej TALARII.💃
Talaria Resort & Spa to miejsce szczególne, to prawdziwa Kraina Kobiecości : Zabytkowy XIX- wieczny pałac, w którym możecie schować się przed światem, naładować witalne baterie, spotkać się ze swoją kobiecością, skorzystać z porad specjalistów, dokończyć jedną z odłożonych książek lub też po prostu poleniuchować.
Zapraszam Cię do odkrywania odcieni Twojej Kobiecości, do odpoczynku, do zatrzymania, do BYCIA ze sobą... ❤
TAK ! Świat szaleje, a my robimy swoje... Nie poddajemy się lękowi, nie panikujemy, zachowując wewnętrzny spokój i dystans do sytuacji.

DOŁĄCZYSZ DO NAS ?
👉 Twoja inwestycja w SIEBIE: 2500,00 + vat zł

Szczegóły i rezerwacja: KLIKNIJ TUTAJ 👉4 Pory Roku z Kobiecością - Kobiece wyjazdy - Fabryka Warsztatów (fabrykawarsztatow.pl)
CHCESZ OTRZYMAĆ PROGRAM ?Wyślij @ : [email protected]


Chcesz zabrać Mamę, Córkę lub Przyjaciółkę? To świetny pomysł, spędź ten czas z bliską Ci osobą i wzmocnij Wasze relacje! Koniecznie zapytaj o zniżkę !
🔸 Cena obejmuje:
• 2 noclegi w wybranym tematycznym pokoju w Pałacu w formule Wellinclusive FIT LIFE.• Wyżywienie od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu (2 posiłki dziennie ) z Welcome drink na powitanie.• Udział w bogatym PROGRAM AKTYWNOŚCI REKREACYJNO-SPORTOWEJ (Taniec & Relaks w SPA & Inspirujące Warsztaty z Points Of You & Relaks w bogatej strefie Wellness

Wyjazd organizuje:
Martyna Guba

Ambasadorka Kobiecości💃, Twórczyni projektu www.odcieniekobiecsci.pl, Trener Biznesu i Rozwoju osobistego, Osobowość Roku 2019 w Kategorii Biznes (nominacja Polska Times ), Expert światowej metody Points Of You®. Miłośniczka Kobiet, Wulkan energii i inspiracji.Tel: 733 16 16 16 ( więcej o mnie : www.martynaguba.com )

Mojewyjazdy to bezpieczna forma wypoczynku, z dala od tłumu, pracujemy w kameralnych grupach. Gwarantujemy wyodrębnioną przestrzeń do wypoczynku.

Z MIŁOŚCI DO KOBIECOŚCI 💕💕💕

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  4 PORY ROKU Z KOBIECOŚCIĄ - EDYCJA WIOSNA
już niedostępne 3 075,00 zł -