Drago Roadshow w Katowicach | Twój Sukces - nasza sprawa

26 Listopada 2019, 16:00-20:30 (Wtorek)

Katowice,

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Drago Roadshow w Katowicach | Twój Sukces - nasza sprawa
26 Listopada 2019 95,69 zł

Drago Roadshow
WYDARZENIE DLA BRANŻY ZIELONEJ W TWOIM MIEŚCIE
Katowice-Gdańsk-Poznań-Warszawa

Ogrodniku, Architekcie Krajobrazu, Instalatorze, Projektancie terenów zielonych - to wydarzenie skierowane jest do Ciebie! Twój SUKCES to nasza SPRAWA.

Skorzystaj z KODU RABATOWEGO: KATO_RS19 i KUP BILET na wydarzenie za 19,90

Pielęgnacja zieleni to już nie tylko hobbystyczne zainteresowanie dla właścicieli przydomowych ogrodów. Grupa klientów sięgająca po rozwiązania dla terenów zielonych jest naprawdę szeroka i szuka na rynku odpowiedniej oferty. Spotkaj się z nami podczas ROADSHOW w Twoim mieście i zobacz, jak wykorzystać potencjał biznesowy tkwiący w branży oraz jak przekonać nowych Klientów do swoich usług i metod. 

Podczas wydarzenia będziesz miał okazję spotkać się z 5 Specjalistami, którzy opowiedzą Ci o skutecznych metodach pozyskiwania Klientów oraz Inwestorów, wykorzystywania nowoczesnej technologii czy narzędzi biznesowych, które pomogą Ci w codziennym prowadzeniu Twojej działalności.

Chcesz dalej rozwijać swój biznes, pozyskać nowych klientów i przestać martwić się sezonowością w branży zielonej? To wydarzenie jest dla Ciebie! Zobacz jak skutecznie walczyć ze spadkami zleceń wraz z nastaniem okresu jesienno-zimowego.

Spotkaj się z nami w jednym z czterech miast: Warszawie, Katowicach, Gdańsku lub Poznaniu. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów! Nie zwlekaj, to tylko 4 godziny, które poświęcisz na rozwój swojego biznesu pod okiem specjalistów i praktyków mających jeden cel - pomóc Ci osiągnąć Twój SUKCES!

W trakcie wydarzenia dowiesz się między innymi:

  • Jak przygotować się do pracy z klientem?
  • Jak walczyć z pokonywaniem jego wątpliwości i przeciągającym się procesem decyzyjnym?
  • Jak przygotować dobrą ofertę, która naprawdę skutkuje wzrostem sprzedaży?
  • Jak wykorzystywać technologię w codziennej pracy?

Działaj jeszcze skuteczniej i zyskaj czas na nowe zlecenia!


Gościem specjalnym edycji będzie Aleksander Sienkiewicz, praktyk sprzedaży, licencjonowany trener szwajcarskiej metodyki Structogram®, człowiek, dla którego sprzedaż to codzienność.

www.drago.pl/roadshow
www.drago.pl

Zobacz również:

szkolenia