Marketing IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość Projektowanie

UX Meeting. All about UX

location icon
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej Jutrzenki 135, Warszawa
calendar icon
Od 15 wrz 17:00 do 15 wrz 20:00
ticket icon
Od 10,00 zł

UX Meeting. All about UX.

UX Meeting. All about UX, czyli wszystko, co trzeba wiedzieć o kreowaniu doświadczeń użytkownika! 

Już 15 września 2022 roku o godz. 17.00 w kampusie UTH przy ul. Jutrzenki 135 w Warszawie odbędzie się UX Meeting. All about UX.

Spotkanie przeznaczone jest dla osób zawodowo związanych z UX, specjalistów z branży digital marketingu, e-commerce oraz entuzjastów e-marketingu, którym zależy na aktualizowaniu swojej wiedzy.Dlaczego warto przyjść na spotkanie?

Każdy, kto chce wiedzieć all about UX, zdecydowanie powinien wziąć udział w tym wydarzeniu. W jego trakcie będzie można zdobyć wiedzę nie tylko na temat UX, ale - co równie istotne - podzielić się doświadczeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi całej branży digital.

Będzie merytorycznie, gdyż swoje prelekcje wygłoszą jedni z najbardziej doświadczonych ekspertów w zakresie User Experience w Polsce. 


Agenda:

17:00 - 17:15 Powitanie
17:15 - 17:45 Mateusz Bober, Data-Driven User Experience, czyli dlaczego wykorzystanie danych jest kluczowym atrybutem dojrzałego zespołu UX?
17:45 - 18:00 Przerwa networkingowa
18:00 - 18:30 Paweł Chłodnicki, Doświadczenie wykluczenia i niedopasowania w UX. Jak tworzyć produkty użyteczne dla wszystkich?
18:30 - 18:45 Przerwa networkingowa
18:45 - 19:15 Sabina Białek, Współodpowiedzialność, nie współczucie. UX designer i jego rola w budowaniu społecznej odpowiedzialności biznesu.
19:45 - 20:00 Zakończenie


Czy to wydarzenie jest dla Ciebie?

Jeśli chcesz zdobyć ekspercką wiedzę przekazaną w przystępnej formie, nowe doświadczenia, kontakty i inspiracje do stosowania skutecznych rozwiązań w zakresie UX - nie może Cię zabraknąć na tym wydarzeniu!

W trakcie 3-godzinnego spotkania wysłuchasz prezentacji specjalistów, a także będziesz mieć okazję wymienić się doświadczeniami podczas networkingu. Gwarantujemy, że Twoja sieć kontaktów po tym wydarzeniu uzupełni się co najmniej o kilkanaście wartościowych nazwisk.

UX Meeting to już kolejne wydarzenie branżowe organizowane przez Ideo Force, którego celem jest nie tylko przekazywanie wiedzy z zakresu e-marketingu, ale też integracja środowiska pasjonatów i wszystkich osób zainteresowanych branżą digital.


Sylwetki prelegentów


Mateusz Bober, UX/UI Designer, Ideo Force  

Autor licznych analiz oraz audytów, których celem było poprawienie funkcjonalności badanych stron i serwisów. 

Przygotowywane przez niego makiety funkcjonalne wpływają na znaczący wzrost efektywności witryn internetowych, w tym sklepów online. Uwielbia analizować i identyfikować zależności zachodzące w sieci pomiędzy konsumentem a marką. 

Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem się tworząc artykuły specjalistyczne. Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego. 

Prowadził zajęcia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie, Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. 

Brał udział w wielu projektach dla marek takich jak Black Red White, Santander Consumer Bank, 2KC, Grupa PSB, Tauron, ZUS, Wolters Kluwer, Cobi, Komandor.


Paweł Chłodnicki, Content/UX Designer, DocPlanner 

Content Designer, entuzjasta i projektant rozwiązań UX dostępnych dla wszystkich (Accessibility and Inclusion Evangelist). Niezależny pisarz i tłumacz techniczny. Wcześniej założyciel biura tłumaczeń. Daltonista. Osobiście zaangażowany w starania, aby produkt był inkluzywny - dostępny dla każdego.


Sabina Białek

Sabina Białek, Senior UX Designer/Team Leader, Netguru

Przez 13 lat pracowała dla mediów (Onet.pl, Canal+, TVN, RASP), od dwóch lat wspiera rozwój innowacji w startupach i korporacjach z poziomu agencji. W Fundacji K.I.D.S. rozwija i prowadzi zespół UX Designerów i UX Researcherów jako Dyrektor do spraw projektowania doświadczeń w szpitalach dziecięcych. 

Jest również Członkiem Zarządu Fundacji. Współtowrzy Grupę roboczą ds. potrzeb pacjentów Naukowego Zespołu Roboczego przy Prezesie Agencji Badań Medycznych.


UX Meeting. All about UX - jak wziąć udział w spotkaniu?

Koszt uczestnictwa to 10 zł.

Partnerem głównym wydarzenia jest Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie (UTH).


Regulamin wydarzenia znajdziesz tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet Standard
już niedostępne 10,00 zł -