Marketing Turystyka i podróże

Turysta 2023 - Konferencja Turystyczna

location icon
Novotel Poznań Centrum pl. Andersa 1, Poznań
calendar icon
Od 26 paź 10:00 do 26 paź 16:00

TURYSTA 2023 - Konferencja Turystyczna

Już 26 października 2023 roku zapraszamy do Poznania na trzecią edycję ogólnopolskiej konferencji branżowej TURYSTA 2023.

 


Konferencja Turysta 2023 to spotkanie osób, dla których turystyka to nie tylko pasja, ale też sposób na biznes lub na rozwój swojego regionu. W serii krótkich, nasyconych treścią wystąpień postaramy się pomóc lepiej zrozumieć współczesnego turystę, poznać jego oczekiwania i najlepsze kanały dotarcia do niego. Wydarzenie skierowane jest do osób zawodowo zajmujących się turystyką we wszystkich jej aspektach. Staranny dobór prelegentów i prezentowanych tematów gwarantuje, że interesujące wątki znajdą dla siebie zarówno hotelarze i gestorzy obiektów agroturystycznych, osoby kreujące produkty turystyczne oraz pracownicy odpowiedzialni za budowanie wizerunku jednostek samorządu terytorialnego.

 

Szczegóły programu tegorocznej konferencji już wkrótce! Gwarantujemy, że Konferencja TURYSTA 2023 będzie trzymać wysoki poziom, jaki udało się nam wypracować w poprzednich latach, a zadbają o to zaproszeni przez nas wyjątkowi prelegenci.

 


Konferencja TURYSTA 2023 odbędzie się w Hotelu Novotel Poznań Centrum

Organizatorem wydarzenia jest Wielkopolska Organizacja Turystyczna.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Bezpłatny bilet umożliwiający wejście dla jednej osoby na Konferencję Turystyczną TURYSTA 2023. Jednocześnie można zarezerwować maksymalnie cztery bilety, a każdy z uczestników musi posiadać oddzielny bilet imienny. Rezerwacja dostępna będzie do dnia 15 października 2023 r. Bilet normalny

Bezpłatny bilet umożliwiający wejście dla jednej osoby na Konferencję Turystyczną TURYSTA 2023. Jednocześnie można zarezerwować maksymalnie cztery bilety, a każdy z uczestników musi posiadać oddzielny bilet imienny. Rezerwacja dostępna będzie do dnia 15 października 2023 r.

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc