Marketing Sprzedaż Biznes i Przedsiędsiębiorczość Rozwój osobisty

Szkolenie dla słupskich przedsiębiorców "Przewodnik po narzędziach AI - Chat GPT, Midjourney i inne"

location icon
Słupski Inkubator Technologiczny Portowa 13b, Słupsk
calendar icon
Od 22 lis 10:00 do 22 lis 12:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Miasto Słupsk zapraszają słupskich przedsiebiorców na szkolenie "Przewodnik po narzędziach AI - Chat GPT, Midjourney i inne"

Szkolenie odbędzie się: 22.11.2023r. w Słupskim Inkubatorze Technologicznym, ul. Portowa 13b, Słupsk, sala 2.

Sztuczna inteligencja (AI) otwiera przed nami nowe, fascynujące możliwości. Badania Uniwersytetu Harvarda wskazują, że dzięki niej możemy zwiększyć wydajność i jakość naszej pracy nawet o 40%.

Podczas szkolenia zajmiemy się tym, jak wykorzystać potencjał Sztucznej Inteligencji. Dowiecie się, jak te narzędzia działają i jak ich używać. Skupimy się na generatorach tekstowych, takich jak Chat GPT, które pozwalają na bezwysiłkowe tworzenie wysokiej jakości tekstów, oraz na generatorach graficznych typu Midjourney czy DALL-E, dzięki którym każdy może kreować imponujące grafiki, zdjęcia i wizualizacje. Poznacie nie tylko teorię, ale też zobaczycie praktyczne wykorzystanie Sztucznej Inteligencji.

Otrzymacie Państwo wiedzę która jest zarówno przydatna, jak i po prostu będzie bardzo ciekawa.


Czego się dowiecie:

 • Czym są narzędzia wspomagane AI (Sztuczną Inteligencją) ?
 • Jak używać generatorów tekstowych - na przykładzie Chat GPT?
 • Jak używać generatorów graficznych - na przykładzie Midjourney?
 • Jak znaleźć wyspecjalizowane narzędzia odpowiadające Waszym specyficznym potrzebom?
 • Jak pisać komendy, które pozwalają sprawnie używać narzędzi AI?
 • Jak dalej rozwijać swoje umiejętności w zakresie narzędzi AI?

Program szkolenia:

 • 09:45-10:00 - Powitalna kawa
 • 10:00-11:30 - Szkolenie w formie wykładu
 • 11:30-11:45 - Sesja Q&A
 • 11:45-12:00 - Kawa i rozmowy kuluarowe

PROWADZĄCY: 

Jan Rudziński - przedsiębiorca zajmujący się innowacjami. Specjalizuje się w zakresie sztucznej inteligencji, budowy startupów oraz rozwoju biznesu za pomocą nowych produktów i technologii. Jan pomagał rozwijać innowacje zarówno globalnym korporacjom, jak i małym lokalnym firmom. Jego działania przyczyniły się do wprowadzenia licznych nowych produktów i usług w Polsce i za granicą. Od ponad 10 lat realizuje szkolenia i warsztaty m.in. dla największych polskich i globalnych korporacji.


WARUNKI UDZIAŁU:

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. 

Szkolenie dedykowane jest dla przedsiębiorców. Liczba Uczestników wydarzenia jest ograniczona. O możliwości udziału w wydarzeniu decyduje kolejność dokonania zgłoszenia. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rejestracji w przypadku wykorzystania wszystkich dostępnych miejsc przeznaczonych dla Uczestników wybranego wydarzenia. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc Organizator zastrzega sobie również możliwość limitu ilości osób na jedną firmę. Każda z zarejestrowanych i zweryfikowanych osób otrzyma na swój e-mail potwierdzenie.

Uczestnik może zrezygnować z udziału w wydarzeniu, ale jest zobowiązany jest do niezwłocznego poinformowania Organizatora o rezygnacji z udziału poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: [email protected] w terminie nie później niż na 2 dni robocze do dnia wydarzenia.
Nieodwołanie uczestnictwa i nie wzięcie udziału w wydarzeniu skutkuje obciążeniem Uczestnika karą umowną w wysokości 150 zł (sto pięćdziesiąt złotych), płatna za każdego zgłoszonego Uczestnika.

PARTNER SAMORZĄDOWY:

 • Miasto Słupsk - to tuż po Metropolii Trójmiejskiej ważne centrum gospodarczo - kulturalne, naukowe i turystyczne w regionie Pomorza Środkowego. Słupsk liczy ok. 89 tys. mieszkańców i zajmuje powierzchnię 43 km2. Jest to atrakcyjne miejsce dla rozwoju biznesu i nowoczesnych trendów oraz kreatywnego spędzania czasu wolnego.

ORGANIZATOR / KONTAKT :

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Słupsku powstała w 1994 roku. Od początku istnienia jej działania skierowane są na harmonijną współpracę z przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu oraz władzami lokalnymi w celu rozwoju społeczno-gospodarczego. Misją PARR jest inicjowanie, promowanie i wspieranie działań służących rozwojowi regionalnemu poprzez świadczenie najwyższej jakości usług. Agencja zarządza Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną i Słupskim Inkubatorem Technologicznym. PARR, jako regionalny punkt kontaktowy dla przedsiębiorców w ramach Polskiej Strefy Inwestycji jest uprawniona do wydawania decyzji o wsparciu w imieniu ministra właściwego do spraw gospodarki. Zasięg SSSE w ramach PSI obejmuje 16 powiatów, zlokalizowanych na terenie trzech województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego. www.sse.slupsk.pl, tel. 59 840 11 73, [email protected]


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  bezpłatny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc