Rozwój osobisty Zdrowie i Medycyna Muzyka i Taniec Rodzina i relacje międzyludzkie

Ritual Trance Dance - "Wytańczyć Miłość"

location icon
Studio Tańsca "Tu się Tańczy" pl. Defilad 1, Warszawa
calendar icon
Od 18 lut 18:30 do 18 lut 21:30
ticket icon
Od 90,00 zł

Zapraszamy Was do kolejnej odsłony RITUAL TRANCE DANCE, tym razem z medytacją serca, szamańskim rytuałem otwarcia się na MIŁOŚĆ oraz z dużą dawką tańca.

Większość z Nas pragnie miłości, poszukuje jej, dąży do niej, tęskni za nią … Miłości partnerskiej, rodzicielskiej, międzyludzkiej, własnej, miłości na świecie. Dla wielu z Nas miłość jest sensem życia. Ale czy jesteśmy gotowi ją tak naprawdę przyjąć? Czy jesteśmy otwarci na nowe, nieznane, może ryzykowne?
Buddyjskie przysłowie mówi: "Kiedy uczeń jest gotowy, pojawia się mistrz". Powołując się na to mądre zdanie, bądźmy gotowi, a Miłość do nas przyjdzie.


👉 Warsztat składa się z trzech części: medytacji serca, rytuału szamańskiego oraz ze spontanicznego tańca transowego w opaskach na oczach. Po medytacji użyjemy ruchu, oddechu i dźwięków, by połączyć się z naszymi pragnieniami, tęsknotami i wszystkim tym, co chcemy zamanifestować.

👉 Następnie przy dźwiękach bębnów i muzyki transowej wytańczymy siebie, przepuścimy nasze intencje przez ciało, tak aby w trakcie końcowej relaksacji pozwolić zintegrować się ciału, duszy i umysłowi.

👉 Zapraszamy do pobycia w przestrzeni serca ze sobą i z innymi, do zatrzymania się na chwilkę i poczucia, czego potrzebuje moje serce, na co jestem gotowy/a, na co mogę i chcę się otworzyć. Pamiętaj, nic nie musisz, wszystko zależy tu od Ciebie. Będziemy odkrywać i rozwijać intymność i bycie razem we wspólnocie, tak, aby poczuć miłość na różnych jej poziomach. Tak, aby kochać siebie, tworzyć harmonijne, szczęśliwe relacje i aby nasze życie stało się nieustannym doświadczaniem miłości i radości.

👉 Tym razem będzie jeszcze więcej tańca, przestrzeni na spontaniczny ruch i wyrażanie siebie bez słów.
Spotkajmy się wspólnie w ruchu na drodze do Miłości ❤️.

KIEDY: 18 lutego o godz. 18.30 - 21.30
GDZIE: Studio Tu się tańczy, Warszawa
PRZEWODNICZKAMI będą: Gosia Darmas i Alicja Strzałkowska z zespołu Milabo
KOSZT: 90zł przy zakupie przez Eveneę lub na miejscu - 110zł
PYTANIA? Napisz do Nas na FB - Milabo - holistyczna praca z ciałem i duszą lub mailowo: [email protected]


🔸 Czym jest RITUAL TRANCE DANCE? 🔸
Zamknij oczy, weź głęboki oddech i wyrusz w piękną, taneczną podróż do swojego wnętrza.
Ritual Trance Dance to coś więcej niż myślisz. To ruch Ciała, ale przede wszystkim spotkanie ze sobą, swoim szczęściem i smutkiem, swoją dzikością i łagodnością, swoją jasną i ciemną stroną.
Rytuał składa się z 3 części: praktyki oddechu Breath of Fire, tańca w opasce na oczach oraz odpoczynku integrującego nasze przeżycia i doświadczenia. Ponadto to unikalne połączenie praktyki ruchu, uzdrawiających dźwięków, pierwotnych rytmów,
transformujących technik oddechowych oraz innowacyjnego użycia opaski na oczy. Wszystkie te elementy tworzą stan transowy, który wspiera duchowe przebudzenie, jasność umysłu, siły witalne oraz wspaniałe samopoczucie emocjonalne i fizyczne.
💞 Prowadzące:
Gosia Darmas

Jestem coachką i trenerką komunikacji opartej na empatii. Ważne jest dla mnie Bycie i Podążanie za tym, co żywe. W swojej ścieżce czerpię z narzędzi i założeń Porozumienia bez Przemocy Marshalla Rosenberga, a także z doświadczenia udziału w licznych warsztatach, w czasie których przyglądałam się sobie i sięgałam po wiedzę od innych przewodników. Bliska jest mi praca z ciałem, odczytywanie sygnałów z ciała, mówiących o drzemiących w nim emocjach, które prowadzą do odkrywania stojących za nimi potrzeb. Od wielu lat praktykuję Medicine Movement, Trance Dance, praktyki Tantry, by poprzez Ruch i kontakt z Ciałem być Bliżej Siebie.

Prowadzę warsztaty i sesje indywidualne, w czasie których towarzyszę w spotkaniu ze sobą; w zmianie, której ktoś chce dokonać; w podążaniu do celu, który się wyznacza. Przede wszystkim w byciu - na tu i teraz - z potrzebami, które są żywe.

Alicja Strzałkowska
Tancerka brazylijskiego zouka, masażystka intuicyjna i praktykująca Access Bars, nieustannie zaangażowana we wsparcie eventów tanecznych oraz rozwojowych.
Członkini zespołu Milabo, prowadzi konsultacje Human Design indywidualne i dla par.
Odkrycie Human Design miało ogromny wpływ na jej życie, prowadząc ją do ścieżki, która była dla niej przeznaczona.
Według Human Design, jest silnie receptywną na energię Projektorką SP o profilu 5/2. Jej wrażliwość na przepływ energii pozwala jej wyczuwać i subtelnie prowadzić innych na ich własnej ścieżce.
Poprzez tantrę i pracę ze świadomością odnalazła swoją misję, którą jest towarzyszenie i wsparcie innych w odkrywaniu ich prawdziwej natury i potencjału oraz odnajdywanie wewnętrznej mocy.
Dołącz do Nas i razem wytańczymy MIŁOŚĆ ❤️❤️❤️

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Wstęp na warsztat
już niedostępne 90,00 zł -