#PIAPconnect - Targi Artykułów Promocyjnych

location icon
Red Tower Łódź Piotrkowska 148/150, łódź
calendar icon
Od 29 sie 10:00 do 29 sie 10:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy serdecznie na #PIAPconnect - Targi Artykułów Promocyjnych, które odbędą się w prestiżowych przestrzeniach Red Tower w Łodzi. To wyjątkowe wydarzenie dedykowane jest agencjom reklamowym oraz działom marketingu, sprzedaży i zakupów, które chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami w branży artykułów promocyjnych.

Dlaczego warto wziąć udział?

1. Bezpośredni kontakt z liderami branży: 

Spotkaj się z czołowymi dostawcami artykułów promocyjnych, zobacz najnowsze produkty i rozwiązania, które mogą znacząco wpłynąć na efektywność Twoich kampanii marketingowych.

2. Inspirujące warsztaty: 

Weź udział w specjalnie przygotowanych warsztatach i prezentacjach, które dostarczą praktycznej wiedzy na temat efektywnego wykorzystania artykułów promocyjnych. 


WARSZTAT ITEMATPRELEGENT
Jak artykuły promocyjne pomagają zdobywać pozytywne opinie w internecie na podstawie ratingcaptain.com        Mateusz Piwnicki

3. Networking: Skorzystaj z okazji do nawiązania wartościowych kontaktów z innymi profesjonalistami z branży. Specjalnie zaaranżowane strefy networkingowe umożliwią wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych relacji biznesowych.

Rejestracja

Udział w #PIAPconnect - Targach Artykułów Promocyjnych jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Zarejestruj się już dziś, aby zagwarantować sobie miejsce na tym wyjątkowym wydarzeniu!

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Lokalizacja

Red Tower Łódź,
Piotrkowska 148/150,
90 - 001 Łódź

Harmonogram Wydarzenia

  • 09:00 - 10:00: Rejestracja uczestników
  • 10:00 - 11:00: Oficjalne otwarcie targów
  • 11:00 - 13:00: Warsztaty tematyczne
  • 10:00 - 15:00: Zwiedzanie stoisk wystawców i networking

Nie przegap okazji, aby wzbogacić swoje kampanie marketingowe o najnowsze i najbardziej efektywne artykuły promocyjne. Dołącz do nas na #PIAPconnect, Targach Artykułów Promocyjnych w Łodzi!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna rejestracja na targi PIAPconnect
29 Sierpnia 2024, 10:00