Wydarzenia okolicznościowe

Zwiedzanie I TURA - Noc Muzeów

location icon
Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury Dewajtis 3 (wej.B), Warszawa
calendar icon
Od 18 maj 18:30 do 18 maj 18:30

Wyjątkowa Noc Muzeów na Bielanach!: Odkryj wyjątkowy Kompleks Pokamedulski i zanurz się świat z trylogii Henryka Sienkiewicza!

18 maja, mieszkańcy Warszawy oraz miłośnicy historii i kultury mają niepowtarzalną okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu - Nocy Muzeów na Bielanach. Tego dnia odwiedzający będą mieli szansę zagłębić się w bogate dziedzictwo kulturowe i religijne Kompleksu Pokamedulskiego, który skrywa wiele fascynujących historii i tajemnic.

DATA: 18 maja 2024 r., start wydarzenia o godz. 17:00MIEJSCE: Warszawa, ul. Dewajtis 3, Parafia Bł. E. DetkensaBILETY: Wstęp wolny (wymagana rejestracja na wybraną turę zwiedzania)HARMONOGRAM CAŁEGO WYDARZENIA:
  1. 17:00 - spektakl "Zagłowa Swatem"
  2. I Tura zwiedzania z przewodnikiem - godz. 18:30

*Miejsce zbiórki: Warszawa, Dewajtis 3, wejście E (naprzeciwko Kościoła Pokamedulskiego).


Noc Muzeów na Bielanach! Historyczny Klasztor pokamedulski stanie otworem dla Warszawiaków. W programie zwiedzanie z przewodnikiem przestrzeni muzealnych (Eremitoria i Skarbiec), Kościoła pw. Niepokalanego Poczęcia NMP - dawny Kościół Pokamedulski - perła baroku, najcenniejszy zabytek Bielan, Podziemi Kamedulskich i Domku Zakonnika (Eremitorium nr. 13) z oryginalnym wystrojem.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka / miejsca siedzące nienumerowane
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  I tura 2 seria biletów
Wyprzedane Brak wolnych miejsc