Kultura i Sztuka Muzyka i Taniec Koncerty, Festiwale, Rozrywka

Michał Łanuszka - Koncert "Na głos, gitarę i coś jeszcze" - w PIWNICY pod BARANAMI

location icon
Piwnica Pod Baranami Rynek Główny 27, Kraków
calendar icon
Od 21 mar 20:00 do 21 mar 21:15
ticket icon
Od 60,00 zł

W pierwszy DZIEŃ WIOSNY 21 marca (o 20:00) w PIWNICY pod BARANAMI wystąpi, zagra i zaśpiewa... Michał Łanuszka!

Z wykształcenia aktor i gitarzysta. Urodzony w Kielcach, wychowany przez Kraków. Dwukrotny laureat Stypendium Twórczego Miasta Krakowa. W swoim dorobku ma płyty "Bieski Idiota" (2009), "A miało być tak pięknie" (2012), "Łanuszka / Cohen" (2014), "Nieoczekiwanie" (2017) oraz "Wątroboserce" (2020), na której zadebiutował jako autor kompletny, pisząc wszystkie teksty oraz melodie.

Mówi o sobie Mitteleuropejczyk, mieszka trochę w Krakowie, trochę w morawskim Znojmie, a także na jednej z dalmatyńskich wysp. "U siebie" czuje się wszędzie tam, gdzie sięgały granice Cesarsko-Królewskie.

Entuzjasta lampowych wzmacniaczy, starych mikrofonów i klasycznych samochodów.Zapraszamy na koncert "Na głos, gitarę i coś jeszcze". Intymnie, kameralnie, zawsze szczerze. Po autorsku oraz z Cohenem po polsku, a także dodatkiem ulubionych czeskich piosenek z własnymi tłumaczeniami.Zawsze z subtelnym i nietuzinkowym poczuciem humoru i bezpośrednim kontaktem z publicznością.

BILETY (I pula: 60zł; II pula: 70zł)

on-line:www..evenea.pl

analogowo - w barze Piwnica Pod Baranami, otwartym codziennie od 11:00 przed południem do północy, a w piątki i soboty jeszcze dłużej.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  BILET NORMALNY (I pula)

dostępnych: 10

już niedostępne 60,00 zł -
  BILET NORMALNY (II pula)

dostępnych: 11

już niedostępne 69,99 zł -