Marketing Biznes i Przedsiędsiębiorczość

Jak wypromować firmę w Poznaniu i wyprzedzić konkurencję? Marketing na Fyrtlu #1

location icon
Plus Jeden Poznań Za Bramką 1, Poznań
calendar icon
Od 8 lis 18:00 do 8 lis 18:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Takiego szkolenia w Poznaniu jeszcze nie było! Ruszamy z nowym cyklem szkoleniowym "Marketing na Fyrtlu" dedykowanym przedsiębiorcom i biznesom z Poznania i okolic. Dotychczasowe metody promocji firmy nie wystarczają? Czujesz, że marketing tradycyjny to już przeżytek? Szukasz sposobów na zwiększenie zysków, ale nie masz pomysłu, jak to zrobić? To szkolenie zdecydowanie pokaże Ci, co poprawić i jakie nowe efektywne rozwiązania wprowadzić do swojej strategii marketingowej. 

Jeśli chcesz:

  • wyróżnić się na lokalnym rynku wśród konkurencji?
  • poznać nowoczesne metody promocji biznesu w sieci?
  • dostosować najlepszy kanał promocji dla swojej firmy?
  • wiedzieć, jak monitorować i weryfikować efektywność swoich działań marketingowych?

Dołącz do szkolenia Akademii Widoczni i wznieś marketing swojej firmy na wyższy poziom! Nasi eksperci pokażą nowoczesne formy promocji firmy w sieci, dzięki którym zyskasz przewagę nad konkurencją i zaczniesz pozyskiwać klientów także online!


Marketing na Fyrtlu to cykl bezpłatnych szkoleń, które mają na celu pomoc lokalnym firmom z Poznania w wypromowaniu swoich usług i produktów. Spotykamy się w przestrzeni Plus Jeden Poznań już 8 listopada o godzinie 18:00.


Szkolenie poprowadzą eksperci Akademii Widoczni z wieloletnim doświadczeniem:

  • 👨💼 Michał Białobrzeski - dyrektor sprzedaży i Customer Success. Ma wieloletnie doświadczenie w marketingu i sprzedaży i od lat intensywnie poszerza swoją wiedzę z dziedziny pozycjonowania, reklam Google Ads i innych działań marketingowych. Uważa, że tylko dzięki empatii i zrozumieniu biznesów klientów, jest w stanie dobrze poznać ich problemy i zaproponować skuteczne rozwiązanie. W pracy kieruje się takimi wartościami jak szczerość, uczciwość i jakość.
  • 👨💼 Dawid Małkowski - lider zespołu sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klienta biznesowego, które zdobywał w agencjach reklamowych i marketingowych w całym kraju. Na swoim koncie posiada wiele ukończonych kursów i warsztatów m.in. z zakresu skutecznych negocjacji czy storytelingu w biznesie

Udział w szkoleniu jest darmowy, jednak obowiązują zapisy online. 🔔 Liczba miejsc ograniczona

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejście na szkolenie
już niedostępne -