Marketing Sprzedaż Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie Rozwój osobisty

Forum Liderów Rozwoju / 25 Maja 2023 / G2A Arena

location icon
G2A Arena, Jasionka 953 [email protected], Rzeszów
calendar icon
Od 25 maj 16:00 do 25 maj 21:00
ticket icon
Od 246,00 zł


Przedstawiamy Państwu prelegentów 3 edycji Forum Liderów RozwojuServant Trenerka i konsultantka w Center of Servant Leadership Poland (Big Call). Wykładowczyni na studiach podyplomowych "Agile Leadership" Uniwersytetu SWPS. Współzałożycielka Platformy rozwojowej dla liderów "Agile Leadership Tribe". Wspiera liderki i liderów w transformacji zmiany przywództwa na takie, które opiera się na filozofii agile i wartościach servant leadershipu. Certyfikowany Coach (ICF), towarzysząca liderom we wprowadzaniu zmian w ich zawodowych obszarach, ze szczególnym uwzględnieniem budowania wartościowych relacji z samym sobą i ludźmi, z którymi pracują. W swojej pracy wykorzystuje podejście Analizy Transakcyjnej (AT) oraz Treningu Akceptacji i Zaangażowania (ACT).

Konsultant strategiczny, mówca inspiracyjny, wykładowca MBA, szachista. Właściciel firmy szkoleniowo-doradczej Kanarkiewicz Strategy Consulting. Pracował dla takich marek jak m.in: Coca-Cola, PZU, KGHM, ING Bank Śląski, Volvo, EY, PwC, Siemens, L'oreal, Heineken, UBS, Alior Bank, Bank Pekao, Bank Millennium, mBank, Santander Bank, Warta, Luxmed i Lufthansa. Autor 7 książek, w tym bestsellera Strategie Szachowych Mistrzów w biznesie. Uczy myślenia strategicznego, budowania strategii i podejmowania decyzji poprzez grę w szachy. Prowadzi autorski program Królewska Gra na Kanale Sportowym. W 2020 roku zremisował w partii szachów z dwunastym szachowym mistrzem świata Anatolijem Karpowem.

Pasjonat życia, książek, podróży i filmów akcji. Jego pasją jest czynienie innych mocnymi. Wieczny optymista i wizjoner, który wszystkich wokół zaraża swoim entuzjazmem. Zawodowo doświadczony mówca motywacyjny, executive coach, mentor, wykładowca i szkoleniowiec. Założyciel i prezes Instytutu Rozwoju Złote Jabłko, który specjalizuje się w rozwoju osobistym, zawodowym i duchowym. Jest członkiem zarządu i wykładowcą programu rozwoju przywództwa Centrum Edukacji Liderów. Współtwórca Akademii Mentoringu EP. Wykładowca na studiach podyplomowych "Mentoring i Coaching" przy WSTS w Warszawie. Zaangażowany jako mentor w European Leadership Forum i koordynator Forum Hojności. Regularnie publikuje artykuły z zakresu rozwoju, przywództwa i coachingu. Autor książki "Pytania zmieniające życie".

Prezes Zarządu Instytutu Przywództwa w Krakowie. Koordynator Krajowy Equip by John C. Maxwell, odpowiedzialny za polską edycję największej na świecie Konferencji dla Liderów - The Global Leadership Summit. Absolwent MBA Harvard University, autor programów szkoleniowych z zakresu przywództwa. Konsultant, autor książek. Mówca konferencyjny. Doradzał i szkolił min. takie firmy jak; GLN, Amrest, Oshee, NIK. Autor bloga - Kawa z Liderem. Wykładowca MBA na UKSW i Wyższej Szkoły Menadżerskiej - Colegium Humanum. Pomaga firmom i organizacjom w tworzeniu Strategii Rozwoju oraz w budowaniu efektywnych zespołów. Pasjonuje się żeglarstwem, choć jego największą pasją są ludzie.Jest trenerem, edukatorem i twórcą Studio Potencjału. Pomaga ambitnym przedsiębiorcom, menadżerom oraz specjalistom rozwijać i odblokowywać swój indywidualny potencjał życiowy, zawodowy i mentalny. W tym celu integruję i wykorzystuję w praktyce najlepsze i najskuteczniejsze narzędzia z zakresu psychologii, coachingu i terapii.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
BILET ZAWIERA:
-Przerwa kawowa
-Finger Food
-Dostęp do strefy networkingowej
BILET - CENA REGULARNA

BILET ZAWIERA:
-Przerwa kawowa
-Finger Food
-Dostęp do strefy networkingowej

już niedostępne 246,00 zł -