Cloud and Data Meetup Lublin - marzec 2023

location icon
Pub u Szewca Grodzka 18, Lublin
calendar icon
Od 1 mar 18:00 do 1 mar 21:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Data: 1 marca 2023 roku, godz. 18:00
Miejsce: Pub u Szewca, ul. Grodzka 18, 20-112 Lublin (na parterze)

BEC Poland zaprasza na wydarzenie Cloud and Data Meetup Lublin, które odbędzie się 1 marca 2023 roku w Pubie u Szewca (ul. Grodzka 18, 20-112 Lublin - na parterze). Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, wejście za okazaniem biletu, który można pobrać przez Evenea: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/clouddatalublin


AGENDA

17:30 - 18:00 Rejestracja uczestników, sprawdzenie biletów
18:00 - 18:15 Otwarcie wydarzenia i przywitanie uczestników
18:15 - 18:55 Prezentacja nr 1: 10 elementów zabezpieczających Azure AD - Robert Przybylski
18:55 - 19:00 Przerwa
19:00 - 19:30 Prezentacja nr 2: How to train the dragon: introducing challenging topics for the whole organization - Evgenii Nurminskii
19:30 - 19:40 Przerwa
19:40 - 20:10 Prezentacja nr 3: Duńska kultura: hygge i lykke w miejscu pracy - Paweł Najuch
20:10 - 21:00 Networking przy piwie i cateringu


OPISY PREZENTACJI

10 elementów zabezpieczających Azure AD - Robert Przybylski
Podczas sesji dowiecie się jak można zabezpieczyć Azure AD bez dodatkowych kosztów lub z minimalnym ich wkładem. Omówimy frameworki, najlepsze praktyki oraz konfigurację wynikające z doświadczenia w zabezpieczaniu chmury Azure AD.

How to train the dragon: introducing challenging topics for the whole organization - Evgenii Nurminskii
I will share BEC approach for org-wide learning and how hard it is to teach cloud for a 60-years old company. After this talk you could find yourself well-equipped for introducing trainings for your own company, as well as better understand how to learn new technologies, including cloud, yourself.

Duńska kultura: hygge i lykke w miejscu pracy - Paweł Najuch
Podczas sesji dowiecie się, na czym polega Duńska kultura pracy oraz jakie niesie z sobą wartości. Paweł opowie jaką rolę spełnia praca w jednym z najszczęśliwszych społeczeństw na świecie oraz jak pracuje się w Duńskiej firmie, w której praca poza obowiązkiem jest źródłem spełnienia.


PRELEGENCI

Robert Przybylski - Team Cloud Architect w BEC Poland. W codziennej pracy wspiera klientów z całego świata. Od planowania, przez zarządzanie, po realizację ich projektów. Specjalizuje się w bezpieczeństwie - zarówno w chmurze Azure, jak i w środowiskach on-premises - za co został uhonorowany tytułem MVP przez firmę Microsoft. Swoją wiedzą dzieli się również na blogu www.azureblog.pl.

Evgenii Nurminskii - DevOps Competence Manager w BEC Poland. W życiu zawodowym pasjonują go dwie rzeczy: wspieranie innych w rozwoju i tworzenie bezobsługowych systemów poprzez automatyzację. Choć formalnie jest liderem, managerem i architektem nowych rozwiązań, sam o sobie mówi współtwórca. Wierzy w moc pracy zespołowej i różnych perspektyw.

Paweł Najuch - Pracuje w zespole Learning & Development, gdzie zajmujemy się rozwijaniem kompetencji i wiedzy pracowników, zaczynając od onboardingu. Interesuje się różnicami kulturowymi w biznesie oraz wierzy, że aby sprawnie rozwijać się w danym środowisku, należy zrozumieć jego kontekst kulturowy.


SPONSOR WYDARZENIA

WAŻNE INFORMACJE

1. Prosimy, aby na wydarzenie rejestrowały się jedynie osoby, które są pewne, że będą mogły wziąć udział.
2. Sprawdzenie biletów odbywa się na parterze budynku od godziny 17:30
3. Vouchery na napoje w barze otrzyma pierwsze 100 osób, które pojawi się, na wydarzeniu. Prosimy o punktualność.
4. Przebywając na obiekcie, prosimy o stosowanie się do instrukcji Organizatora, pracowników firmy BEC Poland oraz obsługi lokalu.


ZAPRASZAMY!
Team BEC Poland ora Cloud and Data Meetup Lublin
Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny bilet
już niedostępne -