Marketing IT i Nowe technologie Zarządzanie Przemysł Nauka i Edukacja Kultura i Sztuka Grafika i Sztuki Wizualne Projektowanie

W edukacji wszystkie chwyty dozwolone || Bydgoskie Dni Projektowe 2022

location icon
Młyny Rothera Mennica 10, Bydgoszcz
calendar icon
Od 15 paź 14:00 do 15 paź 15:00
ticket icon
Od 0,00 zł

dr Agnieszka Fujak, adiunkt na Politechnice Bydgoskiej

Zawodowo : Projektant, Szef Projektu Rozwojowego PESA Bydgoszcz oraz Adiunkt w Katedrze Wzornictwa Politechniki Bydgoskiej. Mocno osadzona w przemyśle. Absolwentka Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz stypendystka Politechniki w Mediolanie. Od początku związana z projektowaniem środków transportu. W czasie studiów współpracowała miedzy innymi z Instytutem Pojazdów Samochodowych i Silników Spalinowych Politechniki Krakowskiej oraz z firmą Inżynieria Samochodów Specjalnych Wawrzaszek w Bielsku-Białej. Tam również podjęła pracę początkowo na stanowisku projektanta form przemysłowych, potem - Głównego Projektanta i Szefa Działu Projektowania Przemysłowego. Ma za sobą ponad 80 projektów pojazdów specjalnych wdrożonych do produkcji. W tym pojazdy dla lotniskowej straży pożarne, podnośniki pożarnicze, pojazdy medyczne.

Po 9 latach zamieniła branże pożarniczą na kolejową, dołączając do zespołu PESA Bydgoszcz, gdzie rozwija obszary związane z doświadczeniami użytkowników. Równolegle zajmuję się oceną potencjału rozwojowego firma oraz usprawnieniami w zakresie procesów wdrożeniowych. Rok 2019 to także początek praca w zespole dydaktyków Politechniki Bydgoskiej. Nieprzerwalnie od 2012 roku prowadzi staże zawodowe dla studentów i absolwentów wydziałów wzornictwa, gdziekolwiek aktualnie pracuje.

W swoim portfolio poza motoryzacyjnymi wdrożeniami ma również, takie perełki jak: Marszczarka do parówek, choć pozostawia tą informację dla wybranych.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Uczestnictwo na miejscu w Młynach Rothera. Zapisz się - uczestnictwo na miejscu

Uczestnictwo na miejscu w Młynach Rothera.

już niedostępne -
Uczestnictwo online za pomocą platformy Evenea Live. Zapisz się - uczestnictwo online

Uczestnictwo online za pomocą platformy Evenea Live.

już niedostępne -