Nauka i Edukacja Polityka i Gospodarka Rodzina i relacje międzyludzkie Zdrowie i Medycyna

Zaawansowane szkolenie z komunikacji z dziećmi i młodzieżą w spektrum autyzmu/zespołem Aspergera - szkolenie online

location icon
calendar icon
Od 20 kwi 10:00 do 20 kwi 14:30
ticket icon
Od 69,00 zł

SZKOLENIE ONLINE

Zaawansowane szkolenie z komunikacji z dziećmi i młodzieżą w spektrum autyzmu/zespołem Aspergera - szkolenie online - EDYCJA III

Jest to kolejna, trzecia już edycja szkolenia, które w zeszłym roku cieszyło się ogromną popularnością wśród Państwa. Całość będzie zaktualizowana o metody testowane przeze mnie w rodzinach moich klientów i pacjentów, a także ze szkołami, z którymi współpracuję.

Metody, które zaproponuję bazują na niedyrektywnych nurtach psychologii, psychologii pozytywnej i metodach porozumienia bez przemocy.


Data: 20.04.2024,

godz. 10.00-14.30

Cena:

69zł za osobę do 31.03.2024 godz. 23.59

79zł za osobę od 1.04.2024.

NAGRANIE SZKOLENIA dostępne dla uczestników przez 7 kolejnych dni od daty publikacji.

Szkolenie przeznaczone dla rodziców, nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych, którzy chcą poznać zaawansowane techniki radzenia sobie w sytuacjach trudnych związanych z relacją z dzieckiem/młodzieżą w spektrum autyzmu/z zespołem Aspergera. Na szkoleniu poznacie Państwo metody wykorzystywane przez specjalistów operujących technikami porozumienia bez przemocy (NVC), nurtem psychologii humanistycznej oraz psychologii pozytywnej. Na szkoleniu będą przedstawiane autentyczne przypadki ze szkół i liceów oraz wiele metod rozwiązywania sytuacji kryzysowych, które się sprawdziły i "zdały egzamin" w praktyce szkolnej, a także wśród moich klientów indywidualnych. Zaprezentuję także mechanizmy obronne, do których uciekają się dzieci w w sytuacjach frustracji szkolnej, traumach, presji, kryzysie w rodzinie i sytuacjach trudnych wychowawczo.

Program szkolenia:

1. Model powstawania zachowań agresywnych jako odpowiedź organizmu na trudne dla niego sytuacje.

2. Pozaagresywne mechanizmy obronne u dzieci i młodzieży autystycznej

3. Bezkonfliktowe metody wychowawcze oparte na zasobach dorosłego i dziecka

4. Metody należące do skutecznych metod komunikacyjnych z dziećmi i młodzieżą w spektrum autyzmu - studia przypadków/case'yPo zakończeniu szkolenia otrzymacie Państwo dwa maile. W pierwszym - zaświadczenia imienne o ukończeniu szkolenia oraz link do nagranego szkolenia (aktywny przez 7 dni), w drugim - materiały zawierające slajdy ze szkolenia oraz odpowiedzi na pytania, które pojawią się w trakcie wydarzenia.

Cena za uczestnika: 69 zł do 31.03.2024, 79 zł od 1.04.2024 do 20.04.2024

Wydarzenie będzie miało formę online za pośrednictwem platformy zoom (połączenie za pomocą aplikacji zoom lub dowolnej przeglądarki internetowej na smartfonie/tablecie/komputerze). Formuła interaktywna. Część wykładowa, panel pytań i odpowiedzi oraz materiały poszkoleniowe zawierające odpowiedzi na wszystkie pytania, które będą miały miejsce na czacie w trakcie trwania wydarzenia.

Możliwość wystawienia faktury - dane proszę wprowadzić w trakcie zapisu. W sprawie błędów w fakturze prosimy o kontakt z obsługą techniczną Evenea.

Sposób połączenia: 20.04.2024 ok. 8.00 otrzymacie Państwo link do wydarzenia za pomocą maila. Wydarzenie będzie realizowane za pośrednictwem platformy Zoom, do której działania wymagana jest aplikacja lub przeglądarka na komputerze/smartfonie lub na tablecie.

Do zobaczenia!

Krzysztof Tokarski z zespołem

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilety promocyjne można zakupić do 31 marca włącznie Promocyjny

Bilety promocyjne można zakupić do 31 marca włącznie

już niedostępne 69,00 zł -
bilet dostępny od 1 do 20 kwietnia 2024 Normalny

bilet dostępny od 1 do 20 kwietnia 2024

już niedostępne 79,00 zł -