Wieczór Biznesowy Polskiego Towarzystwa Gospodarczego Radom

location icon
Hotel Aviator ul. Jacka Malczewskiego 18, Radom
calendar icon
Od 5 cze 18:00 do 5 cze 18:00

Budowanie relacji biznesowych

czyli współpraca z Polskim Towarzystwem Gospodarczym.

Daj sobie szansę na zdobycie nowych klientów oraz rozwój swojej firmy! 


Dlaczego warto przyjść na Wieczór Biznesowy PTG?

Poznasz nowych przedsiębiorców z Mazowsza i nawiążesz relacje biznesowe.

Networking, o skuteczności którego przekonało się już wielu członków naszej organizacji. Spotkasz przedsiębiorców z wielu branż, do których na co dzień trudno jest dotrzeć. To Twoja szansa na pozyskanie nowych klientów, partnerów i dostawców. W końcu biznes to relacje! Te prawdziwe, wartościowe, inspirujące, oparte na wzajemnym zaufaniu, nie na nachalnych próbach sprzedaży swoich produktów czy usług. Jeśli chcesz nawiązać znajomości, wymienić się wiedzą i doświadczeniem, a to wszystko bez obaw o kłopoty z asertywnością - nasze wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Sposoby na rozwiązanie problemów biznesowych

W naszej społeczności nigdy nie jesteś sam ze swoimi wyzwaniami. Zawsze może liczyć na wsparcie sprawdzonych i zweryfikowanych ekspertów. Martwią Cię wysokie podatki i myślisz o korzystnej optymalizacji? Koszty Twojego biznesu rosną (np. gaz, prąd) i zastanawiasz się jak je ograniczyć? Chcesz zatrudniać zaangażowanych pracowników i usprawnić proces delegowania? Szukasz możliwości na pozyskanie finansowania? A może interesują Cię nowe sposoby pozyskiwania klientów i skuteczny marketing? Podczas naszego wydarzenia uzyskasz porady na różne problemy biznesowe. Prosto od doświadczonych przedsiębiorców, którzy zjedli zęby na prowadzeniu firmy w Polsce.

Wiedza prosto od praktyków

Zyskasz cenną wiedzę od praktyków na temat efektywnego i regularnego budowania relacji biznesowych. A to nie wszystko. Nasi prelegenci i eksperci opowiedzą o możliwościach jakie daje CIT estoński  oraz jakie są wspólne obszary negocjacji policyjnych z biznesowymi .

Inspiracja

Motywacja, jakiej nie jesteś w stanie dać sobie sam! Inni przedsiębiorcy, ich sukcesy i energia sprawią, że wrócisz do codziennych wyzwań ze zdwojoną siłą! Zyskasz okazję do wymiany doświadczeń, przedstawienia swojej marki, wysłuchania pomysłów innych osób na jej rozwój. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele można zobaczyć, stając na moment z boku i konfrontując swoje wyobrażenia o branży z jej postrzeganiem przez innych przedsiębiorców.


Dodatkowo! Każdy uczestnik wydarzenia może otrzymać:

  • video na temat budowania sieci relacji,
  • ebook - przewodnik po relacjach biznesowych dla zapracowanych przedsiębiorców, 
  • darmową konsultację podczas spotkania 1 na 1 o najlepszych praktykach networkingowych, 
  • dostęp do prywatnej, zamkniętej grupy na Facebooku dla przedsiębiorców z całej Polski oraz lokalnej, biznesowej grupy wsparcia na Whatsappie,
  • możliwość zadawania konkretnych pytań dotyczących networkingu oraz umawiania się na spotkania 1:1.

Temat spotkania 1: Jak działa estoński CIT i jaką formę opodatkowania wybrać.

Prelegent: Mecenas Kamil Lala

Jako założyciel i partner zarządzający Kancelarii JASNA 3, Mecenas Kamil Lala jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie prawa gospodarczego i podatkowego, z wyjątkowym zacięciem do kodeksu spółek handlowych. Jego bogate doświadczenie w restrukturyzacji przedsiębiorstw, włączając w to aporty, przekształcenia, łączenia i podziały, czyni go bezcennym doradcą dla każdej firmy szukającej stabilności i wzrostu w zmiennym otoczeniu rynkowym. Mecenas Lala specjalizuje się w akceptowalnej przez organy podatkowe optymalizacji zobowiązań podatkowych, co pozwala klientom osiągać korzystne wyniki finansowe przy pełnej zgodności z prawem. Jego umiejętność skutecznej reprezentacji klientów przed sądami i organami skarbowymi, wsparta solidnym wykształceniem stanowi o sile i niezawodności usług oferowanych przez Kancelarię JASNA 3.
Plan wystąpienia:

1.Strategie optymalizacji podatkowej;

2.Omówienie różnych form opodatkowania dostępnych dla przedsiębiorców w Polsce.

3.Przykłady wpływu wyboru formy opodatkowania na wyniki finansowe firmy.

4. Estoński CIT w praktyce.

5.Znaczenie efektywnej optymalizacji podatkowej.


Temat spotkania 2: Wspólne obszary negocjacji policyjnych z biznesowymi

Prelegent:  DARIUSZ LORANTY

Nadkomisarz  - oficer policji w st. sp. 

  • Były funkcjonariusz Wydziale ds. walki z Terrorem Kryminalnym Komendy Stołecznej Policji, Dowódca Nieetatowego Zespołu Negocjatorów Policyjnych KSP. Szef ekspert bezpieczeństwa Środkowoeuropejskiego Instytutu Badań i Analiz Strategicznych CIRSA (Central European Institute of Research and Strategic Analysis).  http://cirsa.pl/?page_id=16
  • Współzałożyciel Krajowego Stowarzyszenia Negocjatorów. Prowadzi platformę ekspercką STUDIUM NEGOCJACJI KRYZYSOWYCH, skupiającą  specjalistów w tej dziedzinie bezpieczeństwa.
  • Był biegłym z zakresu negocjacje policyjne i kryzysowe. Jest  aktywny członkiem organizacji naukowo - zawodowych, m.in.: Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego, Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Zawodowych Mediatorów. Współzałożyciel Krajowego Stowarzyszenia Negocjatorów.


Program wieczoru:

18.00 - Rozmowy kuluarowe, networking 
18.15 - Przywitanie Gości i wystąpienie 1. prelegenta + pytania
18.45 - Wystąpienie 2. prelegenta + pytania
19.15 - Sesja autoprezentacji wszystkich uczestników
20.00 - Rozmowy kuluarowe, integracja i networking 


Zobacz fotorelację z jednego z naszych spotkań:


Wymagana jest rejestracja przez niniejszą stronę.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O Polskim Towarzystwie Gospodarczym

Ideą Polskiego Towarzystwa Gospodarczego jest to, aby jak najwięcej firm członkowskich rozwijało się oraz aby tworzyć w Polsce jak najlepsze warunki do prowadzenia biznesu. Dlatego naszymi Członkami są najczęściej właściciele, prezesi i managerowie dużych, średnich i małych firm (często produkcyjnych), którzy są bardzo aktywni zawodowo i społecznie oraz cenią takie wartości jak: zaufanie, szacunek do człowieka, patriotyzm, pracowitość i gospodarność. Mamy już ponad 500 firm członkowskich, które łącznie zatrudniają ponad 357.000 pracowników, a ich łączny obrót wynosi ponad 313 miliardów złotych. 

Organizujemy również ogólnopolskie konferencje biznesowe oraz inicjatywy integracyjne na przestrzeni całego roku. Każde takie wydarzenie jest ogromną dawką inspiracji dla przedsiębiorców i okazją do wymiany doświadczeń.

Link do naszej strony internetowej:  www.iptg.pl

Logotypy części firm członkowskich PTG:

Szczegóły wydarzenia:

- Kiedy: 05 czerwca, środa godz. 18.00

- Miejsce: Hotel Aviator, ul. Jacka Malczewskiego 18, 26-610 Radom

- Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek


Kontakt ws. spotkania:

Michał Martyniuk
Dyrektor ds. Rozwoju
[email protected]
tel. 508-080-024


Do zobaczenia! Znajdź nas w social mediach

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Rejestracja na spotkanie biznesowe - ostatni tydzień

dostępnych: 48

już niedostępne 169,00 zł -
  Rejestracja na spotkanie - wcześniejsze zapisy (pula 20 miejsc) tylko do 29.05

dostępnych: 1

już niedostępne 119,00 zł -