Marketing Sprzedaż IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość Prawo i Podatki Nauka i Edukacja Polityka i Gospodarka

Sztuczna inteligencja a efektywność biznesu online

location icon
Online
calendar icon
Od 7 lip 18:00 do 7 lip 19:00
ticket icon
Od 0,00 zł


Software House Miquido wraz z kancelarią prawną WKB zapraszają na bezpłatny webinar poświęcony praktycznym zastosowaniom sztucznej inteligencji w biznesie online.


Wydarzenie zostało stworzone z myślą o wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się, w jaki sposób zwiększać efektywność firm działających online dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji.


Webinar poprowadzą: adwokat, szef zespołu prawa własności intelektualnej i TMT - Agnieszka Wiercińska-Krużewska; radca prawny, szef zespołu prawa konkurencji i konsumenckiego - Aleksander Stawicki oraz data scientist, specjalista Miquido - Michał Hrabia. Eksperci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie prawnych i technologicznych aspektów wdrażania sztucznej inteligencji w biznesie.


W trakcie sesji Q&A prelegenci odpowiedzą na pytania i wątpliwości, dotyczące podnoszenia potencjału Twojej firmy dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań IT w zgodzie z RODO.


Dołącz do wydarzenia i dowiedz się jak wzmocnić Twój biznes online przy pomocy uczenia maszynowego.
Podczas bezpłatnego wydarzenia omówimy


✅Praktyczne przykłady wykorzystania sztucznej inteligencji w biznesie

✅Aktualne przepisy prawne dotyczące przetwarzania danych

✅Najnowsze trendy technologiczne dla firm z branży online
Agenda


📍Przykłady zastosowania danych użytkowników z wykorzystaniem Machine Learningu i analizy danych 

📍Zasady zbierania, przechowywania i eksploatacji danych w rozwiązaniach IT 

📍Zastosowanie danych klientów w personalizacji dedykowanych im usług 

📍Profilowanie i ceny dynamiczne z perspektywy zasady ochrony konsumentów
Webinar poprowadzą


Agnieszka Wiercińska-Krużewska, WKB - Współzałożycielka i partner kancelarii WKB. Kieruje praktyką IP&TMT. Zaliczana do grona wiodących polskich specjalistów w zakresie prawa własności intelektualnej, e-commerce i TMT. Doradza klientom we wszelkich kwestiach związanych z prawem autorskim, prawem własności przemysłowej, ochroną danych osobowych, domen internetowych, prawem telekomunikacyjnym, prawem prasowym, ochroną dóbr osobistych i prawem nieuczciwej konkurencji - zarówno na etapie tworzenia i negocjowania umów jak i prowadzenia sporów sądowych i administracyjnych.


Aleksander Stawicki, WKB - Współzałożyciel i partner kancelarii WKB. Kieruje praktyką prawa konkurencji. Doradza klientom w zakresie wszelkich aspektów zgodności ich działalności z prawem konkurencji. Był także zaangażowany w wiele postępowań przed organami ochrony konkurencji, regulacyjnymi, jak również przed sądami rozpatrującymi sprawy z zakresu ochrony konkurencji, ochrony zbiorowych interesów konsumentów oraz zwalczania nieuczciwej konkurencji.


Michał Hrabia, Miquido - Data Scientist w dziale Data Science w Miquido. Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem rozwiązań z wykorzystaniem modeli Machine Learning i Artificial Intelligence. Doradza Klientom w zakresie analizy danych w aplikacjach mobilnych oraz biznesowych zastosowań modeli ML i AI. Tworzył rozwiązania związane m. in. z credit scoringiem, klasyfikacją obrazów i dokumentów tekstowych, oraz tworzeniem dashboardów do wizualizacji danych.
📆Kiedy? wtorek, 7 lipca 2020 r. 

⌚O której? godz. 18:00 (czas trwania ok. 1h)

🏠Gdzie? online

Zgłaszając chęć udziału w wydarzeniu, akceptujesz warunki Regulaminu.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja na webinar
już niedostępne -