Zdrowie i Medycyna Rodzina i relacje międzyludzkie

MISJA MAMA - spotkanie dla przyszłych Rodziców - 25 maj 2024, Kraków

location icon
Hotel Holiday Inn Kraków City Center Wielopole 4, Kraków
calendar icon
Od 25 maj 10:00 do 25 maj 15:00

Drodzy przyszli rodzice Szpital na Siemiradzkiego im. R. Czerwiakowskiego w Krakowie wraz z Diagnostyką Bankiem Komórek Macierzystych, serdecznie zapraszają na kolejną edycję MISJA MAMA. Są to BEZPŁATNE spotkania skierowane głównie do Pań, będących w drugim i trzecim trymestrze ciąży.

MISJA MAMA to spotkania opierające się w głównej mierze na serii wykładów merytorycznych, podczas których przyszli rodzice będą mieli możliwość zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi porodu oraz opieki nad dzieckiem po porodzie. Poruszane będą tematy opieki położniczej, pozyskiwania krwi pępowinowej oraz zagadnienia pielęgnacji dziecka i mamy. 

Rodzice będą mogli zapoznać się również z szerokim wyborem produktów i usług dla dziecka oraz mamy, które na swoich stoiskach będą prezentować Partnerzy naszego wydarzenia.

Dla każdej przyszłej Mamy, która przyjdzie na spotkanie i zostanie z nami do końca czekać będzie bogaty pakiet upominkowy oraz konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.


UWAGA !!!
Wydarzenie dla kobiet w ciąży jest BEZPŁATNE, jednak ilość miejsc jest ograniczona, z tego też względu wejście na spotkanie jest możliwe po dokonaniu wcześniejszych czynności rejestracyjnych.

Aby zarejestrować się na wydarzenie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (Uwaga: Format Daty Porodu prosimy wpisywać wg wzoru: RRRR-MM-DD). 

Każde zgłoszenie będzie przez nas weryfikowane. Po dokonaniu weryfikacji Państwa zgłoszenie zostanie zaakceptowane, a Państwo otrzymają na podany adres mailowy informację potwierdzającą wpisanie Państwa na listę uczestników. Prosimy o okazanie potwierdzenia rejestracji (w formie elektronicznej lub wydruku papierowego) po przybyciu na wydarzenie MISJA MAMA.  

Zachęcamy również do śledzenia strony wydarzenia na FB - MISJA MAMA - Spotkania dla przyszłych Rodziców - 25 maj 2024, Kraków

Więcej informacji dostępne pod numerem infolinii (12) 298 40 50  lub mailowo pod adresem [email protected]

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Jeśli planujesz przybycie na wydarzenia z osobą towarzyszącą, w polu wyboru ilości osób wybierz "2". MISJA MAMA - 25 maj 2024, Kraków

Jeśli planujesz przybycie na wydarzenia z osobą towarzyszącą, w polu wyboru ilości osób wybierz "2".

23 Maja 2024, 23:59