Marketing Zarządzanie Polityka i Gospodarka

Work Life Balance - Reprezentuj.com HR meet-up

location icon
Biblioteka Uniwersytetu Zielonogórskiego al. Wojska Polskiego 71, Zielona góra
calendar icon
Od 30 maj 17:00 do 30 maj 19:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy HR-owców, działy marketingowe i Employer Brandingowe, właścicieli firm oraz wszystkich chętnych do udziału w dyskusji o tym, jak budować zdrowe miejsce pracy.

Gdzie?

Spotkamy się w bibliotece Uniwersytetu Zielonogórskiego, gdzie stworzymy przestrzeń do rozmowy i okazję do zbudowania nowych relacji biznesowych przy filiżance kawy w kameralnej atmosferze uniwersyteckiego budynku.


⬛ Jeden problem - trzy różne perspektywy. 

Spojrzymy na miejsce pracy z punktu widzenia szefa, działu HR i pracowników. Czy da się je pogodzić? Porozmawiamy o zdrowiu psychicznym w miejscu pracy - czy firmy rzeczywiście o nie dbają i jak na te działania zapatrują się pracownicy. 

Zapytamy gości o to, dlaczego w dobie popularności benefitów rośnie zjawisko tzw. quiet-quittingu i czy owocowe czwartki to dobry pomysł na zmotywowanie "zetek" do pracy. Porozmawiamy o różnicach pokoleniowych i problemach, z jakimi boryka się w tym kontekście samotny często szef. Do dyskusji zaprosimy również widownię w części Q&A.


⬛ Z kim?

Przewodniczka po szlakach Employer Branding. Od 14 lat jako bardzoHR towarzyszy pracodawcom w odkrywaniu DNA marki, w definiowaniu filarów pozycjonowania oraz w projektowaniu działań strategicznych wewnętrznych i zewnętrznych. W jej portfolio znajdują się duże, średnie i małe firmy z bardzo różnorodnych branż, m.in.: Toyota, Grupa Komputronik, Dolby, Ten Square Games, Carlsberg, Deviniti, Dulux, GetResponse, InterRisk, Hicron, Oceanic, Loderal, Unilever czy Grupa Allegro (gdzie Daria wprowadzała EB wiele lat temu). Wszystko o czym mówi nasza prelegentka, sprawdziła w działaniu!

Menedżer, Senior HR Business Partner, konsultant w organizacjach, trener, business coach, praktyk zarządzania i marketingu. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w międzynarodowych organizacjach na stanowiskach menedżerskich i doradczych. W roli Dyrektora HR Grupy SECO/WARWICK odpowiedzialna za wdrażanie globalnej strategii HR, świadome budowanie kultury organizacyjnej oraz zarządzanie zmianą. Pracuje głównie z menedżerami średniego i wysokiego szczebla zarządzania wspierając ich w zarządzaniu, rozwoju umiejętności przywódczych, wdrażaniu programów rozwoju kompetencji zawodowych oraz efektywności osobistej i skutecznej komunikacji. Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego, Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Od 2017 roku Ambasadorka Fundacji Sukces Pisany Szminką, która jest największą i najstarszą Fundacją w Polsce dostarczającą kobietom wiedzy z zakresu biznesu, nauki, psychologii i prawa. 

Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Ukończyła studia podyplomowe w Poznaniu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Od ponad 18 lat związana z firmą Audit HR Sp. z o.o. - Wiceprezes Zarządu oraz Dyrektor Oddziału w Nowej Soli. Doświadczony headhunter,z powodzeniem zrealizowała tysiące projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Czerpie satysfakcję z pracy z ludźmi.


Przez ponad 4 lata dyrektor personalny i HR Manager w spółce Ekoenergetyka-Polska, certyfikowany coach ICF i trener umiejętności społecznych, wykładowca w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu.


⬛ Organizator

Organizatorem wydarzenia jest agencja marketingowa Reprezentuj.com, która na co dzień wspiera lubuskie firmy w działaniach employer brandingowych.

Współorganizatorkami panelu dyskusyjnego są:


Wydarzenie wspierają:


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Darmowa rejestracja
już niedostępne -