Marketing Języki programowania IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość Komunikacja i wystąpienia publiczne Nauka i Edukacja Rozwój osobisty Polityka i Gospodarka

"Biznes, Kariera, Absolwenci" meet up [marzec 2024]

location icon
CitySpace Aquarius Business House Swobodna 1, Wrocław
calendar icon
Od 6 mar 17:00 do 6 mar 17:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Jesteś po studiach i zastanawiasz się nad kolejnymi krokami w swojej karierze? A może prowadzisz własny biznes i szukasz świeżych pomysłów, aby nabrać rozpędu? 🌟
Mamy coś specjalnego dla Ciebie! 😊

Zapraszamy na niepowtarzalne spotkanie networkingowe "Biznes Kariera Absolwenci meet up", stworzone z myślą o absolwentach wrocławskich uczelni, przedsiębiorcach i wszystkich, którzy nie boją się marzyć o wielkich rzeczach.

📌 Na naszym wydarzeniu zgłębimy tematy takie jak:


Prelegenci 

Projektowanie kariery w zmieniającej się rzeczywistości: mentoring poprzez pryzmat ekonomii behawioralnej


Katarzyna Szczesna 

Behavior Change & Product Design Advisor


#mentoring #ekonomiabehawioralna #kariera

Personal IKIGAI Canvas: znajdź swoje życiowe powołanie z unikalną metodą wizualizacji


Bartłomiej Postek

Cofounder for hire & Angel investor#rozwójosobisty #zmiany #rozwój #metodywizualizacjiStoliki networkingowe 

💼 Bartłomiej Postek, CEO Hanza Group — własny biznes po godzinach: Odkryj strategie i porady dotyczące rozwoju i zarządzania własną firmą.

👥 Bartosz Przybylski, mentor Rebelpolis, Dyrektor Makroregionu Notus Finanse — zarządzanie zespołem i utrzymanie jakości usług: Dyskutuj o wyzwaniach związanych z zarządzaniem zespołem i zapewnieniem wysokiej jakości usług.

⏱️ Kamil Nawirski, Community Dyrektor Rebelpolis — zarządzanie sobą w czasie: Odkryj metody i strategie efektywnego zarządzania własnym czasem, aby zwiększyć produktywność i osiągnąć lepszą równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

📱 Marek Gogolok, specjalista Social Media w Hanza Group — promocja online: Zyskaj wskazówki dotyczące skutecznej promocji w internecie i mediach społecznościowych.

🏢 Mateusz Cieślik, AdValor  Poznaj strategie i praktyczne wskazówki dotyczące efektywnej organizacji przestrzeni biurowej, która wspiera #produktywność i dobre samopoczucie zespołu.

💸 Jakub Kunicki, Growth & Partnership w North Star — fundraising. Jak przekonać inwestorów do inwestycji w Twój projekt?

Zobacz podsumowanie poprzedniego spotkania Biznes Kariera Absolwenci:


Podsumowanie poprzedniego spotkania


Na spotkanie zapraszają 
  • Hanza IT
  • Społeczność Rebelpolis
  • Advalor | Agencja nieruchomości komercyjnych
  • inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości
  • Biznesowy Klub Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  • Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Wrocławskiej

 


   


Zapraszamy do CitySpace Aquarius Business House

przy ul. Swobodna 1, 50-088 Wrocław [link do mapy]

CitySpace w Aquariusie to wysokiej klasy przestrzeń do pracy. Kompletnie wyposażona i urządzona, w dogodnej lokalizacji, która zapewnia łatwy dostęp do komunikacji publicznej i infrastruktury miejskiej: sklepów, punktów usługowych, restauracji i kawiarni, hoteli i pobliskiego centrum handlowego Wroclavia. 

W biurze CitySpace masz wszystko to, czego potrzebujesz, żeby wygodniepracować i skupić się tylko i wyłącznie na swoim biznesie. I to już od pierwszego dnia. Biuro CitySpace w Aquariusie pomyślano tak, by funkcjonalność i wygoda były równie ważne,jak przyjemność z pracy i przebywania w nim.

Wrocławski Aquarius Business House to nowoczesny kompleks, który oferuje powierzchnię biurową w najwyższym standardzie. Sąsiaduje z dworcem kolejowym PKP Wrocław Główny i jest drugą wrocławską lokalizacją CitySpace. Elegancki, przyjazny środowisku budynek zapewnia najemcom nowoczesne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa pracy, monitoringu i kontroli dostępu. Pracujący w Aquariusie mogą skorzystać m.in. z lunch baru, restauracji, kawiarni czy siłowni. Do biura CitySpace w Aquariusie wygodnie dojedziesz komunikacją miejską, samochodem i na rowerze. Z łatwością dotrzesz tu też spacerem. A w razie potrzeby szybko dostaniesz się na lotnisko, dworzec PKP i dojedziesz do autostrady.


Dodatkowo w planie: 

  • ☕️ kawa, herbata, 
  • 🚰 woda 
  • 🗣️rozmowy 


Ze względów organizacyjnych i logistycznych liczba miejsc na nasze spotkanie jest ograniczona. Aby zapewnić sobie miejsce, prosimy o dokonanie rejestracji poprzez platformę Evenea. 

Dziękujemy za zrozumienie i nie możemy się doczekać Twojej obecności!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wbiję posłuchać i pogadać
Wyprzedane Brak wolnych miejsc