Marketing Języki programowania IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość Komunikacja i wystąpienia publiczne Nauka i Edukacja Rozwój osobisty Polityka i Gospodarka

"Biznes, Kariera, Absolwenci" meet up [luty 2024]

location icon
InQube Wielka 67, Wrocław
calendar icon
Od 7 lut 17:00 do 7 lut 17:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Czy jesteś po studiach i zastanawiasz się nad kolejnymi krokami w swojej karierze? A może prowadzisz własny biznes i szukasz świeżych pomysłów, aby nabrać rozpędu? 🌟
Mamy coś specjalnego dla Ciebie! 😊

Zapraszamy na niepowtarzalne spotkanie networkingowe "Biznes Kariera Absolwenci meet up", stworzone z myślą o absolwentach wrocławskich uczelni, przedsiębiorcach i wszystkich, którzy nie boją się marzyć o wielkich rzeczach.

📌 Na naszym wydarzeniu zgłębimy tematy takie jak:


Prelegenci 

Freelancing jako formą pracy zawodowej, czy tylko uzupełnienie etatu?Przemek Glosny 

CEO useme.com


#Freelancing #praca #zarządzanie


Programowanie i jego znaczenie w dzisiejszym świecie technologiiAnia od Programowania

Kodilla.com


#IT #zmiany #rozwój #AI #ProgramowanieStoliki networkingowe 

💼 Bartłomiej Postek, CEO Hanza Group — własny biznes po godzinach: Odkryj strategie i porady dotyczące rozwoju i zarządzania własną firmą.

🚀Jakub Cendrowski, Dyrektor inQUBE - Wsparcie dla startupów we wczesnej fazie rozwoju - program inkubacyjny inQUBE Academy

👥 Bartosz Przybylski, mentor Rebelpolis, Dyrektor Makroregionu Notus Finanse — zarządzanie zespołem i utrzymanie jakości usług: Dyskutuj o wyzwaniach związanych z zarządzaniem zespołem i zapewnieniem wysokiej jakości usług.

⏱️ Kamil Nawirski, Community Dyrektor Rebelpolis — zarządzanie sobą w czasie: Odkryj metody i strategie efektywnego zarządzania własnym czasem, aby zwiększyć produktywność i osiągnąć lepszą równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

📱 Marek Gogolok, specjalista Social Media w Hanza Group — promocja online: Zyskaj wskazówki dotyczące skutecznej promocji w internecie i mediach społecznościowych.

💻Ania od Programowania, Kodilla.com  to ona stoi na pierwszej linii kontaktu z osobami, które chciałyby zmienić swoje życie i decydują się na wejście do IT: Poznaj wskazówki odnośnie programowania i jego znaczenie w dzisiejszym świecie technologii.

📱Maciej Prokop, Marketing Manager w Hanza Group Dowiedz się więcej na temat tworzenia i realizacji planów marketingowych, czy zarządzania płatnymi kampaniami promocyjnymi.

🏢 Mateusz Cieślik  Poznaj strategie i praktyczne wskazówki dotyczące efektywnej organizacji przestrzeni biurowej, która wspiera #produktywność i dobre samopoczucie zespołu.

📑Przemek Glosny, CEO useme.com Dowiedz się jaką formą pracy może być freelancing i jakie korzyści z tego czerpać.

Zobacz podsumowanie poprzedniego spotkania Biznes Kariera Absolwenci:

     


Podsumowanie poprzedniego spotkania


Na spotkanie zapraszają 
  • Hanza IT
  • Społeczność Rebelpolis
  • Advalor | Agencja nieruchomości komercyjnych
  • inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości
  • Biznesowy Klub Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  • Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Wrocławskiej

 


   

Zapraszamy do InQUBE 

przy ul. Wielka 67 [link do mapy]

InQube to miejsce, które będzie gościć nasze nadchodzące spotkanie 'Biznes Kariera Absolwenci', ale to również coś więcej - Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. InQube aktywnie wspiera działalność gospodarczą środowiska akademickiego, pomagając w komercjalizacji

 innowacyjnych pomysłów, produktów i usług. Oferuje nie tylko przestrzeń do pracy, ale również miejsce na szkolenia i spotkania, stając się centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
W InQube regularnie organizowane są różnorodne wydarzenia, konkursy i programy rozwojowe, które są skierowane do osób zainteresowanych przedsiębiorczością i innowacjami. Jeśli masz przedsiębiorczy duch i szukasz wsparcia w rozwoju swojego pomysłu lub firmy, InQube oferuje bezpłatne konsultacje, które mogą być doskonałym punktem wyjścia.
Zachęcamy do skorzystania z możliwości, jakie oferuje InQube, i do dołączenia do nas na nadchodzącym spotkaniu, aby poznać więcej osób z pasją do przedsiębiorczości i innowacji. To nie tylko szansa na rozwój własnych pomysłów, ale również na nawiązanie wartościowych kontaktów w środowisku akademickim i biznesowym. 


Dodatkowo w planie: 

  • ☕️ kawa, herbata, 
  • 🚰 woda 
  • 🗣️rozmowy 


Ze względów organizacyjnych i logistycznych liczba miejsc na nasze spotkanie jest ograniczona. Aby zapewnić sobie miejsce, prosimy o dokonanie rejestracji poprzez platformę Evenea. 

Dziękujemy za zrozumienie i nie możemy się doczekać Twojej obecności!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wbiję posłuchać i pogadać
Wyprzedane Brak wolnych miejsc