To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Life Balance Congress

29 Listopada - 1 Grudnia od 110,00 zł
Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

26 Października - 27 Października od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #79

13 Listopada - 13 Grudnia
ReaktorWarsaw, Warszawa

Szkolenie Social Media - Akademia Dobrej Komunikacji w Szczecinie 22 marca 2019

Facebook, Techsoup i Fundacja Netcamp zapraszają organizacje pozarządowe w regionie na trzecie szkolenie z social media w ramach Akademii Dobrej Komunikacji! Tym razem pokażemy jak prowadzić płatne kampanie reklamowe oraz tworzyć angażujące treści w mediach społecznościowych.

Codziennie przeglądamy setki postów na Facebooku i zwykle nie zatrzymujemy się na nich dłużej niż 3 sekundy. Jak więc tworzyć treści, które angażują odbiorców? Na szkoleniu zapoznamy się z zasadami skutecznego tworzenia postów i grafiki. Zobaczymy też aplikacje, które pomogą tworzyć oryginalne posty. Przekonacie się o tym, że wystarczy komórka, aby zrobić ciekawe zdjęcie lub nakręcić krótkie wideo.

PLAN SZKOLENIA:

1. Facebook Ads - płatne kampanie reklamowe

2. Tworzenie postów
- jak napisać dobry post
- co robić, a czego unikać podczas tworzenia postów
- przykłady dobrych i złych postów

3. Graficzna strona postów
- dlaczego spójność wizualna jest ważna
- jak stworzyć szablony graficzne
- jak wizualizować liczby

4. Fotografia i wideo
- jak zrobić dobre zdjęcie
- skąd wziąć dobre zdjęcie za darmo
- kwestie prawa autorskiego
- aplikacje do tworzenia filmików

Akademia Dobrej Komunikacji to cykl szkoleń dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych, dzięki któremu dowiecie się, jak efektywnie komunikować i promować swoją działalność w mediach społecznościowych.

Szkolenie odbędzie się w dwóch grupach w następujących terminach, wybierz właściwy link do rejestracji. W przypadku braku miejsc w danym terminie możemy CI zaproponować udział w drugim.

➡️ 22 marca w godz. 15-21 https://adk3-zachodniopomorskie-1.evenea.pl
➡️ 25 marca w godz. 10-16 https://adk3-zachodniopomorskie-2.evenea.pl

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W AKADEMII DOBREJ KOMUNIKACJI?

  • Szkolenie skierowane jest do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających na terenie danego województwa (decyduje adres rejestracji).
  • Aby zgłosić swój udział, prosimy o rejestrację: po niej otrzymasz potwierdzenie wysłania zgłoszenia (rejestracja nie oznacza udziału w szkoleniu)
  • W osobnym mailu poinformujemy o wyniku kwalifikacji na szkolenie: oczekuj wiadomości (kwalifikacja oznacza udział w szkoleniu)
  • Z jednej organizacji mogą wziąć udział w szkoleniu max. 2 os. (w przypadku wolnych miejsc)

Jeśli masz wśród znajomych, działających w organizacjach pozarządowych lub grupach nieformalnych tworzących projekty społeczne, osoby które mogą być zainteresowane efektywną komunikacją w social media to zachęcamy do polecenia im naszego szkolenia.

TRENER:

Szkolenie poprowadzi Maciej Jankowski z Fundacji Rozwoju Branży Internetowej "Netcamp", który od ponad 10 lat zajmuje się marketingiem internetowym. Posiada doświadczenie szkoleniowe w zakresie SEM/Google Ads, growth marketingu oraz web analityki. Jako założyciel i Prezes Fundacji Rozwoju Branży Internetowej "Netcamp" odpowiada za komunikację i PR, strategie marketingową oraz rozwój wolontariuszy w obszarze marketingu i social media. Doświadczony organizator wydarzeń i twórca wielu projektów edukacyjnych jak Netcamp - Inspirujące spotkania IT, Startup Weekend Szczecin czy TEDxSzczecin.

Organizatorzy Facebook, TechSoupFundacja Netcamp chcą, aby każda organizacja pozarządowa w Polsce, poznała korzyści z obecności w Internecie, a także nauczyła się prowadzić komunikację w odpowiedzialny i świadomy sposób. W trakcie cyklu szkoleń zwrócimy szczególną uwagę na znaczenie rozwoju komunikacji w Internecie, zaczynając od stron internetowych, przez media społecznościowe, a kończąc na aplikacjach multimedialnych. Akademia Dobrej Komunikacji ma zasięg ogólnopolski, w każdym regionie szkolenia są organizowane przez lokalnych partnerów projektu.

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Każda osoba uczestnicząca w cyklu szkoleń otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie
  • Na szkolenie warto przynieść laptopa oraz smartfon
  • Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny
  • W czasie szkolenia zapewnione są przerwy kawowe i catering
  • Rejestracja i uczestnictwo w szkoleniu stanowi akceptację przez uczestnika Regulaminu szkoleń Akademii Dobrej Komunikacji

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Szczecinie wydarzenia Szczecin social media SZCZECIN

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Szkolenie Social Media - Akademia Dobrej Komunikacji w Szczecinie 22 marca 2019" jest Fundacja Netcamp

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej