To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 1 390,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

2 Października, 17:30 - 20:30 65,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

WORLD SALES CONGRESS 2019 - WROCŁAW

22 Listopada, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Novotel Wrocław ****, 53-332, Wrocław

Szkolenie "Readaptacja społeczna i wsparcie readaptacyjne w aspektach badawczych i w praktyce"

Stowarzyszenie Sursum Corda z Nowego Sącza 
zaprasza do wzięcia udziału w BEZPŁATNYM, dwudniowym szkoleniu pn.
"Readaptacja społeczna i wsparcie readaptacyjne w aspektach badawczych i w praktyce"


15-16 maja 2019 r. 
Hotelu Dunajec*** w Nowym Sączu, ul. Romanowskiego 6


OPIS SZKOLENIA

Osoby prowadzące szkolenie to specjaliści z obszaru readaptacji społecznej i pomocy postpenitencjarnej o niekwestionowanym dorobku akademickim i doświadczeniu praktycznym:

  • dr hab. Barbara Nowak, prof. Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie - Katedra Pomocy Postpenitencjarnej i Wychowania do Pracy, Instytut Pracy Socjalnej
  • Barbara Wilamowska - Prezes Małopolskiego Stowarzyszenia Probacja w Krakowie, prowadząca od wielu lat Centrum Integracji dla byłych więźniów.

Pierwszego dnia odbędzie się moduł naukowo-badawczy, natomiast drugiego dnia uczestnicy wezmą udział w części praktycznej. 

Podsumowania dokona gość specjalny - Edward Szeliga - Prezes Fundacji Pomost w Zabrzu. To osoba posiadająca wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ośrodka readaptacyjnego dla byłych więźniów, a w przeszłości będąca po "drugiej stronie" murów więziennych.

Zobacz szczegółowy plan szkolenia - Kliknij tutaj>>


INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Uczestnikom zamieszkałym powyżej 50 km od Nowego Sącza zapewniamy bezpłatny nocleg w hotelu, z pełnym wyżywieniem (obiad-kolacja-śniadanie-obiad). Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych. Uczestnikom z Nowego Sącza i okolic zapewniamy natomiast wyżywienie w trakcie szkolenia (obiad-kolacja-obiad). Pomiędzy zajęciami dostępny będzie również serwis kawowy.

Obiekt w którym odbędzie się szkolenie (Hotel Dunajec*** w Nowym Sączu) dysponuje własną salą szkoleniową i restauracją oraz oferuje bezpłatny dostęp do wifi, parking, windę, pokój dla osób niepełnosprawnych. 

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma od organizatorów zaświadczenie uczestnictwa oraz pomoc dydaktyczną w postaci podręcznika.

Planowana ilość uczestników - 32 osoby. Z jednej instytucji/organizacji/podmiotu w szkoleniu może wziąć udział maksymalnie 2 przedstawicieli.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wprowadzenia drobnych zmian w programie w przypadku zaistnienia sytuacji losowych, jak również zmiany terminu szkolenia na późniejszy, w przypadku nie zebrania się wystarczającej grupy uczestników.


Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.: 18 44 11 994 (poniedziałek-piątek w godz. 8:00 - 16:00), a także poprzez kontakt mailowy: akrolewska@sc.org.pl

Zapraszamy do udziału!


Współfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.O STOWARZYSZENIU SURSUM CORDA

Działamy od 2000 roku wprowadzając w życie naszą misję i cel - podejmowanie działań, które mobilizują, uczą samodzielności oraz odpowiedzialności za siebie i innych, rozwijają kreatywność i postawę wzajemnej pomocniczości. Jednym z obszarów naszej działalności jest readaptacja społeczna i pomoc postpenitencjarna.
Prowadzimy m.in. Centrum Pomocy Postpenitencjarnej w Nowym Sączu i współtworzymy Portal Pomocy Postpenitencjarnej www.codalej.info. Realizujemy kampanie społeczne, w tym "Nie skazuj mnie drugi raz", a także prowadzimy cykl konferencji w Krynicy-Zdroju poświęconych tej tematyce.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w nowy sącz wydarzenia Nowy Sącz

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Szkolenie "Readaptacja społeczna i wsparcie readaptacyjne w aspektach badawczych i w praktyce"" jest Stowarzyszenie Sursum Corda

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej