To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Life Balance Congress

29 Listopada - 1 Grudnia od 110,00 zł
Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

30 Listopada - 1 Grudnia od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

6 Grudnia, 17:30 - 20:30 50,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

Circular Economy Warsaw Summit - Gospodarka obiegu zamkniętego - od teorii do praktyki

Już ruszyła rejestracja na III edycję międzynarodowej konferencji koalicji rECOnomy - Circular Economy Warsaw Summit - "Gospodarka Obiegu Zamkniętego od teorii do praktyki".

25 października w Centrum Olimpijskim przy ulicy Wybrzeże Gdyńskie 4 w Warszawie po raz kolejny odbędzie się spotkanie liderów i czolowych ekspertów zajmujących się tematyką gospodarki cyrkularnej. Podczas konferencji będzie można wysłuchać inspirujących prezentacji, wziąć udział w interaktywnych sesjach warsztatowych i poznać najciekawsze case studies z Polski i z Europy.

Swój udział w wydarzeniu potwierdzili m.in.:

Joan Prummel międzynarodowy doradca strategiczny w obszarze circular procurment z ramienia Holenderskiego Ministerstwa Środowiska i Infrastruktury. Współtwórca koncepcji cyrkularnych zamówień i zakupów. Pomaga różnego rodzaju instytucjom rozwijać się zgodnie z koncepcją circular economy.

J.(Jan) Jonker z Nijmegen School of Management, Radboud University w Holandii specjalista od zrównoważonego rozwoju biznesu, jeden ze 100 najbardziej wpływowych "zielonych osób" w Holandii. W swoich badaniach skupia się przede wszystkim na analizie cyrkularnych modeli biznesowych oraz rozwoju zrównoważonych strategii dla biznesu.

Rob Ooman Madaster Foundation. Rob pomagał wielu organizacjom we wdrażaniu cyrkularnych strategii oraz  przekształcaniu firm w kierunku cyrkularnych modeli biznesowych. Obecnie Rob współpracuje z Fundacją Madaster, która tworzy i przyznaje paszporty dla materiałów budowlanych, dzięki czemu można identyfikować ich pochodzenie. Dzięki nadawaniu materiałom budowlanym tożsamości Madaster zapobiega, aby stały się one odpadem.

więcje informacji; 

circularweek.org/konferencja

Program konferencji:

Program konferencji

Patroni wydarzenia: 

Ambasada Holandii,
Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii

Partnerzy Strategiczni:

IKEA, BASF, STENA RECYCLING


Zobacz również:

szkolenia

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Circular Economy Warsaw Summit - Gospodarka obiegu zamkniętego - od teorii do praktyki" jest Koalicja rECOnomy

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej