To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 350,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

Waves Blockchain Day Powered by Waves Platform, Blockchain Alliance and Partners

Czwartek, 10:00 - 18:00
Mercedes-Benz Polska, 02-460 Warszawa

III Forum praktykujących pisanie - bilety

Forum jest dla piszących, takich jak Ty i ja.  Prelegenci dzielą się prawdziwym doświadczeniem związanym z pisaniem. Forum inspiruje do działania, czyli pisania! Coraz lepszego pisania:)


Dla kogo jest forum praktykujących pisanie?


- dla każdego, kto pisze w mediach społecznościowych

- dla każdego, kto chce pisać tak, aby porywać tłumy

- dla każdego, kto chce trafić w serce swojego czytelnika

- dla każdego, kto bloguje lub chce blogować

- dla każdego, kto chce napisać książkę

- dla każdego, kto chce wydać książkę

- dla każdego kogo interesuje kreatywne pisanie

- dla każdego, kto pisze, bo lubi - choćby pisać do szuflady

- dla każdego, kto jest ciekawy świata i siebie.SKĄD POMYSŁ NA FORUM I DLACZEGO JEST KOLEJNE?Forum powstało z potrzeby rozmawiania o pisaniu, dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i poszukiwaniem odpowiedzi na wyzwania związane nie tylko z napisaniem, opublikowaniem, ale i pozostaniem wiernym sobie w pisaniu.Bezpośrednim powodem byli piszący, których spotykałam na warsztatach z kreatywnego pisania, które prowadzę od 2014 roku. I Forum praktykujących odbyło się w 2016 roku. Pod koniec też tego roku powstała grupa Creative Writing Lovers , która tworzy wyjątkową społeczność skrzydlatych, do której mam zaszczyt należeć.Nazwa forum nawiązuje do skrzyżowania. Miejsca, gdzie przecinają się różne drogi i gdzie można spotkać różnych ludzi. To forum jest po to, aby się odnaleźć - wśród tych, którzy piszą, bo lubią i czują taką wewnętrzną potrzebę czy misję. To miejsce, w którym w atmosferze szacunku i ciekawości dzielimy się różnymi doświadczeniami i wiedzą związaną z pisaniem.JAK WYGLĄDA ORGANIZACJA FORUM---> Czas
Forum trwa od 9.00 do 15.00. Najbliższe forum 15 czerwca 2018 r.--->Prelegenci
Na forum jest 8-9 prelegentów, którzy są praktykami w tematach związanych z pisaniem. Ich prelekcje trwają 20 minut i przez to przekazują nam to, co najważniejsze bez owijania w bawełnę.--->Cena: 127 PLN.
W cenie zawarte jest uczestnictwo we wszystkich prelekcjach, materiały, certyfikaty, woda i lunch.


Dlaczego wspólny posiłek? Dlatego, że w życiu liczy się wspólnota. Jest takie wietnamskie przysłowie, które mówi, że jedzenie i śmierć dają prawdziwą bliskość z drugim człowiekiem. Dodałabym jeszcze, że pisanie, ale jak kogoś interesuje więcej temat wspólnego jedzenia - zapraszam do przeczytania wpisu o efekcie kameleona - http://bridgehead.pl/udana-komunikacja-wspolne-jedzenie-i-efekt-kameleona/.--->Współorganizatorzy
Zawsze pomagają mi ludzie, z którymi pracuje lub których znam. Jest to dla mnie ogromna radość i zaszczyt, że jak tylko ogłosiłam informację o forum już kilkoro z nich zadało pytanie w czym może pomóc. Wszystkich mam Was w sercu i dziękuję. Jak tylko będzie potrzeba, skorzystam z pomocy.
W tym roku po raz pierwszy oficjalnie współorganizatorem jest Joanna Czerska Thomas (M4Bizz), co już wiąże się z ogromnym wsparciem nie tylko dla mnie, ale i z korzyściami dla uczestników.--->Tematy III Forum praktykujących pisanie.

m.in. blogowania, promocji w mediach, wykorzystania kreatywnego pisania, współpracy z księgarniami internetowymi, self-publishingu.


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Bydgoszczy wydarzenia Bydgoszcz

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "III Forum praktykujących pisanie" jest Bridgehead PR

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej