To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 350,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

Waves Blockchain Day Powered by Waves Platform, Blockchain Alliance and Partners

Czwartek, 10:00 - 18:00
Mercedes-Benz Polska, 02-460 Warszawa

WSPÓŁCZESNA EDUKACJA -WYZWANIA, SZANSE I ZAGROŻENIA Z PERSPEKTYWY GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY

Zapraszamy do udziału w konferencji Współczesna edukacja - wyzwania, szanse i zagrożenia z perspektywy gospodarki opartej na wiedzy, organizowanej przez Collegium Civitas. Wydarzenie jest częścią cyklu Szkoła XXI wieku, adresowanego do szeroko rozumianej społeczności szkolnej, a w szczególności do dyrektorów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych, pedagogów szkolnych i psychologów pracujących z młodzieżą.


Podczas konferencji odbędzie się 6 sesji tematycznych prowadzonych przez ekspertów z Collegium Civitas: dr Agnieszkę Bukowską, Grzegorza Cieślaka oraz Krzysztofa Tomaszyckiego  z Centrum Badań nad Ryzykami Społecznymi i Gospodarczymi,
dr Agnieszkę Knap-Stefaniuk z Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie, dra Łukasza Burkiewicza z Akademii Ignatianum  w Krakowie, dr Wioletę Karną z Uniwersytetu Jagiellońskiego.W pierwszej części konferencji prelegenci opowiedzą, jak powinna funkcjonować placówka oświatowa w dobie zagrożenia atakami terrorystycznymi oraz w jaki sposób chronić młodzież przed destrukcyjnym wpływem sekt i ruchów religijnych.
Drugi blok tematyczny poświęcony będzie motywowaniu pracowników i związanymi z tym trudnym zadaniem wyzwaniami dla edukacji, oczekiwaniom współczesnych pracodawców w zakresie kompetencji pracowników oraz nowym rolom nauczycieli w edukacji w XXI wieku, a także pracy w instytucjach kultury, gdzie spotykają się idea, pasja i pragmatyzm codziennego życia, w kontekście wyzwań edukacyjnych i potrzeb rynku pracy.


Konferencja odbędzie się 22 marca 2018 r. (czwartek), w siedzibie Collegium Civitas, pl. Defilad 1 (PKiN), XII piętro, aula A.

Na zgłoszenia czekamy do 20 marca br.  

Więcej informacji  o konferencji w broszurce informacyjnej - TUTAJ 

Zapraszamy na stronę konferencji TUTAJ 

Zobacz również:

konferencje konferencje w Warszawie konferencje Zarządzanie wydarzenia Warszawa nauczyciele zarządzanie

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "WSPÓŁCZESNA EDUKACJA -WYZWANIA, SZANSE I ZAGROŻENIA Z PERSPEKTYWY GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY" jest Collegium Civitas

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej