To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

PLNOG 24

23 Marca - 24 Marca od 147,60 zł
Hotel DoubleTree by Hilton, Warszawa

CFO i finanse 4.0 - inteligencja w cyfrowych czasach.

Powitanie i przedstawienie idei wydarzenia:

Jacek Fotek, wiceprezes, CFO, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie

Bartosz Radziszewski, partner zarządzający Business Dialog, autor programu Digital Finance Excellence

1. Finanse 4.0. Skalowalność i efektywność. Koncepcja takiego ułożenia funkcji finansowej i pracy działu finansowego z dyrektorem finansowym na czele, które zapewniają zyskowny biznes na każdym etapie wzrostu firmy lub zmiany podyktowanej rynkiem, przez regulatora czy nowego właściciela.

Dzięki cyfryzacji firmy uzyskują nieporównywalny do żadnego okresu wcześniej zbiór danych finansowych i operacyjnych, a jeśli są umiejętnie przetwarzane i dystrybuowane - również zasób wiedzy. Możliwe i wymagane staje się raportowanie online, które zwiększa szybkość reakcji na wydarzenia i jej trafność, a także pozytywnie oddziałuje na motywację pracowników.  Dane i wiedza - a nie opinie i oceny - stają się powszechnym językiem komunikacji, co zwiększa racjonalność decyzji, polepsza relacje międzyludzkie, umożliwia mierzenie osiągnięć ludzi i zespołów, a więc budowanie nowego typu systemów motywacyjnych, precyzyjne przyporządkowanie kosztów i przychodów, a także na tworzenie modeli prognostycznych.

Finanse i CFO przekształcają się w lidera procesu przetwarzania i dystrybucji tych danych, najważniejszego z procesu, bowiem w nim budowana jest najcenniejsza wartość dodana, którą firmy konkurują na rynku. Nie jedyna, ale taka bez której inne wartości nie będą miały znaczenia.

Te zmiany powodują optymalizacje działania i uzyskanie wymiernych korzyści finansowych i społecznych. Wprowadzenie do dyskusji: Konrad Marchlewski, wiceprezes Grupy Atlas.

2. Dyrektor finansowy i dyrektor HR podają sobie ręce. W nowoczesnej firmie zarządza się procesami - opisanymi, mierzalnymi, tworzącymi wartość - i projektami. W firmach ułożonych procesowo pracownicy wiedzą, jakie znaczenie mają ich zadania dla realizacji całego procesu, a więc i jaki wpływ na całą firmę. Co więcej, wszyscy inni w procesie także wiedzą. To zupełnie zmienia samopoczucie pracowników, ich sprawczość oraz ich motywację. Większa motywacja zmniejsza jakże kosztowną rotację. Problem szczególny: Rotacja - przyczyny i zapobieganie. Narzędzia informatyczne do mierzenia zagrożenia rotacją,  rotacji, jej rozkładu, charakteru, przebiegu, zapobiegania. Wprowadzenie do dyskusji: Cezary Mączka, członek zarządu, dyrektor Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Budimex.

OBIAD

3. Cyfrowy fiskus - szansa i ryzyko. Relacja podatnik - administracja państwowa w cyfrowych czasach. Poziom cyfryzacji administracji państwowej, dedykowanej do obsługi i kontroli podatników versus poziom cyfryzacji podatników. Oznacza to, że nie tylko przychodzi do podatnika skontrolować konkretną transakcję, ale także na bieżąco monitoruje podatnika. Rozpoznanie szans i zagrożeń wiążących się z cyfrowym fiskusem. Działania zwiększające komfort kontaktów z fiskusem oraz bezpieczeństwa biznesu i zarządów firm. Rozwiązania IT i praktyk organizacyjnych w firmie zapewniających zachowanie równowagi w stosunku do wiedzy cyfrowego fiskusa. Wprowadzenie do dyskusji: Magdalena Saja, partner zarządzający WTS&Saja.4. Prezentacje przykładów automatyzowanych procesów w finansach i HR.

Jest to zarazem inauguracja programu Cyfrowy Fiskus, dotyczący relacji podatnik - administracja państwowa w cyfrowych czasach. Partnerem programu jest WTS&Saja

4. Prezentacje przykładów automatyzowanych procesów w finansach i HR.

Więcej o programie Digital Finance Excellence na www.dfe.org.pl , pełny program konferencji https://dfe.org.pl/wydarzenie/31052019/

Partnerami merytorycznymiakademickim konferencji są Akademia Leona Koźmińskiego i Centrum Adama Smitha

Partnerami medialnymi konferencji są magazyn Controlling i Zarządzanie, Wirtualna Polska, Money.pl 


Zobacz również:

konferencje konferencje w Warszawie Finanse Marketing internetowy wydarzenia Warszawa biznes Iwona D. Bartczak Bartosz Radziszewski

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "CFO i finanse 4.0 - inteligencja w cyfrowych czasach." jest Business Dialog Iwona D. Bartczak

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej