Spotkanie o relacjach i koncert o drodze światła
Mamy dla Was zaproszenie na podwójne spotkanie, a nawet potrójne !
Po pierwsze chcemy się spotkać w rozmowie o relacjach i grach relacyjnych.
Po drugie po raz pierwszy z dumą chcemy Was zaprosić na koncert muzyki przygotowanej przez kompozytora Krzysztofa Gwiazdę do Drogi Światła. Będziecie mogli posłuchać utworów z płyty, z której przychód jest przeznaczony na Specjalny Ośrodek Wychowawczy w Poznaniu.
Po trzecie chcemy się spotkać z młodzieżą z duszpasterstwa Pełni Życia, które prowadzi nasz Przyjaciel ks. Marcin Paś i dla którego robimy to spotkanie - przychód z biletów jest przeznaczony na działania wspierające duszpasterstwo.
Podczas spotkania:
Wysłuchasz rozmowy z udziałem: ks. Marek Ludwig, ks. Marcin Paś i dr Agnieszka Kozak
Zanurzysz się w cudownych dźwiękach muzyki fortepianowej Krzysztofa Gwiazdy
Kupisz książki Agnieszki Kozak i dostaniesz w nich autograf
Spotkasz młodych i pięknych ludzi