Zarządzanie

Praktyczny warsztat o najczęstszych wyzwaniach w prowadzeniu zwinnych projektów

location icon
Miejski Inkubator Przedsiębiorczości Rawa.ink Teatralna 17a, Katowice
calendar icon
Od 14 lis 18:30 do 14 lis 18:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapisuje się: https://forms.gle/TKVFSAevwv687NR36

Przygotuj się na emocjonującą wyprawę po najbardziej wyboistych ścieżkach prowadzenia zwinnego projektu! Miasto Katowice i Flip Mind serwują Ci ekskluzywny przewodnik po najczęstszych pułapkach i wyzwaniach, jakie czyhają na każdego zwinnego praktyka.

"Z życia wzięte - praktyczny warsztat o najczęstszych wyzwaniach w prowadzeniu zwinnego projektu" to wydarzenie, które wprost wstrzeli się w Twoją potrzebę odkrycia sekretów skuteczności w dynamicznym środowisku biznesowym.
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś/aś się, jak pokonać hierarchiczną kulturę organizacyjną, która czasem wydaje się być większym przeciwnikiem niż najbardziej oporny backlog?A może brakuje Ci pomysłu jak radzić sobie z wzniosłymi oczekiwaniami interesariuszy, którymi trzeba zarządzać grzecznie lecz asertywnie?

Nasz warsztat to właśnie odpowiedź na te i wiele innych pytań.Podczas tego niezwykłego spotkania będziesz miał/a okazję zanurzyć się w inspirującej atmosferze pełnej praktycznych wskazówek i błyskotliwych rozwiązań, które sprawią, że nawet najbardziej karkołomne wyzwania staną się dla Ciebie bułką z masłem. Jeśli jesteś kapitanem agile'owego statku, nasz warsztat dostarczy Ci niezbędnych narzędzi i strategii, abyś mógł/mogła żeglować ze spokojem i dumą.

Gotowy/a na niezapomnianą przygodę? Zapisz się już teraz:

https://forms.gle/TKVFSAevwv687NR36

..............................................................

Wystąpi:

------ Rafał Mazur ------

Trener i praktyk, z zakresu nowoczesnych metodyk zarządzania. Specjalizuje się w metodykach zwinnych z parasola praktyk Agile, a także w sprzedaży oraz optymalizacji procesów biznesowych. Aktualnie Agile Coach dla lidera światowego rynku w branży spożywczej.

------ Piotr Drosdzol ------

Certyfikowany Coach ICC. Agile coach, fascynat wykorzystania psychologii w biznesie, aktualnie wspiera transformację kultury organizacyjnej na zwinną w ING. Trener, autor programów szkoleniowych i mentor pracujący z liderami

...............................................................

Organizatorzy:

Flip Mind
Miasto Katowice
Inkubator Przedsiębiorczości Rawa.Ink

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Interesuje Cię temat, ale nie wiesz czy spełni Twoje oczekiwania? 🤔

Napisz je w formularzu przy rejestracji, a my potwierdzimy Ci co da się zrobić. 😎
Zapisałem się!

Interesuje Cię temat, ale nie wiesz czy spełni Twoje oczekiwania? 🤔

Napisz je w formularzu przy rejestracji, a my potwierdzimy Ci co da się zrobić. 😎

14 Listopada 2024, 18:30