Zawsze piękna - długo oczekiwane spotkanie stacjonarne dla kobiet

location icon
Oliwski Ratusz Kultury ul.Opata Jacka Rybickiego 25, Gdańsk
calendar icon
Od 8 wrz 18:30 do 8 wrz 18:30

Hej Dziewczyny!
8 września (wtorek), godz. 18:30 spotykamy się STACJONARNIE! Po długiej przerwie znowu ruszamy ze spotkaniami w Oliwskim Ratuszu Kultury. Zapraszamy na spotkanie, na które mamy ograniczoną ilość miejsc (zasady bezpieczeństwa niżej).

💄💋👄ZAWSZE PIĘKNA💄💋👄


📍Podobno nie ma kobiet brzydkich, są tylko źle ubrane. Metamorfozy kobiet pokazane w różnych programach, relacjach na Youtube'ie wydają się sprawiać cuda. Czy naprawdę wystarczy kilka tricków, by uwierzyć w swoją wartość, nabrać pewności siebie i rozwiązać życiowe problemy?
📍Gościem  spotkania będzie stylistka, ekonomistka i tłumaczka, a prywatnie pasjonatka życia z kawą w dłoni i bliskimi ludźmi u boku - 👩🎨Monika Bartosik👩🎨. Nie będzie to tylko warsztat typu: 💅Jak mam się ubrać, żeby dobrze wyglądać? czy Jak ubraniem wyrazić siebie? Choć poruszymy te tematy, jednak zastanowimy się również nad źródłem ponadczasowego piękna, niezależnego od wieku i okoliczności życia. Kto nadaje nam wartość, która nie znika, gdy zrzucamy ubranie i zmywamy makijaż?
Do poszukiwania odpowiedzi na to pytanie zapraszamy wszystkie dziewczyny, panie, córki, mamy, synowe, teściowe.


📍Bilety:
- 19,65 zł  Ilość miejsc ograniczona - zabierz ze sobą koleżankę. Uwaga, zniżka dla osób zapisanych na nasz newsletter. Zapisz się: https://dziewczynysiespotykaja.pl/newsletter

📍Rejestracja:Rejestrację zaczynamy od godziny 18:10, wszystkie dziewczyny, które przyjdą wcześniej zapraszamy do skorzystania z oferty kawiarni obok: Tu można marzyć. Adres:Oliwski Ratusz Kultury, ul.Opata Jacka Rybickiego 25 w Gdańsku Oliwie.

Zapraszamy!

📍ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

1. Wszyscy przebywający w naszym obiekcie zobowiązani są do zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk przed wejściem.

2. Prosimy o utrzymanie dystansu 1,5 metra pomiędzy innymi osobami i zajmowanie tylko wyznaczonych i wskazanych miejsc na widowni.

3. Każda z uczestniczek zobowiązana jest do wypełnienia pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz oświadczenia o stanie zdrowia. Druki te będą dostępne przed wejściem na wydarzenie.

📍Zasady ewentualnego zwrotu biletów:
do 6.09.2020 - zwracamy koszt biletu potrącony o prowizję Evenea
od 7.09.2020 - nie zwracamy kosztów zakupionych biletów ze względu na koszty poniesione na przygotowanie spotkania

ORGANIZATOR: DZIEWCZYNY SIĘ SPOTYKAJĄ - inicjatywa kobieca, która organizuje cykl spotkań dla kobiet opartych o wartości chrześcijańskie. Facebook: http://bit.ly/Dziewczynyss; STRONA WWW: www.dziewczynysiespotykaja.pl #dss, Instagram: https://www.instagram.com/dziewczyny.sie.spotykaja/?hl=pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Jestem zawsze piękna
Wyprzedane 19,00 zł Wyprzedane