Warsztaty: Kontrola i zarządzanie trudnymi emocjami

location icon
Centrum Rozwoju Talentów Grunwaldzka 472d, Gdańsk
calendar icon
Od 12 gru 13:00 do 12 gru 16:00

Jak nie dać ponieść się emocjom? Jak odstresować się po trudnych sytuacjach? To nie zawsze proste zadanie, dlatego warto skutecznie pracować nad metodami, które mogą nam pomóc w kontrolowaniu i zarządzaniu trudnymi emocjami i stresem. 

Jeżeli czujesz, że chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy na warsztaty "Kontrola i zarządzanie trudnymi emocjami", podczas których skupimy się na:

  • zagadnieniach z zakresu zarządzaniu emocjami i stresem: fizjologia emocji i stresu, sposoby radzenia sobie z negatywnymi emocjami,
  • skutecznym komunikowaniu o swoich emocjach, uczuciach i potrzebach,
  • praktycznych sposobach komunikacji w trudnych emocjonalnie momentach,
  • sposobach radzenia sobie ze stresem: techniki relaksacyjne i skuteczne techniki oczyszczania ze skutków działań pod wpływem stresorów.
Warsztaty skierowane są do osób dorosłych.

Prowadzący

Dariusz Walczak - psycholog organizacji, trener, wykładowca Uniwersytetu SWPS. Specjalizuje się w obszarze badania dynamiki interakcji między ludźmi w szeroko pojętych relacjach interpersonalnych. Od ponad 20 lat poprzez warsztaty wspomaga pracowników i menedżerów w rozwoju ich kompetencji zawodowych. Interesuje się analizą jakości więzi międzyludzkich i ich wpływu na zdrowie, przeżywane emocje, stresy oraz zaangażowanie w pracy.

Kiedy

Warsztaty odbędą się 12 grudnia 2023 r. w godz. 13:00-16:00 w Centrum Rozwoju Talentów.

Udział w nich jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona.


Organizatorem warsztatów jest Centrum Rozwoju Talentów - nowoczesne i przyjazne miejsce dla wszystkich osób poszukujących wsparcia w kreowaniu swojej kariery zawodowej. Priorytetem Centrum jest pomoc w budowaniu mocnych stron i wspieraniu rozwoju talentów oraz uczeniu umiejętności, które podnoszą wiarę we własne siły. Tworzy sieć praktycznej współpracy pomiędzy służbami zatrudnienia a instytucjami oświatowymi i pracodawcami dla tworzenia wspólnej wartości jaką jest wykorzystanie potencjału talentów na rynku pracy.

Informacja o innych warsztatach: www.centrumtalentow.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny udział w warsztatach

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc