Sport

Yoga Detox Camp w Łubinowym Wzgórzu

location icon
Łubinowe Wzgórze Eko Resort & Natural SPA Łąki 45a, łąki
calendar icon
Od 24 wrz 16:00 do 27 wrz 13:00

Potrzebujesz głębokiego relaksu i oczyszczenia?

Zapraszamy Was na kolejną edycję Yoga Detox Camp, tym razem o wzbogaconej formule!

Tym razem, poza oczywiście detoksem naszymi najzdrowszymi sokami, praktyką jogi i solidną porcją relaksu, stawiamy na doskonalenie siebie i swoich umiejętności. Dlatego do grona naszych ekspertek dołącza Monika Starzyk, która prowadzi konsultacje pomagające zdiagnozować i zaaplikować swoje mocne strony do celów osobistych i zespołowych. Podczas wrześniowego obozu, za departament jogi będzie odpowiadać Dorota Lipczyńska, która poza praktyką, zajmuje się także medytacją i świadomym życiem.

Bądźcie dla siebie dobrzy, pozwólcie nam o siebie zadbać i spędźmy ten magiczny weekend razem!

Kiedy zaczynamy?

Yoga Detox Camp będzie trwał od 24 do 27 września 2020.

Gdzie jedziemy?

Ten przedłużony weekend spędzimy w malowniczym Łubinowym Wzgórzu! Jest to przepiękny, ekologiczny resort, który powstał, by koić widokiem, z dala od drogi, betonowych ścieżek i hałasu samochodów - bo przyroda odgrywa tu pierwsze skrzypce! Wszystko ma się ze sobą zgadzać: architektura, design, smaki, zapachy i dźwięki. Jeśli gdzieś w Polsce unosi się duch idei powolnego życia, jesteśmy pewni, że na lubelszczyźnie nocuje w Łubinowym Wzgórzu!

https://lubinowe.pl/pl/
Co będziemy robić, czyli plan obozu

  • 2 dniowy detoks sokami Natura Cold Press (dobrany indywidualnie przez naszą dietetyk)
  • rozgrzewające zupy przygotowane przez profesjonalistów w dziedzinie oczyszczania
  • codzienna praktyka jogi i pranajamy
  • warsztaty coachingowe 
  • głęboko relaksujące medytacje

Kto się nami zajmie?

Dorota Lipczyńska
Uczy jogi, medytacji i świadomego życia. Ukończyła kurs nauczycielski Ashtanga Vinyasa Yoga RYT200 Yoga Alliance u Basi Lipskiej-Larsen, a od 10 lat rozwija swoją praktykę pod okiem najlepszych nauczycieli w Polsce i za granicą (Laruga Glaser, Maciej i Agnieszka Wielobobowie, Mateusz Deker, Krystian Mesjasz, Gosia Kobus-Kwiatkowska). Zanim została pełnoetatowym nauczycielem jogi, przez 10 lat pracowała jako Marketing & Project Manager. Mieszka w Krakowie i jest mamą małej dziewczynki. (więcej informacji na stronie dorotalipczynska.pl oraz fb.com/dorotayoga)

Monika Starzyk
Monika ma wieloletnie doświadczenie w branży IT (m.in. Google, startup Base - dziś Zendesk Sell), gdzie pomagała specjalistom z całego świata w budowaniu swoich karier a także społeczności. Dodatkowo, przez wiele lat pracowała z osobami z nadwagą nad taktykami zmiany nawyków stylu życia.
Dziś, w ramach własnej działalności prowadzi konsultacje pomagające zdiagnozować i zaaplikować swoje mocne strony do celów osobistych i zespołowych. Z wykształcenia neuropsycholog, pasjonuje się tematem efektywności, satysfakcji osobistej i zawodowej, a także wszystkim co na styku neurobiologii i szeroko pojętej duchowości.


Ważne
Bezpieczeństwo i Wasz komfort to dla nas kwestia priorytetowa. W obiekcie Łubinowe Wzgórze obowiązują najwyższe standardy jakości i higieny oraz aktualne rozporządzenia i wytyczne dla miejsc noclegowych. My zapewniamy także niezbędne środki dezynfekujące na miejscu po to, abyście Wy, w naszej kameralnej grupie miłośników soków i jogi, czuli się podczas obozu dobrze i bezpiecznie!
Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Early Bird! (do 10.08) Bilet dla 1 osoby w pokoju 2-osobowym
już niedostępne 1 590,00 zł -
  Early Bird! (do 10.08) Bilet dla 1 osoby w pokoju 1-osobowym
już niedostępne 1 890,00 zł -
  Sprzedaż regularna (od 11.08) Bilet dla 1 osoby w pokoju 2-osobowym
już niedostępne 1 690,00 zł -
  Sprzedaż regularna (od 11.08) Bilet dla 1 osoby w pokoju 1-osobowym
już niedostępne 1 990,00 zł -