Poranek filmowy "Wróżka Zębuszka"

location icon
Centrum Dziedzictwa Kulturowego Bohaterów Warszawy 4, Pruszków
calendar icon
Od 5 lis 11:00 do 5 lis 13:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch serdecznie zaprasza najmłodszych mieszkańców Pruszkowa na bezpłatną projekcję filmu "Wróżka Zębuszka".

Wróżka Zębuszka to urocza i zabawna historia o małej wróżce, która odwiedza dzieci w chwili, gdy wypadają im pierwsze ząbki. To przygody rozkochanej w sztuce zębniczkowej bohaterki, która spełnia marzenia młodych pacjentów swoimi magicznymi mocami. Sympatyczna Violetta szkoli się, żeby zostać Wróżką Zębuszką i móc wręczać dzieciom prezenty w zamian za ich mleczne zęby. Niestety mimo szczerszych chęci wciąż oblewa egzaminy, bo jedyne upominki, które potrafi wyczarować to… fioletowe kwiaty. A przed nią najważniejszy, doroczny sprawdzian. Kiedy i ten kończy się porażką, Violetta podkrada innej wróżce magiczny klejnot teleportacji i z jego pomocą przenika do naszego świata. Wszystko po to, by udowodnić niedowiarkom, że może być świetną Zębuszką.

Niesamowite chwile, rodzinna atmosfera, niespodzianka dla najmłodszych - to wszystko czeka na Was podczas spotkania z Wróżką Zębuszką. Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji i wpisujcie do swoich kalendarzy datę 5 listopada br.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Poranek filmowy "Wróżka Zębuszka"
Wyprzedane Brak wolnych miejsc