Warsztaty: Woda w mieście

location icon
Służewski Dom Kultury (Salonik) ul. Jana Sebastiana Bacha 15, Warszawa
calendar icon
Od 17 wrz 11:45 do 17 wrz 13:15

Aktywizm w nas, Siostrach Rzekach płynie z osobistej relacji z płynącą wodą, ze spotkania nad rzeką, powidoku szumu płynącej rzeki w dzieciństwie. Zapraszamy na warsztat podczas którego stworzymy mapę-opowieść, mapę-transparent. Opowiemy o tym jak nasze działania nabierają na sile, gdy łączymy nasze moce, osobiste historie i wolne wypowiedzi, które przekuwamy na skuteczny aktywizm. 


Małgo Grygierczyk: fotografka, artystka, aktywistka działająca w kolektywie Siostry Rzeki od 2018 roku. Współpracująca z festiwalem Miesiąc Fotografii. Współtworząca hafciarski, rebeliancki Kolektyw Złote Rączki oraz wzmacniające kobiecą moc warsztaty muzyczne Lucciola Ladies Rock Camp.


Anna Chmiel: artystka, której polem działań są malarstwo i szeroko rozumiane sztuki wizualne. Absolwentka krakowskiej ASP. W sztuce szuka głębokiej refleksji, zaangażowania i maestrii. Związana z krakowskim kolektywem Siostry Rzeki, Pracownią Drożdżownia, CSW Wiewiórka. Ma na swoim koncie wystawy indywidualne i zbiorowe, a także wiele działań twórczych i realizacji projektów artystycznych. Jej prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja na wydarzenie
już niedostępne -
  Rejestracja na listę rezerwową wydarzenia
już niedostępne -