V Konferencja dla Kobiet "Ważna i Odważna"

location icon
Społeczność Chrześcijańska w Sandomierzu ul. Maciejowskiego 4a, Sandomierz
calendar icon
Od 27 sty 14:30 do 27 sty 19:30

Zapraszam serdecznie do spędzenia ostatniej soboty stycznia w niepowtarzalnym kobiecym gronie na 5 Konferencji dla Kobiet "Ważna i Odważna".

Tym razem pochylimy się nad tematem naszej wyjątkowości i powołania zgodnie z przewodnim wersetem konferencji z Listu do Efezjan 2,10: "Jego bowiem dziełem jesteśmy, stworzeni w Chrystusie Jezusie do dobrych uczynków, do których przeznaczył nas Bóg, abyśmy w nich chodzili."

Zaproszone kobiety opowiedzą o swojej drodze w odkrywaniu powołania oraz jak wygląda ich życie w oparciu o swoje osobiste powołanie.

Swoje przybycie potwierdziły:

🌸 Jagoda Markiewicz - od 40 lat zaangażowana w ewangelizację i uczniostwo w Ruchu Chrześcijańskim Mt28. Jej pasją jest służba wśród kobiet. Pomaga kobietom w rozwijaniu osobistego potencjału, tak aby umiały pięknie żyć i pomagać w tym innym. Jest mentorką w Akademii Mentoringu Ewangelicznej Polski. Współorganizuje konferencję "Kobiety Razem" i współtworzy projekty: "Forum Kobiet", "Malowane Bożym Pędzlem" i "Inspirujące Spotkania Warszawa". Prowadzi cotygodniową audycję w Radio Chrześcijanin: "Akademia Pięknego Życia". Jagoda, jest osobą pełną entuzjazmu, energii i wytrwałości. Jest mężatką i mamą dwóch dorosłych synów.

🌸 Krystyna Stan-Zwiebel - Przez 19 lat była misjonarką w Ruchu Chrześcijańskim Mt28. Zaangażowana w służbę ewangelizacji wśród uczniów i studentów, a w późniejszym czasie wśród profesjonalistów. Przez wiele lat odpowiadała za służbę wśród kobiet, była inicjatorką "Forum Kobiet", szkoliła pracowników, a także była mentorem dla wielu kobiet, które doprowadziła do duchowej dojrzałości. Przez 14 lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych, gdzie w lokalnym kościele służyła wśród studentów międzynarodowych. Obecnie jest mentorką w Akademii Mentoringu Ewangelicznej Polski. Krystyna jest osobą, która lubi nawiązywać nowe znajomości i dzielić się swoim doświadczeniem. Od kilku lat jest wdową.

🌸Agnieszka Crozier - od ponad 30 lat zaangażowana w służę Fundacji Proem. Przez wiele lat liderka obozów chrześcijańskich dla dzieci i młodzieży, współorganizatorka konferencji dla kobiet a od 2006 roku dyrektorka Chrześcijańskiego Centrum Edukacyjnego w Tomaszowie Mazowieckim. Agnieszka jest niezwykle kreatywna i wielozadaniowa. Jest mężatką i mamą trójki wspaniałych dzieci.

Konferencję poprowadzi:

🌸Beata Brzeźnicka - inicjatorka Konferencji "Ważna i Odważna" oraz spotkań i warsztatów dla kobiet. Pasjonatka coachingu i mentoringu w nurcie chrześcijańskim. Prowadziła sesje coachingowe w Leaderstyle w dwóch edycjach Coachingu Chrześcijańskiego. Jest Mentorem w Akademii Mentoringu Ewangelicznej Polski i współpracuje z inicjatywą Dziewczyny się Spotykają. Beata jest otwarta na nowe wyzwania, które odkrywa przed nią Bóg. Jest żoną i mamą dwójki wkraczających w dorosłe życie dzieci.

Oprawa muzyczna:

🌸Anyah West - wokalistka, pasjonatka podróży. Od niedawna inicjatorka projektów muzycznych które zrzeszają i łączą chrześcijan z różnych miejsc Polski i z zagranicy. Przez wiele lat prowadziła uwielbienie w lokalnym kościele w Irlandii Północnej, a także była tam solistką w popularnym chórze BGCG. Ceni sobie jakość wizualną i dźwiękową.Obecnie mieszka w Krakowie i pracuje jako nauczyciel i koordynator matematyki w brytyjskiej szkole międzynarodowej.

Na konferencji nie zabraknie:

👉 miłej niespodzianki na przywitanie

👉 czasu na pogłębianie relacji przy pysznych przekąskach i kawie

👉 możliwości zakupu naturalnych kosmetyków

Więcej informacji: https://fb.me/e/Vd12l9Cp

PLAN KONFERENCJI:

14.30-15.00
Rejestracja
15.00-16.00
I Sesja
16.00-16.30
Przerwa na ciasto
16.30-17.30
II sesja
17.30-18.00
Przerwa na przekąskę
18.00-19.00
III sesja
19.00-19.15
Zakończenie

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet dla 1 osoby/ Przedsprzedaż

dostępnych: 0

Wyprzedane 30,00 zł Wyprzedane
  Bilet dla 1 osoby

dostępnych: 0

Wyprzedane 50,00 zł Wyprzedane