Warsztaty motywacyjne: Komunikacja asertywna, czyli jaka?

location icon
Książnica Pomorska Podgórna 15/16, Szczecin
calendar icon
Od 30 kwi 16:00 do 30 kwi 16:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Masz trudność z wyrażaniem swoich myśli?
Czujesz obawę przed powiedzeniem tego, co naprawdę czujesz?
Boisz się, że kogoś zranisz mówiąc o swoich potrzebach?
W relacjach z bliskimi zgadzasz się na coś wbrew sobie, bo obawiasz się odrzucenia?

Jeśli na powyższe pytania Twoja odpowiedź brzmi TAK, to znaczy, że możesz mieć trudność z asertywnością i to jest zła wiadomość. Dobra jest taka, że 30 kwietnia 2024 roku na bezpłatnych warsztatach w Książnicy Pomorskiej będziesz mogła/mógł potrenować asertywną komunikację.

Na spotkaniu poznasz konkretne modele komunikatów i przećwiczysz na przykładach wziętych z własnego życia. Dzięki temu będziesz wiedzieć jak poradzić sobie w trudnych codziennych sytuacjach.
Nie zastanawiaj się zbyt długo i nie pogrążaj w pytaniach czy to spotkanie dla Ciebie. Nie zastanawiaj się czy sobie poradzisz nie znając osób biorących udział w zajęciach.
Nasze spotkanie to bezpieczna przestrzeń, w której szanujemy każde zdanie i każdego człowieka. Przyjdź i sprawdź.

Spotkanie poprowadzą:
Anna Dziwulska - kobieta, żona, matka, coach, superwizor, certyfikowany Trener Biznesu z wieloletnim doświadczeniem menadżera. Na co dzień zajmuje wspieraniem przedsiębiorców w zbudowaniu partnerskich relacji z klientami oraz pracownikami. Dzięki temu odzyskują oni spokój wewnętrzny i czas dla siebie. Prowadzi szkolenia, warsztaty rozwojowe oraz pracuje indywidulanie z przedsiębiorcami. Rozwijanie ludzi to jej pasja, uwielbia patrzeć jak ludzie wspinają się na wyższe poziomy umiejętności. Lubi stawiać wyzwania i inspirować do zmiany. Ceni sobie szczerość, poczucie humoru, zależy jej na zaufaniu. Chętnie dzieli się tym, co wiele lat zdobywała, ćwiczyła i pielęgnowała. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się w sposób prosty, ciekawy i zrozumiały.

Dorota Betlewicz - kobieta, żona, matka, trener, coach, absolwentka Leadership Coaching DTE DREAM TEAM EXPERTS oraz Akademii Rozwoju Biznesu. Ważnym elementem pracy z ludźmi jest inspirowanie ich do działania, motywowanie do samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwoju. Bierze czynny udział w szkoleniach i rozwijaniu swoich kompetencji. Wierzy w to, że jak się rozwija to mocno wpływa na rozwój innych. Chętnie dzieli się z innymi swoim optymizmem i energią do działania. Uwielbia pomagać ludziom, dlatego też z ogromną przyjemnością bierze czynny udział w organizowaniu wydarzeń charytatywnych.

Na wydarzenie obowiązują zapisy: 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztaty motywacyjne: Komunikacja asertywna, czyli jaka?
już niedostępne -