PL MVA: Warsztaty postprodukcyjne

location icon
Fabryka Sztuki Tymienieckiego 3, łódź
calendar icon
Od 11 gru 15:15 do 11 gru 16:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Co warto wiedzieć o postprodukcji, czym jest konkretnie? Kiedy warto zacząć o niej myśleć, jak ją zaplanować, jaki procent budżetu na nią przeznaczyć? Jakie są jej etapy? O wszystkich tych zagadanieniach porozmawiają z wami - postprodukcyjni wyjadacze - Olga i Marek. Nie zabraknie również case study ciekawych elementów postprodukcji na konkretnych przykładach zrealizowanych teledysków.

//wstęp wolny//


Olga Ładna-Toeplitz - kierowniczka postprodukcji w studio Human Ark. Z branżą reklamową związana jest od 9 lat. Studiowała produkcję filmową w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej TV i Teatralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w agencji reklamowej Saatchi&Saatchi oraz studiu Prodigious i Orka.


Marek Jasiński - absolwent WSINF w Łodzi (inżynieria audiowizualna). 10 lat związany z reklamą telewizyjną, a od ponad 15 lat z grafiką i projektowaniem. Doświadczenie nabył pracując a obecnie współpracując z najlepszymi agencjami oraz studiach postprodukcyjnyjnymi w Polsce: Orka, Televisor, Platige Image, Human Ark. Założyciel studia postprodukcyjnego All 4 Fame Group.  

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  PL MVA: Warsztaty postprodukcyjne
już niedostępne -