IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie Przemysł Rozwój osobisty

Warsztaty dla przedsiębiorców: Optymalizacja procesów produkcyjnych | Druk 3D. Jak technologia 3D może wspomóc procesy produkcyjne | 23.04 Koszalin

location icon
Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa Zwycięstwa 126, Koszalin
calendar icon
Od 23 kwi 11:00 do 23 kwi 13:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Warsztaty dla przedsiębiorców: "Optymalizacja procesów produkcyjnych | Druk 3D. Jak technologia 3D może wspomóc procesy produkcyjne"W imieniu Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. prowadzącej Centrum Usług 3D oraz Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, zapraszamy na Warsztaty techniczne, w czasie których przedstawimy możliwości optymalizacji procesów produkcyjnych z wykorzystaniem różnych technologii 3D.Spotkanie dedykowane głównie osobom związanym z utrzymaniem ruchu na liniach produkcyjnych, kadr odpowiedzialnych za kontrolę jakości oraz zajmujących się projektowaniem podzespołów maszyn, urządzeń i wzorników.Spotkanie odbędzie się w dniu 23.04.2024, rozpocznie się o godz. 11.00. i potrwa około 2h. Oprócz prezentacji pokazujących korzyści z wykorzystania Skanowania 3D, Inżynierii odwrotnej, Prototypowania nowych rozwiązań i Średnionakładowej produkcji części w druku 3D będzie miało formę praktycznych pokazów na żywo z zakresu:


  1. Stanowisko ze skanerem 3D
    Skanowanie na żywo, pomiary GD&T, mapy odchyłek
  2. Stanowiska z drukiem 3D
    Prezentacja gotowych wydruków w technologiach z różnych materiałów.

Spotkanie odbędzie się w ramach szerszego wydarzenia jakie w tym dniu Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego organizuje w Koszalińskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej gdzie o godz.10.00 odbędą się także warsztaty dotyczące ulg podatkowych dla firm z zakresu Polskiej Strefy Inwestycji kierowane do kadr zarządzających i finansowych w firmach.

Link: https://app.evenea.pl/event/warsztatykoszalinulgi/Organizator: Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Partner wydarzenia: Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa
Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt do organizatora:
Wioletta Dufke
tel. (+48) 730 090 690
tel. (+48) 59 714 18 40
e-mail: [email protected]

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja
już niedostępne -