Biznes i Przedsiędsiębiorczość Rozwój osobisty Uroda Polityka i Gospodarka

Czuła zmiana czyli 3 kroki do Twojego dobrostanu - Warsztaty dla kobiet - 09.06.2024 r. POZNAŃ

location icon
STUDIO Nehringa 6/3, Poznań
calendar icon
Od 9 cze 11:00 do 9 cze 16:00
ticket icon
Od 469,00 zł

Zapraszamy Cię na niezwykłe i wyjątkowe warsztaty. To podczas nich dasz sobie to co najcenniejsze - swój czas! 

Jeśli potrzebujesz zrobić coś inaczej niż zwykle, czujesz chęć zmiany i powiewu świeżości - to spotkanie jest dla Ciebie. 

Jeśli chcesz w tym roku zrobić coś dla siebie- dołącz do nas. 

Nauczysz się sposobów dbania o siebie niezależnie od pory roku. Masz tylko siebie i przekonasz się, że Ty jesteś wystarczająca.

Damy Ci przestrzeń, abyś doświadczyła dobrostanu w 3 krokach i na każdym polu. Z nami zadbasz o swój wygląd, o duszę i ciało. Będzie to niesamowita przygoda i mam nadzieje, że już teraz czujesz to, tak jak byś tam z nami już była :)

Zadbają o Ciebie:

Marzena - zaprosi Cię do odkrycia swojej kobiecości, przyjrzenia się jej z bliska, oswojenia i odkrycia jej mocy. Po moim okiem stworzysz własną, indywidualną mapę stylu, którą zabierzesz ze sobą do domu. Poznasz DNA swojego stylu. Nawet jeśli go nie masz i nie wiesz jaki on jest - to poszukamy go razem. Otrzymasz liczne wskazówki i narzędzia.

Asia - wprowadzi Cię w świat spokoju, harmonii, skontaktowania się ze sobą. Opowie jak w być w pełnej świadomości by tworzyć swój dobrostan. Pokaże narzędzia i techniki, żebyś mogła wspierać się sama każdego dnia. Wszystko oparte będzie o elementy mindfulness, medytację, oddech. Napijemy się też wspólnie kakao ceremonialnego - na zdrowie! na miłość!

Kasia i Magda - pomogą Ci zrozumieć potrzeby Twojej skóry, bo dla nich Twoja skóra jest świętością. Dowiesz sie czym jest SLOW AGING, poznasz prawdy i obalisz mity na temat domowej pielęgnacji. Poznasz techniki automasażu - GUA SHA, tape estetyczny, hydrolaty, Ice cubes. 


Szczególnie może zainteresować Cię to spotkanie jeśli jesteś osobą:

- która czuje, że potrzebuje poprzebywać z innymi kobietami

- lubisz konkretną wiedzę i jesteś otwarta na nowe doświadczenie

- ma ochotę zrobić coś dobrego dla siebie

- jesteś gotowa na spotkanie samej siebie

- czujesz, że Twój kobiecy pierwiastek gdzieś utknął i umknął

- potrzebujesz "uwolnić głowę" od natłoku myśli i zadbać o siebie

- chcesz w luźnej i miłej atmosferze spędzić ten sobotni czas!


W cenie: kawa/herbata/słodkości/materiały szkoleniowe i cudowna atmosfera!

Zapewniamy, że po tym spotkaniu już nic nie będzie takie samo :)

To co?

Do zobaczenia!KIM JESTEŚMY?

POZNAJ NAS BLIŻEJ :)

Marzena Lampasiak - kreatorka wizerunku z 17 letnim doświadczeniem. Właścicielka firmy AUBERGINIA Kreowanie Wizerunku w Poznaniu, absolwentka Szkoły Wizażu i Stylizacji Beauty Art w Poznaniu, Akademii Kreacji Wizerunku i Academy of Image na kierunkach Kolor i Stylizacja w Warszawie. Wykładowczyni szkół modowych i wizażu. Kształciłam się u wielokrotnej mistrzyni Polski w makijażu i wicemistrzyni świata Ewy Pietras oraz mistrza świata w makijażu profesjonalnym, ukończyłam warsztaty mody z Krzysztofem Dziamskim z London College of Fashion. Współpracowałam z Małgorzatą Kożuchowską, Tomaszem Karolakiem, Urszulą Dudziak, Adą Szulc, Antoniną Choroszy czy Reprezentacją Polski w Piłce Nożnej. Na co dzień wspieram i pomagam kobietom i mężczyznom w odkrywaniu swojego potencjału. Prowadzę Stylove Środy w CV AVENIDA w Poznaniu. Pomagam profesjonalnie i holistycznie zadbać o wizerunek. W swojej pracy ubieram, nie przebieram, cenię jej wartość edukacyjną i holistyczne zmiany, które zadziewają się w każdej osobie. Stale dziękuję za Wasze zaufanie.
Joanna Jaśkiewicz -artystka o wielu talentach. Mieszkając w swoim rodzinnym mieście, studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, gdzie rozwijała swoją pasję do sztuki i fotografii. Od 15 lat prowadzi studio fotograficzne w Poznaniu. Po zakończeniu studiów podjęła niezwykłą ścieżkę, ucząc się sztuki szamańskiej pod przewodnictwem Arvick Bagrahmian i innych bliskich jej sercu Mistrzów i Nauczycieli. To doświadczenie stało się kluczowym punktem zwrotnym w jej życiu, wprowadzając ją w świat duchowości i alternatywnych metod uzdrawiania. Jej pasje i zainteresowania obejmują rozwijanie osobistego potencjału, poszerzanie świadomości, duchowość, psychologię, filozofię, muzykę oraz psychologię kwantową. Specjalizuje się w uzdrawianiu energią i dźwiękiem, terapii Reiki, uzdrawianiu podświadomości oraz wykorzystywaniu naturalnych metod uzdrawiania. Jest także znana z organizowania koncertów mis kryształowych, które wprowadzają ludzi w stan relaksu, kontemplacji i uzdrawiania na poziomie komórkowym. Jednym z jej kluczowych elementów życiowej filozofii jest motto: "Bądź zmianą, której pragniesz ujrzeć w świecie." To zobowiązanie do wprowadzania pozytywnych zmian zarówno w swoim życiu, jak i w otaczającym świecie. Poza swoją pracą artystyczną i duchowymi praktykami uwielbia medytować, tańczyć, doświadczać i odkrywać, chodzić boso po lesie i cieszyć się bliskością Natury, co pomaga jej w odnajdywaniu harmonii w codziennym życiu. Jest ciekawa świata i drugiego człowieka.
Katarzyna Kujawa i Magda Rupa - licencjonowane kosmetolożki z wieloletnim stażem w HolySkin. Ekspertki od kompleksowego i holistycznego podejścia do skóry. Specjalizują się w terapii antigage, terapii rumienia i przebarwień. Wyznają zasadę, że po pierwsze nie szkodzić i w swoim podejściu docierają do sedna problemu. Uwielbiają efekt "zakochania się" w skórze. W HolySkin Natural Skin Care, gdzie pracują na co dzień doświadczysz tego zdrowia i błogości na własnej skórze.


Dodaj do kalendarza

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Czuła zmiana czyli 3 kroki do Twojego dobrostanu - 09.06.2024r

dostępnych: 15

już niedostępne 469,00 zł -