Kultura i jej zmiana w transformacji cyfrowej - warsztaty z Kate Hobler

location icon
calendar icon
Od 17 lis 16:00 do 17 lis 18:00

Kultura i jej zmiana w transformacji cyfrowej

Każda transformacja cyfrowa jest zmianą kulturową. Ale co właściwie wchodzi w skład kultury? W jaki sposób podejść do zmiany i jakie pułapki na nas czyhają? I czy zmiana kultury w obrębie jednego kraju jest łatwiejsza niż zmiana kultury multinarodowej?

Zapraszam na warsztat, w którym poznacie:

  • Modele związane z kulturą i jej zmianą
  • Nauczycie się z tych modeli korzystać
  • Poznacie trzy najważniejsze zasady kierujące zmianą kulturową.

Do zobaczenia na spotkaniu!

Dla kogo są te warsztaty?

Jeśli pełnisz rolę liderki/ lidera w transformacji cyfrowej lub jesteś fanką/ fanem tematu to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie

Prowadząca: Kate Hobler 

Bio prowadzącej: 

Mentorka o niezwykłej charyzmie. Jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów Scrum w Polsce i akredytowany trener Scrum.org od 2009 roku.

Wyzwania? Woda na jej młyn! Brała udział w niejednej transformacji. Ze względu na doświadczenie w pracy z zespołami i biznesem często przypadają jej w udziale najcięższe przypadki. Pierwsza osoba w Polsce z licencją na nauczanie Nexusa, egzoszkieletu do skalowania Scruma. Niezwykle cierpliwa i zdeterminowana. Chce zmienić sposób w jaki tworzy się oprogramowanie w Polsce. Uczy wszystkiego co może pomóc organizacji zdobyć przewagę nad konkurencją na wszystkich poziomach: Agile, Scrum, Kanban, przywództwo, dobre zarządzania ludźmi, praca z zespołami.

Jak wziąć udział?

Bilety na warsztat możesz kupić poprzez to wydarzenie na Evenea klikając w przycisk "Potwierdzam udział w warsztatach"

Należy zapoznać się z regulaminem wydarzenia i zaakceptować zgodę na przetwarzanie danych przez Fundację Carrots na potrzeby rekrutacji do warsztatu.

Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Bilety bedą dostepne do 15.11 do północy lub wyczerpania limitu miejsc.

Powodzenia!

Przy zapisie na warsztat obowiązuje symboliczna opłata - datek na cele statutowe organizacji. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zależy nam, żeby miejsca rezerwowały wyłącznie osoby zdecydowane na udział w warsztacie. Niestety zbyt często osoby rezygnujące nie informują nas o tym i nie możemy udostępnić miejsc osobom z listy rezerwowej. Z góry dziękujemy za wasze zrozumienie :)

Termin warsztatów: 17.11.2021 godz. 16:00 - 18:00

Gdzie: Warsztaty odbędą się online na platformie Zoom. Nie ma konieczności instalacji tej aplikacji, ale zalecamy to rozwiązanie. Zoom najlepiej działa w przeglądarce Chrome.

Zapoznaj się z regulaminem: https://gocarrots.org/wp-content/uploads/2021/10/Regulamin-warsztatu-z-Kate-Hobler.pdf

Zapoznaj się z Klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych: https://gocarrots.org/wp-content/uploads/2021/10/Klauzula-informacyjna-w-Fundacji.docx.pdf

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Darowizna na rzecz Fundacji Carrots

dostępnych: 4

już niedostępne 50,00 zł -