Rozwój osobisty Kultura i Sztuka DIY, Majsterkowanie, Hobby

Warsztaty tworzenia rękodzieła z żywicy epoksydowej

location icon
Pracownia Kreatywności ul. Wzgórze 19, Bielsko-biała
calendar icon
Od 23 cze 10:00 do 23 cze 13:30
ticket icon
Od 70,00 zł

Zapraszamy na kreatywne, inspirujące i pełne radości warsztaty tworzenia rękodzieła z żywicy epoksydowej.

Żywica epoksydowa to materiał syntetyczny pozwalający tworzyć produkty trwałe, nierozpuszczalne, odporne na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Produkty te wyróżniają się najwyższą estetyką wykonania dzięki wykończeniu w pełnym połysku.

Przedstawiamy technikę, która jest idealna dla każdego, także dla osób, które uważają, że brak im tak zwanych zdolności plastycznych. Nie trzeba kończyć szkoły plastycznej, aby być artystą. W technice Epoxy Resin każdy może stworzyć abstrakcyjne, bajecznie kolorowe dzieło.

Podczas zajęć omówimy wszelkie narzędzia i produkty, których będziemy używać podczas pracy. Wskażemy problemy, które mogą wystąpić podczas odmierzania proporcji żywicy i utwardzacza, mieszania barwników, wylewania mieszanki oraz jak pozbyć się niechcianych bąbelków. Omówimy, jak barwić żywicę na różne sposoby, jak uzyskać efekt fal oraz złotych czy srebrnych wykończeń.

Do wyboru są różne wyroby, które możesz wykonać podczas tych warsztatów. Jest wspólny wykład dla wszystkich uczestników, a następnie każdy będzie tworzył to, na co się zapisał.

Opcje do wyboru:

  • tworzenie biżuterii (6 szt) - 240 zł
  • tworzenie gadżetów (breloczki, zakładki do książek - 6 szt) - 240 zł
  • tworzenie podkładek (4 szt) - 250 zł
  • zdobienie drewnianych desek kuchennych (2 szt) - 250 zł
  • tworzenie tacy dekoracyjnej (1 szt) - 270 zł
  • tworzenie zegara (1 szt) - 270 zł
  • tworzenie 3-piętrowej patery (1 szt) - 320 złPrace będą do odebrania po kilku dniach - muszą dobrze zaschnąć zanim będą nadawać się do transportu. Terminy i godziny odbioru będą ustalane indywidualnie po warsztatach. Istnieje także możliwość wysyłki prac kurierem lub do paczkomatu (opłata zgodnie z cennikiem wybranego dostawcy).

Ubierz się wygodnie, aby nic Cię nie rozpraszało i aby kleks z żywicy i barwników na ulubionej bluzce nie był tragedią ;-)


Czas trwania: 3,5 godz.


Termin: 23 czerwca 2024 (niedziela) godz. 10:00


Cena: zależna jest od wybranej opcji
Zabierz na warsztat znajomą osobę (lub osoby)… przyjaciółkę, mamę, chłopaka - dla wszystkich -5% zniżki


Podczas warsztatów zapewniamy materiały i narzędzia.
Wykonane ozdoby pozostają własnością uczestników.


Zapisy:
👉 1. Kup bilet i zarezerwuj sobie miejsce wpłacając 70 zł opłaty rezerwacyjnej.

👉 2. Po jej wpłaceniu - Twoje miejsce jest już zarezerwowane! GRATULUJEMY! ❤

👉 3. Pozostałą kwotę należy wpłacić na numer konta podany NA BILECIE, który otrzymasz po rezerwacji miejsca na warsztaty.


Kto nie wpłaca zadatku?

  • posiadacz BONU PREZENTOWEGO 🎁Wyślij wiadomość na [email protected] z informacją, na który warsztat chcesz wykorzystać BON - otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem rezerwacji.
  • osoba, której udział w warsztacie finansuje pracodawca (lub Fundacja, Stowarzyszenie, etc.) - napisz do nas wiadomość podając nazwę warsztatu i dane płatnika — wystawimy fakturę na przelew na pełną kwotę.


Warsztaty prowadzi: Barbara Łukasik - Razowska
projektant, grafik, architekt wnętrzMinimalna ilość osób, aby warsztat mógł się odbyć: 5
Maksymalna ilość osób: 12

Miejsce:
 Pracownia Kreatywności, Bielsko - Biała ul. Wzgórze 19 (I piętro) - wejście od strony skrzyżowania z ul. 3 MajaNa życzenie uczestnika - wystawiamy zaświadczenia uczestnictwa - prosimy o informację na ten temat podczas zapisu na warsztat.

UWAGA! Opłata rezerwacyjna jest bezzwrotna.
Jeśli jednak z przyczyn losowych Twoje plany się zmienią i nie będziesz mogła/mógł do nas dołączyć - zgłoś nam to jak najszybciej! Jeśli zgłosisz swoją nieobecność na warsztacie na 5 dni przed datą warsztatu, opłata za warsztat zostanie przeniesiona na inny termin. Jeśli nieobecność zgłosisz później niż na 3 dni przed warsztatem lub się na nim nie pojawisz, opłata za warsztat nie podlega zwrotowi.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Zadatek

dostępnych: 11

21 Czerwca 2024, 09:00 70,00 zł