Rozwój osobisty Zdrowie i Medycyna Uroda DIY, Majsterkowanie, Hobby Środowisko naturalne

Warsztaty aromaterapii - tworzenie kul do kąpieli i perfumetek

location icon
Pracownia Kreatywności ul. Wzgórze 19, Bielsko-biała
calendar icon
Od 26 kwi 16:30 do 26 kwi 18:30

Zapraszamy na nowe warsztaty - tym razem będą to warsztaty aromaterapii, podczas których zobaczysz (i poczujesz :) ), że olejki eteryczne to nie tylko piękny zapach, ale też wsparcie naszego zdrowia fizycznego i emocjonalnego.

Dowiesz się, jakie właściwości i zastosowania mają najczystsze olejki eteryczne. Będziesz miała okazję na własnej skórze poczuć ich moc i zobaczyć, że już jedna kropla olejku z dzikiej pomarańczy wprowadzi Cię w pozytywny nastrój.

W praktycznej części warsztatu - będziesz mogła pobudzić swoje receptory w ciele, tworząc magiczne kule do kąpieli, które wygładzą i zmiękczą Twoją skórę, zadbają o odpowiedni poziom pH i przywrócą skórze blask. Drogocenne olejki zadbają natomiast o odżywienie i nawilżenie.

Wisienką na torcie będzie stworzenie swoich, wyjątkowych, dostosowanych tylko do Twoich preferencji zapachowych naturalnych perfum w formie perfumetki o pojemności 10 ml.


Czas trwania: 2 godz. godz.


Termin: 26 kwietnia 2024 (piątek) godz. 16:30


Cena: 150 zł od osoby

Zabierz na warsztat znajomą osobę (lub osoby)… przyjaciółkę, mamę, chłopaka - dla wszystkich -5% zniżkiPodczas warsztatów zapewniamy materiały i narzędzia.
Wykonane ozdoby pozostają własnością uczestników.


Zapisy:
👉 1. Kup bilet i zarezerwuj sobie miejsce wpłacając 70 zł opłaty rezerwacyjnej

👉 2. Po wpłaceniu - Twoje miejsce jest już zarezerwowane! GRATULUJEMY! ❤️

👉 3. Pozostałą kwotę należy wpłacić na numer konta podany NA BILECIE, który otrzymasz po zarezerwowaniu miejsca, w tytule przelewu podaj: imię, nazwisko oraz nazwę i datę warsztatu.

Kto nie wpłaca opłaty rezerwacyjnej?

  • posiadacz BONU PREZENTOWEGO 🎁
    Wyślij wiadomość na [email protected] z informacją, na który warsztat chcesz wykorzystać BON - otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem rezerwacji.
  • osoba, której udział w warsztacie finansuje pracodawca (lub Fundacja, Stowarzyszenie, etc.) - napisz do nas wiadomość podając nazwę warsztatu i dane płatnika — wystawimy fakturę na przelew na pełną kwotę.


Warsztaty prowadzi: Marta Sitko


Minimalna ilość osób, aby warsztat mógł się odbyć: 5
Maksymalna ilość osób: 12

Miejsce: Pracownia Kreatywności, Bielsko - Biała ul. Wzgórze 19 (I piętro) - wejście od strony skrzyżowania z ul. 3 Maja
Dołącz do wydarzenia

W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.