Kolacja Biznesowa Polskiego Towarzystwa Gospodarczego

location icon
Hotel Mercure Grand**** Krucza 28, Warszawa
calendar icon
Od 22 lut 18:30 do 22 lut 18:30
ticket icon
Od 249,00 zł

Budowanie relacji biznesowych, czyli współpraca z Polskim Towarzystwem Gospodarczym.

Daj   sobie   szansę na zdobycie nowych klientów oraz rozwój swojej firmy! 


Dlaczego warto przyjść na Kolację Biznesową PTG?

Poznasz nowych przedsiębiorców z Warszawy i nawiążesz relacje biznesowe.

Networking, o skuteczności którego przekonało się już wielu członków naszej organizacji. Spotkasz przedsiębiorców z wielu branż, do których na co dzień trudno jest dotrzeć. To Twoja szansa na pozyskanie nowych klientów, partnerów i dostawców. W końcu biznes to relacje! Te prawdziwe, wartościowe, inspirujące, oparte na wzajemnym zaufaniu, nie na nachalnych próbach sprzedaży swoich produktów czy usług. Jeśli chcesz nawiązać znajomości, wymienić się wiedzą i doświadczeniem, a to wszystko bez obaw o kłopoty z asertywnością - nasze wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Sposoby na rozwiązanie problemów biznesowych

W naszej społeczności nigdy nie jesteś sam ze swoimi wyzwaniami. Zawsze może liczyć na wsparcie sprawdzonych i zweryfikowanych ekspertów. Martwią Cię wysokie podatki i myślisz o korzystnej optymalizacji? Koszty Twojego biznesu rosną (np. gaz, prąd) i zastanawiasz się jak je ograniczyć? Chcesz zatrudniać zaangażowanych pracowników i usprawnić proces delegowania? Szukasz możliwości na pozyskanie finansowania? A może interesują Cię nowe sposoby pozyskiwania klientów i skuteczny marketing? Podczas naszego wydarzenia uzyskasz porady na różne problemy biznesowe. Prosto od doświadczonych przedsiębiorców, którzy zjedli zęby na prowadzeniu firmy w Polsce.

Wiedza prosto od praktyków

Zyskasz cenną wiedzę od praktyków na temat efektywnego i regularnego budowania relacji biznesowych. A to nie wszystko. Nasi prelegenci podzielą się swoją cenną wiedzą o tym, w jaki sposób można skorzystać ze wsparcia Banku Gospodarstwa Krajowego, oraz czy podmioty takie jak Fundacja Rodzinna i Fundacja z działalnością gospodarczą mogą być przydatnymi narzędziami w prowadzeniu projektów biznesowych. 

Inspiracja

Motywacja, jakiej nie jesteś w stanie dać sobie sam! Inni przedsiębiorcy, ich sukcesy i energia sprawią, że wrócisz do codziennych wyzwań ze zdwojoną siłą! Zyskasz okazję do wymiany doświadczeń, przedstawienia swojej marki, wysłuchania pomysłów innych osób na jej rozwój. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele można zobaczyć, stając na moment z boku i konfrontując swoje wyobrażenia o branży z jej postrzeganiem przez innych przedsiębiorców.


Dodatkowo! Każdy uczestnik wydarzenia może otrzymać:

  • video na temat budowania sieci relacji,
  • ebook - przewodnik po relacjach biznesowych dla zapracowanych przedsiębiorców, 
  • darmową konsultację podczas spotkania 1 na 1 o najlepszych praktykach networkingowych, 
  • dostęp do prywatnej, zamkniętej grupy na Facebooku dla przedsiębiorców z całej Polski oraz lokalnej, biznesowej grupy wsparcia na Whatsappie,
  • możliwość zadawania konkretnych pytań dotyczących networkingu oraz umawiania się na spotkania 1:1.


Partner wydarzenia:

Pierwsza prelekcja:  

Wsparcie Banku Gospodarstwa Krajowego w eksporcie i ekspansji zagranicznej

Prelegentka: Janina Szwedo
Bank Gospodarstwa Krajowego

Starsza specjalistka w Zespole Relacji Finansowania Handlu w BGK, zajmująca się instrumentami Trade Finance, takimi jak akredytywy, kredyty dla banku nabywcy, wykupy wierzytelności oraz gwarancje bankowe. Ma doświadczenie w transakcjach z krajami Bliskiego Wschodu, Afryki oraz Europy Wschodniej. Reprezentowała bank podczas szeregu wydarzeń dotyczących eksportu, m.in. w misji do Rwandy w 2022 roku oraz podczas otwarcia ZBH PAIH w Kijowie w 2023 roku. Ukończyła studia na brytyjskiej King's College London na kierunku European Politics, ze specjalizacją w handlu zagranicznym.

Dzięki prelekcji dowiesz się: 

Jakie są możliwości wsparcia przedsiębiorców przez BGK w eksporcie i ekspansji zagranicznej. Misją BGK jest wspieranie polskiego eksportu na rynkach podwyższonego ryzyka, do tej pory bank wsparł projekty handlowe i inwestycyjne w 86 krajach.
Celem wystąpienia jest przybliżenie firmom możliwościom mitygowania ryzyka wynikającego z wchodzenia na nowe rynki (np. ryzyko braku płatności ze strony importera, ryzyka ekonomiczne i polityczne) oraz finansowania kontraktów zagranicznych. Przedstawione będą także przykłady projektów eksportowych, które zostały wsparte przez BGK.


Druga prelekcja:

Fundacja Rodzinna i Fundacja z działalnością gospodarczą, co mają wspólnego z biznesem?

Prelegentka: Izabela Smolińska-Letza
Fundacja Weles Foundation

Dyrektor ds. dotacji i wdrożeń Fundacji Weles Foundation, prawnik z dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy z prawem administracyjnym, cywilnym i unijnym w zakresie umów i realizacji projektów z dofinansowaniem z UE. Z pracą przy zarządzaniu, realizacji i pozyskiwaniu dotacji związana jestem od kilkunastu lat. Skutecznie realizowała i zarządzała projektami zarówno w obszarach funduszy społecznych jak i rozwojowych współpracując bezpośrednio z Instytucjami Wdrożeniowymi jak i Zarządzającymi funduszami UE oraz specjalistami z dziedzin, w których realizowane były projekty. 
Dzięki prelekcji dowiesz się: 

Jakie korzyści przysługują podmiotom takim jak Fundacje Rodzinne i Fundacje prowadzące działalność gospodarczą. Czy każdy przedsiębiorca może skorzystać z takich form prawnych, jakie są związane z tym możliwości, a jakie wyzwania i ograniczenia?


Program wieczoru:

18.30 - Rozmowy kuluarowe, networking. 
18.45 - Wystąpienie pierwszego prelegenta.
19.15 - Wystąpienie drugiego prelegenta.
19.45 - Sesja autoprezentacji wszystkich uczestników.
21.00 - Rozmowy kuluarowe, integracja i networking


Każdy z uczestników spotkania będzie miał możliwość aby zaprezentować swoją działalność w ramach sesji autoprezentacji.


Zobacz fotorelację z jednego z naszych spotkań:


Wymagana jest rejestracja przez niniejszą stronę.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O Polskim Towarzystwie Gospodarczym

Ideą Polskiego Towarzystwa Gospodarczego jest to, aby jak najwięcej firm członkowskich rozwijało się oraz aby tworzyć w Polsce jak najlepsze warunki do prowadzenia biznesu. Dlatego naszymi Członkami są najczęściej właściciele, prezesi i managerowie dużych, średnich i małych firm (często produkcyjnych), którzy są bardzo aktywni zawodowo i społecznie oraz cenią takie wartości jak: zaufanie, szacunek do człowieka, patriotyzm, pracowitość i gospodarność. Mamy już ponad 500 firm członkowskich, które łącznie zatrudniają ponad 357.000 pracowników, a ich łączny obrót wynosi ponad 313 miliardów złotych. 

Organizujemy również ogólnopolskie konferencje biznesowe oraz inicjatywy integracyjne na przestrzeni całego roku. Każde takie wydarzenie jest ogromną dawką inspiracji dla przedsiębiorców i okazją do wymiany doświadczeń.

Link do naszej strony internetowej:  www.iptg.pl

Logotypy części firm członkowskich PTG:

Szczegóły wydarzenia:

- Kiedy: 22 lutego, czwartek godz. 18.30

- Miejsce: Hotel Mercure Warszawa Grand****, ul. Krucza 28, Warszawa

- Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek


Kontakt ws. spotkania:

Franciszek Niemyski
Dyrektor Regionalny
[email protected]

Do zobaczenia! Znajdź nas w social mediach

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Rejestracja na spotkanie biznesowe

dostępnych: 0

Wyprzedane 249,00 zł Wyprzedane
  Rejestracja na spotkanie - wcześniejsze zapisy

dostępnych: 0

Wyprzedane 200,00 zł Wyprzedane