Urodziny Malucha

location icon
calendar icon
Od 3 cze 9:00 do 3 cze 22:00

Świętuj z nami urodziny "Malucha"!

Zapraszamy do rejestracji posiadaczy Fiatów 126. 

Wydarzenie jest bezpłatne.

Jeśli chcesz wziąć udział, a nie posiadasz "Malucha" nie musisz się rejestrować - po prostu przyjdź!

Więcej o wydarzeniu: https://urodzinymalucha.pl/#Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Ten bilet upoważnia do wjazdu pojazdem marki Fiat 126 do specjalnej Strefy 126p, która znajduje się pod Ratuszem w Bielsku-Białej, udziału w uroczystej paradzie, WJAZDU NA TEREN ZIAD oraz otrzymania pakietu uczestnika. Z przyczyn organizacyjnych, liczba biletów do tej strefy jest ograniczona. Pakiet uczestnika dotyczy pojazdu, nie ma obowiązku rejestrowania pasażerów. Strefa 126p (bilet bezpłatny)

Ten bilet upoważnia do wjazdu pojazdem marki Fiat 126 do specjalnej Strefy 126p, która znajduje się pod Ratuszem w Bielsku-Białej, udziału w uroczystej paradzie, WJAZDU NA TEREN ZIAD oraz otrzymania pakietu uczestnika. Z przyczyn organizacyjnych, liczba biletów do tej strefy jest ograniczona. Pakiet uczestnika dotyczy pojazdu, nie ma obowiązku rejestrowania pasażerów.

dostępnych: 1

już niedostępne -
NIE WYBIERAJ TEGO BILETU jeśli zaznaczyłeś już bilet do Strefy 126p. Ten bilet jest przeznaczony dla pojazdów, które nie biorą udziału w części wydarzenia pod Ratuszem. Ten bilet upoważnia do wjazdu na teren ZIAD Bielsko-Biała w dniu wydarzenia. Jeśli wybrałeś już bilet do Strefy 126p nie musisz dodatkowo zaznaczać tego biletu. Strefa przeznaczona tylko dla właścicieli samochodów marki Fiat 126. Strefa Open ZIAD (bilet bezpłatny)

NIE WYBIERAJ TEGO BILETU jeśli zaznaczyłeś już bilet do Strefy 126p. Ten bilet jest przeznaczony dla pojazdów, które nie biorą udziału w części wydarzenia pod Ratuszem. Ten bilet upoważnia do wjazdu na teren ZIAD Bielsko-Biała w dniu wydarzenia. Jeśli wybrałeś już bilet do Strefy 126p nie musisz dodatkowo zaznaczać tego biletu. Strefa przeznaczona tylko dla właścicieli samochodów marki Fiat 126.

dostępnych: 165

już niedostępne -